Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 16-05-2012 20:30

(16-05-2012 20:19)anonymous00 napisał(a):  Właśnie wplacilem 23$ cóż zobaczymy Wink

@up
Mam taki sam Email na stronie I PP i jeszcze nie mam kaski na stronie.

ale jeśli nie masz w pełni zweryfikowanego paypal tzn nie masz dodanej karty kredytowej do konta to taka sama sytuacja, zakup nie idzie automatycznie musisz czekać na ręczne dodanie
masz informację zarówno nad swoim postem o tym jak również w 1 poście tego tematu


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - nitram - 17-05-2012 17:58

tomazzi da się z tym coś zrobić ?
Zleciłem wypłatę najpierw kwotę 10 $ - > efekt pending od jakiś 4 dni już
Dzisiaj chciałem wszystko wybrać z konta bo zakończył mi się ostatni program i komunikat że limit wypłat na dzień dzisiejszy wyczerpany.


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 17-05-2012 18:42

(17-05-2012 17:58)nitram napisał(a):  tomazzi da się z tym coś zrobić ?
Zleciłem wypłatę najpierw kwotę 10 $ - > efekt pending od jakiś 4 dni już
Dzisiaj chciałem wszystko wybrać z konta bo zakończył mi się ostatni program i komunikat że limit wypłat na dzień dzisiejszy wyczerpany.

pisz do admina na email:
[email protected]

moi poleceni zlecali wypłaty w poniedziałek to dostali dzisiaj
według informacji admina nazbierało się x wypłat i zlecił technikowi napisanie automatycznych wypłat by nie trwała realizacja długo tylko szło automatycznie i by można było zlecać wypłatę jaką się posiada na account balance


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - Grubasch - 17-05-2012 19:51

Hmm... ciekawy biznes - troszkę grosza zainwestuję Wink.

Masz reflinka odemnie, jednak proszę Cię nie wypowiadaj się na temat JustBeenPaid, jak za przeproszeniem g**no o nim wiesz... -.-

Nie lubię osób, które się wymądrzajszą, że to lepsze od tego a to od tego... JustBeenPaid jest genialne, jak się potrafi dobrze obracać pieniędzmi.


Pozdrawiam Serdecznie,
Grubasch


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 17-05-2012 20:20

(17-05-2012 19:51)Grubasch napisał(a):  Hmm... ciekawy biznes - troszkę grosza zainwestuję Wink.

Masz reflinka odemnie, jednak proszę Cię nie wypowiadaj się na temat JustBeenPaid, jak za przeproszeniem g**no o nim wiesz... -.-

Nie lubię osób, które się wymądrzajszą, że to lepsze od tego a to od tego... JustBeenPaid jest genialne, jak się potrafi dobrze obracać pieniędzmi.


Pozdrawiam Serdecznie,
Grubasch

dzięki za zapis

każdy ma prawo do własnego zdania
w jss miałem zainwestowane grube pieniądze
denerwują mnie restarty i zabawa w reinwestowanie by odzyskać straty
taka zabawa a bawić to się mogą dzieci w piaskownicy, jeśli ciebie satysfakcjonuje taka zabawa w jss to proszę bardzo nie zabraniam ci tego
pojawiły się inne programy gdzie można spokojnie zarobić więcej to wycofałem środki z jss i mam spokój od restartów, uprade na premium by mieć matryce i czekanie na ich zapełnienie itp itd
ja nie twierdzę, że jss jest zły ale są lepsze programy od niego i tego nie zmienisz i stąd moje wycofanie wszystkich środków z tego programu
każdy ma prawo do swojego zdania i jego wyrażania i nie każdemu musi się ono podobać
należy się szanować a nie musi się zgadzać z czyimś zdaniem i opinią


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - nitram - 18-05-2012 18:17

Coś admin nie odpowiada na mojego maila chyba masz już weekend ;/


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 18-05-2012 18:20

pisałem do niego w 1 sprawie bo nie otrzymałem % z wpłaty na depozyt przez poleconego wczoraj w nocy, na 1 e-mail odpowiedział, dodał $ napisałem 2 i teraz czekam na odpowiedź
jak by co to napisz jeszcze raz, ja też jak nie odpowie to wysyłam jeszcze 1-2 i odpowiada Smile


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - Lolericeer - 18-05-2012 18:24

Ja otrzymałem 16 maja 25% wpłaty poleconego (0.25$), więc nie mam co się martwić. O dziwo otrzymałem poleconego przez stopkę Tongue Nawet tematu nie musiałem zakładać (czyli zwykły fuks).


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - tomazzi - 18-05-2012 18:32

(18-05-2012 18:24)Lolericeer napisał(a):  Ja otrzymałem 16 maja 25% wpłaty poleconego (0.25$), więc nie mam co się martwić. O dziwo otrzymałem poleconego przez stopkę Tongue Nawet tematu nie musiałem zakładać (czyli zwykły fuks).

za 1 poziom dostajesz do 100$ depozytu 5% poleconego za każdego zainwestowanego 1$ 0.05 $
czyli skoro otrzymałeś 0.25$ tzn, że twój polecony wpłacił na depozyt 5$


gratulacje z posiadania poleconego Smile


RE: xfwcs.com - inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal - nitram - 18-05-2012 18:42

(18-05-2012 18:20)tomazzi napisał(a):  pisałem do niego w 1 sprawie bo nie otrzymałem % z wpłaty na depozyt przez poleconego wczoraj w nocy, na 1 e-mail odpowiedział, dodał $ napisałem 2 i teraz czekam na odpowiedź
jak by co to napisz jeszcze raz, ja też jak nie odpowie to wysyłam jeszcze 1-2 i odpowiada Smile

A wysyłasz normalnie maila ze skrzynki czy za pomocą kontaktu na stronie ?