Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! (/Temat-HOT-KoGi-zgloszony-na-policje-36622)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Morfit - 09-05-2011 19:26

Btw. nie wykluczaj opcji, że to NIE był KoGi.


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - norek - 09-05-2011 19:28

Driver dobrze mówi, nim więcej osób zgłosi, tym szybciej policja go złapie, ale Morfit też masz rację


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Nilchi - 10-05-2011 07:53

Muszę zgłosić go na policje bo jak niby inaczej policja ma oddać mi pieniądze jak nawet nie wiedzą o tym że zostałam oszukana? Tongue Jasnowidzów to oni tam niestety nie mają.
Poza tym jeżeli zobaczą, że została oszukana więcej niż jedna osoba to szybciej ruszą tyłek, ale jeżeli koniecznie nie chcesz żebym dała znać że to jest KOLEJNA sprawa, a nie pierwsza, no to nic na to nie poradzę.

W Moim wypadku był to na 100% Kogi, ponieważ kontaktowaliśmy się przez jedno z jego bardzo popularnych gg, a także z często używanego przez niego do oszustw e-maila ([email protected])

Daj znać jak policja potwierdzi jego dane, może wtedy u mnie coś by się szybciej ruszyło Wink.


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Nilchi - 12-05-2011 18:19

Morfit, czy mógłbyś jednak napisać do mnie gdyż na policji powiedziano mi, że lepiej by było gdybym miała pełne dane (znam tylko imie, nazwisko i miasto z którego pochodzi), a zależy mi żeby sprawa poszła jak najszybciej. Generalnie policjant twierdził, że nie masz się co bać jeżeli o zarzut udostępniania czyichś danych, ponieważ każdy kto udziela informacji na temat podejrzanego nie łamie prawa Wink, a u mnie w sprawie Kamil K. figuruje jako taka właśnie osoba. Byłabym wdzięczna gdybyś dał znać jak to się u ciebie układa i czy masz jego pełne dane, gdyż mogłoby to znacząco przyspieszyć moją sprawe.
Pozdrawiam


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - EseseK - 12-05-2011 18:25

Ej a jak kogi mnie oszukał na 5 zł to zrobiom mu coś ? Big Grin


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - paskur - 12-05-2011 18:29

(12-05-2011 18:25)EseseK napisał(a):  Ej a jak kogi mnie oszukał na 5 zł to zrobiom mu coś ? Big Grin

ta, za te 5 zeta kupią Ci słownik


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Seth Neviel - 13-05-2011 07:36

Tylko jedno Mnie martwi. Jeśli już ruszą się i wezmą się za niego to i tak prawdopodobnie mało osób będzie w to zamieszane ponieważ z tego co Mi wiadomo będą musieli wezwac każdego kto został oszukany w charakterze świadka... A jak wiemy niektórzy ludzie po prostu boją się.... Poczekamy Zobaczymy i będzie siedział jak nic w pierdlu bo tak jak banan mówi - dostałjuż zawiasy chyba też za to samo jakoś w styczniu albo lutym....
POZDR0!


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Nilchi - 13-05-2011 09:33

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Jak dla mnie to nawet to 6 miesiecy będzie wystarczającą karą, a skoro będzie miał dwa wyroki (mój i morfit) to minimalny czas jaki może siedzieć to rok Big Grin, a pewnie dostanie nawet więcej bo generalnie są wyższe kary jak ktoś już był wcześniej karany Smile


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - tomko111 - 13-05-2011 11:41

Generalnie jeśli nie ma skończonych 18 lat to kara będzie minimalna, po osiągnięciu pełnoletności robi się ciekawiej. Wink


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Nilchi - 13-05-2011 17:44

On ma skończone 18 lat ;p