Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM]Sureinv - 3,5-5% dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM]Sureinv - 3,5-5% dziennie (/Temat-SCAM-Sureinv-3-5-5-dziennie-60966)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Sureinv - 3,5-5% dziennie - Masterjam - 11-02-2013 12:50

Oby jak najdłużej . Dziś "oddało" mi wkład i do końca już tylko na plus Smile


RE: Sureinv - 3,5-5% dziennie - Krampo - 11-02-2013 23:41

Gdybym nie reinwestował też bym już był na + i spałbym spokojnie, ale mam nadzieję że program pociągnie jeszcze trochę. Ogólnie program godny polecenia, z tym że moim zdaniem trzeba wchodzić czym prędzej, bo może niebawem przyjść "sądny dzień" Wink
Gdyby ktoś chciał to mogę pomóc w symulacji zysków. Stworzyłem sobie algorytm który pozwala wyznaczyć w miarę realne zyski oraz wyznacza daty np. kiedy zrobić kolejną reinwestycję itd.. W moim przypadku wyznaczyłem sobie najoptymalniejszą drogę inwestowania i jej się trzymam. Na razie się sprawdza.

Gdyby ktoś chciał żebym spróbował zasymulować wg. jego założeń to wystarczy podać mi na PW:

1) Kwota do zainwestowania
2) ile chcesz odkładać na realną wypłatę przy każdej reinwestycji
3) wartość pierwszej reinwestycji
4) po ilu dniach koniec reinwestowania
5) o ile $ większa kolejna reinwestycja
6) % zwrotu wkładu ( do oszacowania kiedy np. otrzymasz 75% wkładu początkowego )
7) forma inwestycji ( aktualnie operuję na pakiecie 5%/30 dni robocze ), robiłem też testy dla pozostałych dwóch ale wydaje mi się że ten 5% jest najoptymalniejszy.

Z powyższych danych mogę wyznaczyć:
a) w którym dniu skończy się inwestycja ( czyli zarobki osiągną 0$/dzień )
b) w którym dniu otrzymasz gwarantowany % wkładu wyznaczony w punkcie 6
c) suma wypłat do zakończenia procesu reinwestowania
d) całkowita suma wypłat
e) ile w czasie trwania inwestycji zostanie dokonanych reinwestycji
e) % zwrotu całej inwestycji

Można też inaczej. Podajesz mi kwotę startową oraz czas jak długo chcesz reinwestować. Z tych danych dobieram najoptymalniejszą drogę - tak żeby osiągnąć maksymalny zwrot całej inwestycji.

Jak co to będę odpowiadał w miarę możliwości czasowych.

Na razie nie udostępniam mojego "kalkulatora" bo jest jeszcze w fazie testów i chciałbym uniknąć zbędnych komentarzy. Oczywiście wg. mnie każdy spokojnie mógłby zrobić to samo co ja. Wystarczy parę logicznych operacji matematycznych Wink
Na razie w moim przypadku wszystko działa OK.

Ostatnio zauważonym minusem programu SureInv jest to że nie można stworzyć nowej inwestycji z $ pochodzących z różnych procesorów płatniczych. Miałem jakieś drobne poniżej 10$ na STP, przelałem do SureInv i leżą - bo nie mogę ich połączyć z $ z LR.. ale to taki drobny szczegół.


RE: Sureinv - 3,5-5% dziennie - ciekma - 12-02-2013 00:30

Krampo obliczył w kilka minut jakby wyglądała moja inwestycja przy 300$
Jeśli ktoś jest ciekawy dla swojej kwoty to polecam Smile


RE: Sureinv - 3,5-5% dziennie - Masterjam - 12-02-2013 09:01

Pewnie kalkulator fajny Smile. Ale większość tych danych (oczywiście nie wszystkie) mamy zawarte po zalogowaniu. Jaki procent wypracował wkład, kwota w dolarach, kiedy się zakończy.
Dla początkujących na pewno będzie bardzo pomocny. A i program mile mnie zaskoczył, żałuję że dużo wcześniej nie wszedłem w niego
Pzdr


RE: Sureinv - 3,5-5% dziennie - Krampo - 12-02-2013 10:25

Mi bardziej zależało na uwzględnieniu w "kalkulatorze" wpływu reinwestowania ( a tego w standardowych opcjach nie ma ) - dzięki temu można wygenerować info kiedy robić kolejne wpłaty i ile powinno się zarobić dzięki temu ( np. zależnie od wysokości reinwestycji ). Widzę jeszcze parę braków ale podstawowe funkcje działają w miarę OK. Oczywiście wygenerowane info jest obliczeniem matematycznym stąd np. opóźnienie jednej realnej reinwestycji troszkę zmienia wynik końcowy ale nie jest to 20 czy 30 % różnicy..


RE: Sureinv - 3,5-5% dziennie - blazej411 - 15-02-2013 15:11

Bez żadnych problemów kolejna wypłata

[Obrazek: 2zexf2b.png]


RE: Sureinv - 3,5-5% dziennie - Krampo - 15-02-2013 19:25

Ja wprowadziłem 2 znajomych .. mam nadzieję że system pociągnie trochę jeszcze i że wszyscy będziemy zadowoleni..
Wypłaty wciąż bezproblemowo i terminowo. W przyszłym tyg, kolejna reinwestycja i odłożenie części $$$ na rekompensatę wpłaty. Potem jeszcze jedna reinw.. i będę pracował już tylko na plus. Taki program to cieszy!


RE: Sureinv - 3,5-5% dziennie - cocokx - 17-02-2013 13:13

Czy obecnie opłaca się wchodzić z inwestycją 20$? Nie chce zbyt dużo ryzykować, że stracę kasę.


RE: Sureinv - 3,5-5% dziennie - Krampo - 17-02-2013 20:06

Z każdą kwotą >10$ się opłaca o ile program będzie działał - a tego nikt nie gwarantuje. Im mniejsza kwota tym mniejsze pole do popisu z reinwestowaniem. Najlepiej zainwestować tyle ile można ewentualnie stracić i robić wszystko żeby czym prędzej wyciągać kapitał. Program na ten moment działa stabilnie - także zachęcam.


RE: Sureinv - 3,5-5% dziennie - cocokx - 17-02-2013 20:20

Przelałem 20$, ale na LR dojdą chyba dopiero jutro bo już się 4 godziny opóźnia. W piątek doszło w 2 minuty. Tongue

Dzięki za pomoc. Smile

EDIT: No i się doczekałem Big Grin. Przelewam 20$.


Jeszcze szybkie pytanie żółtodzioba Big Grin
Jeśli inwestuje 20$ to bardziej opłaca się na gold niż silver, tak?