Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal (/Temat-Monsterwin-minimum-5-euro-na-PayPal-60840)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - slonce - 10-02-2013 20:34

Dzis o godz 21 zaczna sie nowe rozgrywki klanowe Smile


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - slonce - 15-02-2013 14:15

Informuje ze aby wyplacac kase lub otrzymywac inne nagrody trzeba zweryfikowac swoje konto : Mon compte -> mes donnes personales -> Compte - non veryfite .

Ja wlasnie dzis wyslalam wszystkie dokumenty potrzebne do weryfikacji, ona moze potrwac kilka dni, zweryfikowac konto nalezy do dnia 1 marca Smile takze trzeba sie spieszyc Smile bo stronka godna polecenia Smile


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - slonce - 27-02-2013 13:29

Przypominam o weryfikacji konta Smile moje konto juz zweryfikowane, jesli czekacie długo na weryfikację, to napiszcie o tym do admina poprzez contact. Na dniach powstanie nowa gra Smile Ja dobijam do 20 e Wink jak otrzymam kase dam Wam tu dowód wypłacalności Smile kolezanka z tego co pisala juz otrzymała kase Smile


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - Beliarossi - 28-02-2013 15:59

mozesz wiecej napisac co trzeba zrobic zeby zweryfikowac konto bo napisalas ze wyslalas dokumenty czyli co masz na mysli?


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - slonce - 01-03-2013 09:09

W tej zakładce tam wszystko pisze Smile trzeba wyslac skan dowodu osobistego (przód , tył) i imienny rachunek np za tel, prad...


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - Beliarossi - 01-03-2013 10:29

a to ja podziekuje nie bd latac moje dane Smile


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - slonce - 07-03-2013 19:03

(15-02-2013 14:15)slonce napisał(a):  Informuje ze aby wyplacac kase lub otrzymywac inne nagrody trzeba zweryfikowac swoje konto : Mon compte -> mes donnes personales -> Compte - non veryfite .

Ja wlasnie dzis wyslalam wszystkie dokumenty potrzebne do weryfikacji, ona moze potrwac kilka dni, zweryfikowac konto nalezy do dnia 1 marca Smile takze trzeba sie spieszyc Smile bo stronka godna polecenia Smile

Sorki weryfikacje nalezy zrobic najlepiej jak najszybciej, od klikniecia w Non veryfite czas na weryfikacje (przeslanie dokumentow scan) 2 tygodnie Wink Mi jeszcze z 20 tys pkt brakuje do 20 e :/ obym szybko wyklikala, trzymajcie kciuki Big Grin


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - slonce - 17-03-2013 20:27

Witam, dziś zlecilam 20 euro do wypłaty Smile

Aby wyplacic kase trzeba 10 kodów wbić są na codes-discount.com, mozna kupic poprzez sms, lub po prostu trzeba wykonać zadania z zakładek + de parties -> sponsorpay, taken ads...

Wiadomo najlepiej bo darmowo idzie wykonac zadania z sponsorpay, taken ads...

Teraz czekam na wiadomosc od admina na e-mailu aby napisac mu adres paypala Smile
Ps. Kolezanka dostała wypłatke po 8 dniach na pp Smile


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - kawa09 - 17-03-2013 21:08

poleciał ref .


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - slonce - 18-03-2013 09:19

(17-03-2013 21:08)kawa09 napisał(a):  poleciał ref .

Dzieki Smile