Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. (/Temat-Koniec-ery-zarabiania-na-Lockerz-Zmiany-w-shopie-39319)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Nayare - 07-07-2011 10:18

gg, was nice.


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - tomsonFCB - 07-07-2011 20:45

Ehh szkoda, że takie fajne czasy się kończą jak się na Tsie w miłej atmosferze kampiło na restock. To był ten klimat i z niecierpliwością czekało się na kolejnego resa. A teraz, teraz to już powoli koniec Sad


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Xanthi - 07-07-2011 21:42

(07-07-2011 20:45)tomsonFCB napisał(a):  Ehh szkoda, że takie fajne czasy się kończą jak się na Tsie w miłej atmosferze kampiło na restock. To był ten klimat i z niecierpliwością czekało się na kolejnego resa. A teraz, teraz to już powoli koniec Sad

Było minęło... Teraz w miłej atmosferze na TS możesz pograć w gry na hamachi Jerk Big Grin


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Takahari - 07-07-2011 22:14

Koniec słowo zbyt ogólnikowe
Koniec czego to dobre słowo
Jak dla mnie to myślę że stare czasy powrócą chociaż ich namiastka bo zrozumieją że lockerz spada na dno xD


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Lubelak - 08-07-2011 11:52

Wątpię ,że powrócą bo każdy DOBRY portal czy nawet forum musi się rozwijać (Pamiętacie protesty przeciwko domenie zarabiam.com? Jerk)Z tego co pamiętam od zawsze pisali ,że są portalem gdzie dostajesz nagrody za to co lubisz robić w internecie
Może nie będzie ,aż tak tragicznie.


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - polik95 - 08-07-2011 17:09

eh, lockerz schodzi na psy, a ja jeszcze nic nie wgrałem na lockerz, a jestem prawie od początku istnienia Sad Sad


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Nayare - 08-07-2011 19:47

(08-07-2011 17:09)polik95 napisał(a):  eh, lockerz schodzi na psy, a ja jeszcze nic nie wgrałem na lockerz, a jestem prawie od początku istnienia Sad Sad

Jak nie potrafiłeś poświęcić jednej nocki to ja się nie dziwie. Pierwszą nagrodę urwałem na moim pierwszym restocku ręcznie... Co prawda w '09 nieliczni potrafili wykorzystać moc autofilla.


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - polik95 - 08-07-2011 20:08

(08-07-2011 19:47)Nayare napisał(a):  
(08-07-2011 17:09)polik95 napisał(a):  eh, lockerz schodzi na psy, a ja jeszcze nic nie wgrałem na lockerz, a jestem prawie od początku istnienia Sad Sad

Jak nie potrafiłeś poświęcić jednej nocki to ja się nie dziwie. Pierwszą nagrodę urwałem na moim pierwszym restocku ręcznie... Co prawda w '09 nieliczni potrafili wykorzystać moc autofilla.

nie moja wina a rodziców, wiesz dla mnie była nauka, ważniejsza, będąc mieć lepsze wykształcenie będe sobie na codzień kupować ipodyTongue , może nie codziennie ale będzie mnie stać, a tak pozatym rodzice by sie wsciekli widząc mnie o 3 przy kompie. SIŁA WYŻSZA


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Takahari - 08-07-2011 22:53

no może za kilkanaście lat będziesz sobie kupował ipody na razie po oglądasz sobie sklepową wystawę albo sobie go na chwilę potrzymasz w ręce powiem tak jedna dwie nocki do 3 i ci tyłka nie rozerwie Big Grin
btw w 3 kwartale roku ma wyjść ipod 5 generacji bajer... Wink


RE: Koniec ery zarabiania na Lockerz? Zmiany w shopie. - Tech - 10-07-2011 16:38

Poczytałem dzisiaj trochę ich forum i wychodzi na to, że nie ma ostatnio restocków bo są po prostu zajęci innymi rzeczami. Podobno jeszcze tego lata ma wejść wiele nowych zmian, SHOP 2.0 i nowe sposoby na wydawanie PTZ. Ogólnie wszyscy jak zwykle są mega podekscytowani i zapowiadają rewolucję, ale jak będzie to zobaczymy - w końcu tak samo było zapowiadane fwb;), gdzie chyba jedynym plusem było to, że dostałem fajną koszulkę...