Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Aktywność ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Aktywność ! (/Temat-Zamkniety-Aktywnosc-5654)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Aktywność ! - Daminn - 03-05-2010 23:05

Cytat:po 10 postów na dzień w temacie "walnij głowa w klawiature" to zwykły spam Smile
To może szanowna administracja coś z tym zrobi? Rozumiem co jakiś czas walnąć, ale taki PESPE którego post jest co drugi, wybaczcie.


RE: Aktywność ! - Zythus - 04-05-2010 05:13

Zgadzam się z użytkownikiem Daminn, wczoraj zastanawiałem się jakim cudem w jakieś 5 dni pespe, który miał ~~800 postów wczoraj już mnie przegonił [~~1050]. Co się okazało? Że przez całe ostatnie kilka dni, dziennie nabijał jakieś 20-30 postów [lekko licząc]. 95% tych postów - Off-topic.
Aktywnosć? 426%.
A może jednak wyłączymy?Smile


RE: Aktywność ! - Satan - 04-05-2010 06:09

No (IMO) lepiej tą aktywność wyłączyć bo ludzie będą spamować żeby podbić sobie % i będzie dochodziło do sytuacji "A ia mam wfencei procentuf ot ciepie !"


RE: Aktywność ! - Admin - 04-05-2010 07:58

powiem tak - nowych tematów dla spamerów nie przybywa te zabawy o których mówicie są w offtopie od miesięcy i jeśli ktoś chce sobie popisać to niech robi to właśnie tam. Nie wiem w czym komu to przeszkadza? Ja doskonale wiem kto gdzie jak i co pisze. Stan Aktywności bardzo mi pomaga przy wyborze odpowiedniej ekipy, udzielania awansów, myśle że dla Was to również jakieś urozmaicenie, to że ktoś ma więcej % od kogoś innego nic przecież nie oznacza.

Jeśli naprawdę bardzo Wam zależy na usunięciu stwórzcie ankiete w dziale ankiety/sondy i zrobie tak jak zdecyduje większość.


RE: Aktywność ! - szulakaluble - 04-05-2010 11:42

Mi osobiście stan aktywności nie przeszkadza. Przeszkadzają mi za to osoby które ja sztucznie nabijają i to nie tylko w dziale off. Dla przykładu ostatnio jednej osobie przypomniało się w kwietniu żeby pogratulować wygranej osobom które coś wygrały...w grudniu... W ciągu 3 min i w każdym poście pisząc to samo..czy to jest normalne?


RE: Aktywność ! - pespe - 04-05-2010 12:12

Nom dobre Smile


RE: Aktywność ! - Daminn - 04-05-2010 12:21

Zobaczymy co wyjdzie w praniu. Jeśli taka osoba (już nie będę wymieniał nickami) zgłosi się po nagrodę za aktywność/liczbę postów i ją dostanie, to pokaże tylko poziom tego forum.


RE: Aktywność ! - Zythus - 04-05-2010 13:11

Admin w jednym zdaniu sam sobie zaprzecza:
"Stan Aktywności bardzo mi pomaga przy wyborze odpowiedniej ekipy, udzielania awansów, myśle że dla Was to również jakieś urozmaicenie, to że ktoś ma więcej % od kogoś innego nic przecież nie oznacza."

To wreszcie: pomaga przy wyborze odpowiedniej ekipy
czy jednak nic nie oznacza?


RE: Aktywność ! - Tidus - 04-05-2010 13:20

(04-05-2010 13:11)Zythus napisał(a):  Admin w jednym zdaniu sam sobie zaprzecza:
"Stan Aktywności bardzo mi pomaga przy wyborze odpowiedniej ekipy, udzielania awansów, myśle że dla Was to również jakieś urozmaicenie, to że ktoś ma więcej % od kogoś innego nic przecież nie oznacza."

To wreszcie: pomaga przy wyborze odpowiedniej ekipy
czy jednak nic nie oznacza?

To oznacza i to i to.Bo jezeli chce wybrac np Ciebie i widzi ze masz 300% aktywnosci to wystarczy sprawdzic posty i bedzie wiadomo czy to offtop czy raczej pomoc czy cuś Smile


RE: Aktywność ! - Admin - 23-07-2010 20:51

aktywnosc zostala zresetowana ułatwi nam to wybór nowych tutorów.