Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! (/Temat-POMAGAM-Zarabiaj-razem-ze-mna-rozekrr-67906)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Thaik - 23-05-2013 12:25

Brnę cały czas do przodu, może to nie są duże kwoty, ale dzięki rozekrr'owi zarobiłem pierwsze w swoim życiu pieniądze przez internet Smile
Gorąco polecam Wink


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - fr3sm4k3r - 28-05-2013 16:32

Witam od miesiąca zacząłem ogarniać temat PPA znam już jakieś podstawy i szukam dobrego mentora co powie o sposobach promocji SEO,niszach(oczywiście nie gotowce ale jakieś sposoby szukania ich) itd. Pisałem już do paru mentorów ale od większości raczej dowiedziałem się rzeczy które są zawarte w większości darmowych poradników że trzeba zrobic bloga+yt+katalogi seo , szukaj nisz na yt,google trends itd .I tu mam pytanie do Rozekrr-a albo do kogoś kto z nim współpracuje czy można dużo się od ciebie/niego dowiedzieć(podstawy oraz jakieś zaawansowane rzeczy itd) i przy odpowiednim nakładzie pracy naprawdę przynajmniej to minimum zarobić czy jest to kolejny mentor który powie zrób bloga,zrób filmik na yt poda parę już naprawdę oklepanych nisz i dziękuje zarabiaj ?


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 28-05-2013 18:12

Po pierwsze należało przeczytać cały temat, przyjmuję osoby tylko z gotowym do pracy już blogiem Smile
Po drugie, wcześniej masz opinie odnośnie współpracy z moją osobą Wink
Po trzecie, nie pracuję po przez YT, tylko i wyłącznie metoda innych promocji...
Po czwarte, napisz na [email protected] tak jak to było napisane w 1 poście i z pewnością się dogadamy.

Pamiętaj, napisz tylko i wyłącznie wtedy gdy masz już bloga gotowego do działania.

Pozdrawiam!


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - fr3sm4k3r - 28-05-2013 19:50

Ok czyli mogę napisać na razie bez rejestracji ? (oczywiście nie będę pytał o temat uplodu bloga itd)


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 28-05-2013 19:53

Oczywiście że tak Wink


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - fr3sm4k3r - 28-05-2013 20:19

OK wiadomość poszła Smile


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Szakallt - 31-05-2013 23:24

wysłałem pw pozdrawiam Smile


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - zarabiajmy - 02-06-2013 14:11

rozekrr, czekam na odpowiedź na PW


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - kankosek - 07-06-2013 11:40

rozkerr dość szybko odpisał mi na e-mail'a (2-3min) i zacząłem z nim współpracę, ma ciekawe rzeczy na swoim zamkniętym forum. Zobaczymy jak będzie z tymi zarobkami teraz Smile


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - ciastkO - 08-06-2013 09:47

rozekrr czekam na odpowiedź na mailu