Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Temat Nieaktualny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Temat Nieaktualny (/Temat-Temat-Nieaktualny-64526)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Cushioninv - tomazzi - 19-04-2013 22:55

graty kleo
u mnie wypłaty od 7 pending na każdy procesor, na swoje szczęście wkład od nich został już dawno wycofany i cześć zarobków Smile


również w sprawie akcji mojej firmy u nich nastąpiła cisza, brak z ich strony jeszcze kilku potrzebnych dokumentów, jak pierwsze przesłane były faxem w ciągu kilku godzin, tak w kwestii uzupełnienia przez nich braków dokumentów jest cisza od dobrych 10 dni

czort wie co kombinują ale selektywne wypłaty to nie wróży nic dobrego


RE: Cushioninv - kleomenes - 20-04-2013 16:15

Nie wpłacałem wiele mimo wszystko więc płakał nie będę Tongue
Liczę, że może uda się coś jeszcze wypłacić.


RE: Cushioninv - lamparciczka - 06-05-2013 09:26

można ich uznać za scam, a szkoda tak się fajnie zapowiadał program
od miesiąca brak wypłat, są pewnie po to by kogoś nie mającego wiedzy pewnie naciągnąć na wpłatę w program


RE: Cushioninv - tomazzi - 11-05-2013 12:06

scam, już nawet monitorom nie płacą bo nikt nie dał się nabrać i nie ma chętnych na wpłacanie $ jak od 1,5 miesiąca ludzie wypłat nie widzą
jedynie spamią codziennie na e-mail nowymi ofertami akcji Big Grin


RE: Cushioninv - kleomenes - 11-05-2013 12:23

Nooo, te maile od nich poprawiają mi humor Big Grin Heh, uparci są.


RE: Cushioninv - tomazzi - 11-05-2013 12:29

(11-05-2013 12:23)kleomenes napisał(a):  Nooo, te maile od nich poprawiają mi humor Big Grin Heh, uparci są.

żeby tak uparci byli w temacie wypłaty zaległości o wtedy by im się szacunek należał, tak to tylko większości ciśnienie podnoszą, ale co się dziwić ... liczą może na jakieś wpłaty to coś może wtedy by zaległości zmniejszyli
ja tam mam 3200 na stp pending, 4700 na lr pending Big Grin jak wypłacą to fajnie, nie to mówi się trudno, nie pierwszy i nie ostatni program w którym się coś utopi Big Grin