Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ankieta]Zmiany na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Ankieta]Zmiany na forum (/Temat-Ankieta-Zmiany-na-forum-53273)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - erold - 08-05-2012 20:53

Skoro nie gadzety to chociaz od rangi do reputacji, fajnie bybylo kiedy zc bedzie na nowym silniku i powstanie maly konkurs. Nie wiem jak inni na takie cos ale to moje zdanie a konkursu dawno nie bylo


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - bios - 08-05-2012 20:55

(08-05-2012 20:37)erold napisał(a):  Zmieni sie grafika, logo forum ? Moze bedzie rekrutacja na jakss range. Rangi tez by sie przydały np. Tlumacz/grafik. Rowniez moglby byc konkurs na intro ( krotki filmik do 10 sek ) przedstawiajacy zarabiam.com w kilka sek. Co ty na to adminie ?

Jestem na tak. Czemu nie?


(08-05-2012 20:53)erold napisał(a):  Skoro nie gadzety to chociaz od rangi do reputacji, fajnie bybylo kiedy zc bedzie na nowym silniku i powstanie maly konkurs. Nie wiem jak inni na takie cos ale to moje zdanie a konkursu dawno nie bylo

Znowu się zgadzam Big Grin


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - LessiPL - 08-05-2012 20:56

(08-05-2012 20:53)erold napisał(a):  Skoro nie gadzety to chociaz od rangi do reputacji, fajnie bybylo kiedy zc bedzie na nowym silniku i powstanie maly konkurs. Nie wiem jak inni na takie cos ale to moje zdanie a konkursu dawno nie bylo

i po co ten offtop? nie widzisz o czym jest temat?


jak dla mnie pierwsza klasa, trzeba się nieco przestawić ale czarny lay bardzo przyjemny dla oka Smile powiedziałbym że nawet mniej męczy oczy niż obecny, chociaż na obecny złego słowa nie powiem Smile


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - erold - 08-05-2012 20:58

Dobra ja sie juz nie odzywam bo beda hejtowac, ja tylko wyrazilen swoje zdanie i

pomysly, chyba mam do tego prawo


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - DDK - 08-05-2012 20:58

(08-05-2012 20:53)erold napisał(a):  Rangi tez by sie przydały np. [...]/grafik.

Do usług impreza

Nie wiem po co tłumacz. Było ich kilku i się marnowali. Trend na tłumaczy był za czasów Lockerz, kiedy to tłumaczono maile, newsy, dailies. Teraz nie ma sensu Smile


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Killer - 08-05-2012 21:00

@2xup
nie masz, temat jest o czymś innym a Ty swoje.


@3xup
faktycznie na mpcforum troche mniej wali po oczach Tongue


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Roben - 08-05-2012 21:06

Mnie jakos sie nie podoba wygląd ...Ale to może dlatego że nie lubie zmian,a one są niestety konieczne bo nie można stać w miejscu.Świat idzie do przodu więc trzeba podążać razem z nim.Więc zagłosuję na tak.


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Gien - 08-05-2012 21:23

dałem "nie" ale po przeczytaniu wszystkich postów zmieniłem zdanie Tongue
moją wadą jest to, że przywiązuję się za bardzo do różnych rzeczy Smile w tym też do obecnego wyglądu forum
po zobaczeniu mpcforum stwierdzam jednak, że to dobry pomysł na zmiany
ciekawie wygląda, a zc będzie wyglądało jeszcze lepiej Smile

co do fg - czas poszaleć na fg machine Huh


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Raydetth - 08-05-2012 21:32

Mimo, że nie widzę za dużej różnicy, jeśli chodzi o wygląd, to jestem na tak bo skoro Wam się podoba to mi, także Smile
Nie będę płakać jak stracę FG bo nie mam. A grafika obok działów będzie ta sama?


RE: [Ankieta]Zmiany na forum - Admin - 08-05-2012 21:47

@up

tak działy będą miały różne ikony tak jak teraz Smile