Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyciek haseł - GIFTONLINE.PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wyciek haseł - GIFTONLINE.PL (/Temat-Wyciek-hasel-GIFTONLINE-PL-57497)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Odp: Wyciek haseł - GIFTONLINE.PL - Ty27mek - 18-08-2012 07:43

(17-08-2012 21:42)Scoobyx napisał(a):  To od razu przestań korzystać z facebook'a, zc, itp. serwisów. Każdemu może się to zdarzyć. Hakerów jest wszędzie pełno. Roboty nie mają to wirusy piszą i atakują strony ...

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Dokładnie, banki, inne ogromne strony mają "wielkie zabezpieczenia", a ile razy można przeczytać, że dane zostały wykradzione Smile

Tutaj nie ma znaczenia, czy hasła zostały dobrze zaszyfrowane, czy źle, bo każde da się złamać.


RE: Wyciek haseł - GIFTONLINE.PL - Kabajana - 18-08-2012 08:00

Na szczęście nie było mnie na liście 115 "szczęśliwców" .


RE: Wyciek haseł - GIFTONLINE.PL - haggard - 18-08-2012 08:01

Mówisz, że między słabym szyfrowaniem (gdzie ktoś może spokojnie nie mając żadnego pojęcia odszyfrować hasło w googlach), a dobre szyfrowanie (gdzie większość odpadnie przy etapie ze słabym szyfrowaniem) nie ma znaczenia? To nie wiem co ty bierzesz pod uwagę, tak oceniając.


RE: Wyciek haseł - GIFTONLINE.PL - bytomiok - 18-08-2012 09:22

(18-08-2012 08:00)Kabajana napisał(a):  Na szczęście nie było mnie na liście 115 "szczęśliwców" .
Skąd wiesz, że jesteś na liście? Można gdzieś znaleźć tą listę?

(18-08-2012 08:01)haggard napisał(a):  Mówisz, że między słabym szyfrowaniem (gdzie ktoś może spokojnie nie mając żadnego pojęcia odszyfrować hasło w googlach), a dobre szyfrowanie (gdzie większość odpadnie przy etapie ze słabym szyfrowaniem) nie ma znaczenia? To nie wiem co ty bierzesz pod uwagę, tak oceniając.

Tu masz rację. Jednak jeżeli dobry hacker by chciał się włamać to i tak by się włamał.


Re: Wyciek haseł - GIFTONLINE.PL - miniek9090 - 20-08-2012 04:00

@up . do szczesliwcow wysylali meile ;p .

Wyslane z mojej Nokii 2600


RE: Wyciek haseł - GIFTONLINE.PL - Kabajana - 20-08-2012 07:40

Po pierwsze to wysłali maile, a po drugie to ktoś na SB udostępnił listę tych imion etc zaraz po włamaniu.


RE: Wyciek haseł - GIFTONLINE.PL - cupcup - 23-08-2012 12:28

gdzie na sb ?


RE: Odp: Wyciek haseł - GIFTONLINE.PL - Killer - 23-08-2012 12:38

(18-08-2012 07:43)Ty27mek napisał(a):  
(17-08-2012 21:42)Scoobyx napisał(a):  To od razu przestań korzystać z facebook'a, zc, itp. serwisów. Każdemu może się to zdarzyć. Hakerów jest wszędzie pełno. Roboty nie mają to wirusy piszą i atakują strony ...

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Dokładnie, banki, inne ogromne strony mają "wielkie zabezpieczenia", a ile razy można przeczytać, że dane zostały wykradzione Smile

Tutaj nie ma znaczenia, czy hasła zostały dobrze zaszyfrowane, czy źle, bo każde da się złamać.

oczywiście tylko jakby były posolone to byle laik nic by nie zrobił, a obecny format haseł jest do rozkodowania dla 5ciolatka. Po prostu wklejasz hasło w przeglądarkę i otrzymujesz wynik.


RE: Odp: Wyciek haseł - GIFTONLINE.PL - Ty27mek - 23-08-2012 12:42

(23-08-2012 12:38)Killer napisał(a):  
(18-08-2012 07:43)Ty27mek napisał(a):  
(17-08-2012 21:42)Scoobyx napisał(a):  To od razu przestań korzystać z facebook'a, zc, itp. serwisów. Każdemu może się to zdarzyć. Hakerów jest wszędzie pełno. Roboty nie mają to wirusy piszą i atakują strony ...

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Dokładnie, banki, inne ogromne strony mają "wielkie zabezpieczenia", a ile razy można przeczytać, że dane zostały wykradzione Smile

Tutaj nie ma znaczenia, czy hasła zostały dobrze zaszyfrowane, czy źle, bo każde da się złamać.

oczywiście tylko jakby były posolone to byle laik nic by nie zrobił, a obecny format haseł jest do rozkodowania dla 5ciolatka. Po prostu wklejasz hasło w przeglądarkę i otrzymujesz wynik.

To mnie właśnie zdziwiło, gdy ujrzałem swoje hasło wklejając kilka znaczków do google Smile Jednak dalej twierdzę, że każde hasło da się złamać, jeżeli komuś bardzo zależy i się na tym zna.


Re: Wyciek haseł - GIFTONLINE.PL - miniek9090 - 23-08-2012 12:49

juz stronka zaczyna odzywac powoli

Wyslane z mojej Nokii 2600