Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy bet-insider - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy bet-insider (/Temat-Typy-bet-insider-69581)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Typy bet-insider - mareczek - 18-06-2013 21:22

ja pierdziele, po co drazyc temat, koles podaje jakies randomowe typy, ktore poprzedza zaiste doglebna analiza ktora jest h2h, tabela no bo nie podejrzewam zeby ogladal lige finska Huh taki temat do zamkniecia i bardzo chetni ludzie niech wala do niego na pw,maila, tyle ode mnie


RE: Typy bet-insider - whysoserious - 18-06-2013 23:21

Moja oferta wciąż aktualna.
Dalej nie miałem żadnego błędnego typu, a emailowy "kris" już 2 pod rząd pudła

Na życzenie mogę podać typ z wybranym przez kupca kursem i daje gwarancje 50% celności
Nawet jak nie trafię, to będę miał lepsze statystyki od niego, a on chce 600zł za typ beka


RE: Typy bet-insider - Lukasz36016 - 19-06-2013 07:37

(18-06-2013 23:21)whysoserious napisał(a):  Moja oferta wciąż aktualna.
Dalej nie miałem żadnego błędnego typu, a emailowy "kris" już 2 pod rząd pudła

Na życzenie mogę podać typ z wybranym przez kupca kursem i daje gwarancje 50% celności
Nawet jak nie trafię, to będę miał lepsze statystyki od niego, a on chce 600zł za typ beka

Łoo, kursy 1.3. Super


RE: Typy bet-insider - Cielson - 23-06-2013 14:06

He, dzisiaj napisałem sobie do Krisu74, chciałem wysępić jakiś typ a on wyjechał mi z blogiem http://1x2htft.blogspot.com/ obaczcie sobie, będę męczył kolesia niech daje pierwszy za darmo i zobaczymy co będzie


RE: Typy bet-insider - GrzesiX - 23-06-2013 22:29

Ja powiem tylko tyle: W ciemno nic nie kupujcie


RE: Typy bet-insider - whysoserious - 23-06-2013 23:50

Cytat:Do tej pory owocnie pomagałem ludziom w wygrywaniu na meczach, teraz się to zmienia

zachecająca deklaracja Jerk2


RE: Typy bet-insider - Lukasz36016 - 24-06-2013 21:47

(23-06-2013 14:06)Cielson napisał(a):  He, dzisiaj napisałem sobie do Krisu74, chciałem wysępić jakiś typ a on wyjechał mi z blogiem http://1x2htft.blogspot.com/ obaczcie sobie, będę męczył kolesia niech daje pierwszy za darmo i zobaczymy co będzie

Jak coś Ci da to napisz tuu, sam też może "wymęczę" za free Jerk2


RE: Typy bet-insider - duzypawel - 25-06-2013 07:36

ale z Was męczybuły Big Grin

obczajcie, że to może być każdy - strona bet-insider prowadzi wybiórcze archiwum, prawie same winy w statach mają.

koleś założył mail z nickiem jakiegoś 'mega typera' z tej strony i korzystając z jego sławy trzepie z frajerów 600 zł za typy, które 'zazwyczaj wchodzą' ;]


Typy bet-insider - Coristo - 01-07-2013 10:46

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.