Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com (/Temat-MMM-2011-40-miesiecznie-sergey-mavrodi-com-53296)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - KatarzynaB. - 20-05-2012 13:34

nie mam zamiaru komentować postów danej osoby bo to tylko pretekst do kolejnych sprzeczek.

po drugie ktoś wspomniał że osoby które się wypowiadają dobrze w tym temacie mają mało napisanych postów... hmm chyba każdy kiedyś zaczyna i sie rejestruje aby napisac w temacie ktory go interesuje?, ważne żeby posty były na temat a nie tylko nabijanie ich lub rozstrzyganie pojedynkow miedzy soba.

po trzecie- dowody wypłat moge dac osobiscie/ sa na moim blogu.

po czwarte- juz pisalam ze osoba ktora chce sie zarejestrowac a nie chce abym ja byla jej osoba polecajaca to pisze do mnie i ją rejestruje ręcznie.
i tu nie chodzi tylko o to aby ponabijac sobie refy za ludzi ale po to aby trafic do ludzi ktorzy sa na terenie Polski a nie np. do Rosji gdzie ktos moze nie znac rosyjskiego.

po piate- jesli jest ktos zainteresowany zapraszam po wiecej informacji to przeciez nic nie kosztuje i nie zobowiazuje. przysięgam- nie gryzę Wink

p.s. szkoda nerwów na nic nie wnoszące posty w ten temat. każdy ma swój rozum i zdanie a przede wszystkim zrobi co uważa.


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - Max998 - 20-05-2012 15:10

Dobrze tylko te osoby rejestrują się tylko po to żeby nabić sobie refów jak dobrze pójdzie. W 90% są to oszustwa a sam delikwent więcej się nie pojawia na forum.


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - KatarzynaB. - 20-05-2012 15:37

Max998-

o kim dokładnie mowa? masz taki przypadek że ktoś Cie oszukał?


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - Zykfryd - 20-05-2012 15:56

@Max998

Wpisz sobie MMM-2011 w google i zobacz, co dostaniesz. Znajdź choć jeden opis przypadku oszustwa Smile To nie jest rzecz wymyślona przez kogokolwiek z tego forum, tylko system o którym jest głośno od kilkunastu miesięcy, najpierw głównie w Rosji, a teraz coraz szerzej na świecie.

Organizowane są akcje promocyjne na dużą skalę, różne koncerty, rajdy, manifestacje i akcje charytatywne pod patronatem MMM. Uważasz, że taki system mógłby istnieć tak długo, gdyby faktycznie oszukiwał ludzi? Natychmiast wszystko by się zawaliło. Powiedz mi też, co złego jest w reflinkach? Większość użytkowników tutaj jakieś ma, przecież po to się je robi we wszelkich programach Smile


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - nism - 22-05-2012 19:42

gdyby był chociażby jeden przypadek oszustwa, wszyscy już o tym wiedzieliby
Warto sprawdzić, rejestracja nic nie kosztuje. Odwrotnie, dostaniesz 20USD jako bonus!


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - Kzn - 22-05-2012 19:51

Własnie u mnie jutro będzie 2tygodnie od rejestracji.
Jestem bardzo ciekawy czy otrzymam te 20$.


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - KatarzynaB. - 22-05-2012 19:56

Kzn- oczywiście, że tak + procenty za 2 tygodnie (40% w skali miesiąca) Smile W naszej komórce wszystkim wszystko się płaci Smile


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - anonymous00 - 23-05-2012 00:13

Ja nie mogę się zalogować,piszę mi ciągle 'fail' przy logowaniu (jestem pewien że wpisuje dobre dane) na email też zaden link aktywacyjny nie przyszedł.

Te 20$ dostane automatycznie czy muszę coś zrobić?


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - Zykfryd - 23-05-2012 00:37

Na serwerach anglojęzycznych prowadzone są od kilku dni prace, przez co nie wszystko działa jak trzeba. Strona rosyjskojęzyczna działa natomiast tak, jak trzeba, więc loguj się przez nią: lk.sergey-mavrodi.com (wpisz mail, hasło i wciśnij pomarańczowy przycisk). Możesz się wspomagać translatorem Smile

Po wypłatę 20$ zgłaszasz się do swojego dziesiętnika.


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - malpa2 - 23-05-2012 08:06

Te 20$ na co będzie można wypłacić? Konto bankowe czy Paypal, Alertpay?