Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy biznes HourlyRevShare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy biznes HourlyRevShare (/Temat-Nowy-biznes-HourlyRevShare-63927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - tomazzi - 24-04-2013 12:33

(24-04-2013 12:24)Ropsont napisał(a):  No i jak? Dostał ktoś wypłatę czy już mogę wykasować stronę z zakładek?

płacą także działają bez zarzutu Smile
wczoraj zakończyli wypłacanie wypłat zleconych 16, od dzisiaj lecą z wczoraj wypłaty, nie realizują wypłat w weekend tylko w dni robocze


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - Ropsont - 24-04-2013 13:02

(24-04-2013 12:33)tomazzi napisał(a):  
(24-04-2013 12:24)Ropsont napisał(a):  No i jak? Dostał ktoś wypłatę czy już mogę wykasować stronę z zakładek?

płacą także działają bez zarzutu Smile
wczoraj zakończyli wypłacanie wypłat zleconych 16, od dzisiaj lecą z wczoraj wypłaty, nie realizują wypłat w weekend tylko w dni robocze

Zakończyli z 16? :||

To mnie chyba nie lubią:

[Obrazek: smutnep.jpg]


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - ciekma - 24-04-2013 13:07

Ostatnio też tak miałem że niby zakończyli a jednak ciągle jeszcze wysyłali. Teoretycznie mają 7 dni roboczych więc jutro zobaczysz. Jak nie to ticketa pisz.


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - tomazzi - 24-04-2013 13:31

(24-04-2013 13:02)Ropsont napisał(a):  
(24-04-2013 12:33)tomazzi napisał(a):  
(24-04-2013 12:24)Ropsont napisał(a):  No i jak? Dostał ktoś wypłatę czy już mogę wykasować stronę z zakładek?

płacą także działają bez zarzutu Smile
wczoraj zakończyli wypłacanie wypłat zleconych 16, od dzisiaj lecą z wczoraj wypłaty, nie realizują wypłat w weekend tylko w dni robocze

Zakończyli z 16? :||

To mnie chyba nie lubią:

[Obrazek: smutnep.jpg]

poczekaj do czwartku i jak nie otrzymasz to w piątek napisz do nich
ale to prawda co pisze ciekma, niby kończą dane realizacje i rozpoczynają z nowego tygodnia a jeszcze w tym już nowym czasem idą z wcześniejszego tygodnia już zakończonego


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - Ropsont - 24-04-2013 13:33

Dobra, dzięki Panowie. Zrobię jak mówicie i poinformuję w razie czego Smile


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - kleomenes - 24-04-2013 13:55

Ja też nadal czekam na $ z 16.04 więc looz, jak nie dojdzie do piątku to tedy się zacznę martwić Smile


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - kleomenes - 02-05-2013 22:15

Wypłata dotarła, zlecona 16.04. Cel osiągnięty, odzyskać wkład i nieco zarobić. Za następną wpłatę i następny cykl podziękuję i nie skorzystam Sex
W pending mam jeszcze 2 wypłaty po około 60$ ale komfort, że włożoną kasę odzyskałem i nieco zarobiłem jest dość przyjemny Smile

[Obrazek: 6wypatazhourly.png]


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - marmal - 06-05-2013 23:00

Nie wiem czy zauważyliście, ale na najbliższe dwa tygodnie wszystko stanęło (zgodnie z ogłoszeniem mejlowym) i mają wrócić jako HRS 2.
Support, naliczanie etc. wszystko ma teraz przerwę, jedynie strona sama w sobie ma działać. Zapewniają, że nasze pieniądze są bezpieczne Smile


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - Ropsont - 07-05-2013 10:57

Mnie również udało się dostać zaległą wypłatę. Także odzyskałem środki i jestem na dużym plusie. Zostały jeszcze jakieś dolarki, może wypłacą, może nie. Najważniejsze, że doszły pieniądze z 16.04. Póki co rzeczywiście wstrzymali wypłacanie. Zobaczymy jak to dalej pójdzie ale jednak przyznaję wam rację, że trzymają się całkiem długo.


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - marmal - 07-05-2013 19:36

Zgodnie z najnowszym mejlem wypłaty będą teraz obsługiwane przez półautomat. Ma to działać na zasadzie, że skrypt ma przyznawać wypłaty z określonej puli dziennej pieniędzy. Może się więc zdarzyć tak, że osoba, która zleciła wypłatę 30 kwietnia dostanie pieniądze wcześniej niż ta co zleciła 23 kwietnia. Teoretycznie tak ma być tylko przez te dwa tygodnie.