Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł (/Temat-Zarabianie-kasy-na-pokerze-BEZ-WPLACANIA-WLASNYCH-SRODKOW-dowody-wyplat-na-3-800zl-40366)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - KarmazynowyPirat - 18-02-2012 15:36

Skoro tak kasę potraciłeś szybko to zapewne nie czytałeś artykułów lub quiz wypełniałeś niesamodzielnie.


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - energy95 - 18-02-2012 16:09

Gdybyś poczytał trochę o pokerze i dobrze wykorzystał te kursy na tym pokerstrategy to na pewno kasy byś szybko nie stracił. Wystarczy pomyśleć, wysilić się trochę. Kasy za darmo nigdzie nie dostaniecie, a im lepiej pracujecie tym więcej dostaniecie Big Grin


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - ignisinferius - 18-02-2012 21:06

hej Big Grin
zarejestrowałem się pare dni temu ale nie chciało mi się czytać tego wszystkiego Tongue
dziś wbiłem na stronkę, poczytałem, obejrzałem filmiki (zajęło mi 2 i pół godz.)
potem teścik Big Grin - banał
jak się przyłożysz do nauki oczywiście Big Grin
mi zajął 10 min, czekam na kasę
zobaczymy ile mi stracę zanim nauczę się korzystać z tego co jest w poradnikach

a potem czekają na mnie gracze którzy olali poradniki Sex

***edit***
teraz doczytałem, to szczfaniaki, na raty dają gratis, więc według poradnika muszę zacząć od stawek najniższych
dostaje się 5x10$ co tydzień następna rata, ale pod warunkiem że wygeneruje się zysk dla kasyna wysokości 0,50$, ale oni zabierają tylko 5% z wygranej ze stołu
więc na dzieńdobry min. 10-15 wygranych gier
na dodatek trzeba jeszcze zrobić 5 gier z opłatą za wejście min. 1$
lub kilkaset rozdań
czyli nie jest tak różowo jak w na początku tematu Tongue


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - yizer - 18-02-2012 22:05

Nie wiem gdzie żeś to przeczytał.

Możliwe że to zależy od room'a którego wybierzesz. Ja przelałem swe 50$ na partypoker.com i dostałem od razu 50$ całościowo, nie w żadnych ratach, ani w czasie gry nie mam odejmowanych $.


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - KarmazynowyPirat - 19-02-2012 07:50

Pierwsze słyszę, żeby kapitał dawali w jakichś ratach, chyba Ci się coś pomyliło...


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - ignisinferius - 19-02-2012 08:52

polecali 770 poker room to tam wbiłem Big Grin
i dają w 5 ratach po 10$
lipa, nie :/


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - rowik888 - 19-02-2012 11:43

(18-02-2012 22:05)yizer napisał(a):  Nie wiem gdzie żeś to przeczytał.

Możliwe że to zależy od room'a którego wybierzesz. Ja przelałem swe 50$ na partypoker.com i dostałem od razu 50$ całościowo, nie w żadnych ratach, ani w czasie gry nie mam odejmowanych $.

Po #1 na party poker musisz właśnie wpłacić najpierw depozyt żeby otrzymać bonus, ale nie jest to ten darmowy bonus w wysokości 50$, o którym mowa w pierwszym poście.

(19-02-2012 07:50)KarmazynowyPirat napisał(a):  Pierwsze słyszę, żeby kapitał dawali w jakichś ratach, chyba Ci się coś pomyliło...

Po #2 jak coś polecam to jestem w tym obeznany i wiem jak działa.:-/
A na poker770 tak właśnie jest, że dostaje się 50$ w 5 ratach po 10$.

A po #3 (tak na przyszłość) darmowy bonus bez żadnej wpłaty udzielą wam tylko:

- poker770
- betfair
- everest poker
- titan poker


Jak ktoś szuka więcej informacji na temat pokerstrategy i pokrewnych to zapraszam do siebie na priva. Na pewno będę potrafił odpowiedzieć nie tak jak w przypadku autora tego postu.
Pozdrawiam





RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - rowik888 - 19-02-2012 11:44

(18-02-2012 22:05)yizer napisał(a):  Nie wiem gdzie żeś to przeczytał.

Możliwe że to zależy od room'a którego wybierzesz. Ja przelałem swe 50$ na partypoker.com i dostałem od razu 50$ całościowo, nie w żadnych ratach, ani w czasie gry nie mam odejmowanych $.

Po #1 na party poker musisz właśnie wpłacić najpierw depozyt żeby otrzymać bonus, ale nie jest to ten darmowy bonus w wysokości 50$, o którym mowa w pierwszym poście.

(19-02-2012 07:50)KarmazynowyPirat napisał(a):  Pierwsze słyszę, żeby kapitał dawali w jakichś ratach, chyba Ci się coś pomyliło...

Po #2 jak coś polecam to jestem w tym obeznany i wiem jak działa. Undecided
A na poker770 tak właśnie jest, że dostaje się 50$ w 5 ratach po 10$.

A po #3 (tak na przyszłość) darmowy bonus bez żadnej wpłaty udzielą wam tylko:

- poker770
- betfair
- everest poker
- titan poker


Jak ktoś szuka więcej informacji na temat pokerstrategy i pokrewnych to zapraszam do siebie na priva. Na pewno będę potrafił odpowiedzieć nie tak jak w przypadku autora tego postu.
Pozdrawiam



RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - KarmazynowyPirat - 19-02-2012 13:18

Żartowniś! Big Grin Spójrz na moje wypłaty w pierwszym poście i pomyśl jaki jest sens mówić, że jestem nieobeznany.
Zresztą yizer ma rację, mógł otrzymać bonus na PartyPoker, bo przez długi czas był on tam dostępny. Sam też dostałem tam darmowe 50$. Może i na poker770 jest bonus w ratach, ja nigdy z tego oprogramowania nie korzystałem, choć daje ono możliwość najszybszego przyrostu Strategy Points.

Nie jesteś obeznany, wszedłeś, poczytałeś, a teraz świrujesz. Ja swego czasu dostałem łącznie 200$ darmowego kapitału, ale to są już sprawy, o których Ty pojęcia mieć nie możesz.


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - yizer - 19-02-2012 13:41

Tak jak mówi Karmazynowy.

Otrzymałem swoje 50$ na PartyPoker i nadal jest on dostępny na bonus bez depozytu, wystarczy dobrze popatrzeć podczas wyboru room'u na którym chcesz dostać 50$, po zdaniu quizu.


Cytat:Jak ktoś szuka więcej informacji na temat pokerstrategy i pokrewnych to zapraszam do siebie na priva. Na pewno będę potrafił odpowiedzieć nie tak jak w przypadku autora tego postu.

Tą końcówką mnie rozwaliłeś ziomek Smile Może i będziesz potrafił odpowiedzieć, ale źle, więc lepiej się tutaj więcej nie udzielaj Smile Widać jak jesteś obeznany, że nawet nie wiesz że na PartyPoker można otrzymać 50$ i to w całości bez żadnych rat.