Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VoiceLab - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: VoiceLab (/Temat-VoiceLab-61608)



RE: VoiceLab - Resis - 21-01-2013 19:20

No tak, tylko ktoś tutaj wspomniał że zaraz ta praca ma przestać być dostępna ^^''.


RE: VoiceLab - ciekma - 21-01-2013 22:11

Nie wiem co się dzieje wcześniej tak nie miałem. Po nagraniu próbki kliknięciu upload pojawia się okienko

[attachment=1407]

nic nie pomogło kilkakrotne przeinstalowywanie javy. Wie ktoś może o co chodzi?


RE: VoiceLab - darkmatthew - 21-01-2013 23:08

Zarejestroawny,zaraz będe gadał Tongue


RE: VoiceLab - badom - 21-01-2013 23:11

Czy jest tu ktoś niepełnoletni, który wpisał swój pesel i otrzymał bez problemu weryfikację i wypłatę?


RE: VoiceLab - Filox - 21-01-2013 23:11

Widze wypłacają jest ok, na LCP się reklamowali lecz na tym poprzestali.. zrobili ludzim nadzieję i słuch o nich zaginął. Poszło z refa, niech sie ktoś jeszcze wypowie. Ile x można nagrywac ? 1 osoba 1 nagranie ?

@Resis, ma być niedostępne, ale skoro nagrasz nagranie dzisiaj to sie nie zwiną nagle początkiem lutego.. Pewnie do 31 stycznie przyjmują nagrania, później weryfikacja, wypłacanie floty i będą coś z nimi robić... Tak więc skoro dzisiaj/jutro jest możliwość nagrywania to nawet jak by mieli się zwinać za 3 dni to przez te 3 dni nagrasz i Ci flote wypłacą.


RE: VoiceLab - saviola - 21-01-2013 23:55

ogólnie to mysle ze przedłuza nagrywanie, bo jeszcze nie udostępnili innych zadań (np. weryfikacja) i w mailu ze wyszla wyplata pisali żeby zapraszać znajomych do projektu.

Jedna osoba może nagrać max 2 h nagrania, potem moze miec tylko zysk z innych zadan lub zapraszania znajomych. W regulaminie jest tez cos ze w miesiacu nie mozna przekroczyc wynagrodzenia 200 zł brutto


RE: VoiceLab - Resis - 22-01-2013 00:43

Wielkie dzięki za odpowiedź, z rana zabiorę za nagrywanie. A no i jeszcze jedno, co ile weryfikują te nagrania ? Długo trzeba na to czekać ?


RE: VoiceLab - darkmatthew - 22-01-2013 01:26

A może np troche ja,troche moja dziewczyna?Na jednym koncie


RE: VoiceLab - Resis - 22-01-2013 03:55

Też się zastanawiałem czy np, z racji tego że nie jestem jeszcze pełnoletni mam podać swojej mamy pesel i dane i samemu nagrywać czy może podać swój psel i dane ?


RE: VoiceLab - Filox - 22-01-2013 18:44

A co ma pełnoletności do tego.. ? Pisze coś na ten temat w regulaminie ?