Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Regulamin marcowego restock'u! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Regulamin marcowego restock'u! (/Temat-Regulamin-marcowego-restock-u-3362)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Regulamin marcowego restock'u! - Sony_st - 16-03-2010 20:02

zawsze coś wymyślą


RE: Regulamin marcowego restock'u! - Isoshi - 16-03-2010 20:18

Noz... Powinni zrobic cos takiego: to jest ostatni restock. W tedy strona pada na pare dni, wchodzi sklep. Resetuja sie staty i wszystko jest O.K.


RE: Regulamin marcowego restock'u! - logos60 - 16-03-2010 20:36

Porażka


RE: Regulamin marcowego restock'u! - BoneR - 16-03-2010 20:46

co innego jak by było z 10 sposobów zdobywania a nie kurwa 4 ;/ Lockerz jebane skurwysyny mogą mi skoczyc na ptaka zwierzaka xD


RE: Regulamin marcowego restock'u! - mik_26 - 16-03-2010 20:53

...spokojnie zbieram na macbooka, obecny restock mam gdzieś, a szczególnie gdy nagrody są 4x droższe...


RE: Regulamin marcowego restock'u! - Panicz - 16-03-2010 20:55

Wypas!. Co by sobie zabrać. Hym na grę będę miał trochę za mało =,=


RE: Regulamin marcowego restock'u! - KristopheR - 16-03-2010 20:56

To co wymyśliło Lockerz przechodzi wszystko. Nowi użytkownicy nawet głupiej gry nie ustrzelą.
4 razy drożej, rozumiem, że niby za darmo bo punkty itd. ale i tak musimy opłacić Cło i Vat. Dajmy przykład, takie PSP- kosztuje teraz 200 punktów, wystarczy niewiele bo 3 tygodnie i już się ma na niego. Na restocku będzie kosztowało 800 punktów, i ja się pytam po co? Czyżby Lockerz nie chciało się do polski wysyłać paczek?
Za drogo wychodzi? Panowie, musimy coś na to poradzić. Pomyślmy o nowych, początkujących użytkownikach ^^
Nie mówię tutaj o "starych wygach", którzy mają po 900 punktów ^^ Chociaż oni zbierali na PS3 i inne rzeczy, a co im teraz z tego przyjdzie? Nic! Panowie, i Panie proszę was abyśmy coś zadziałali w tej sprawie. Chociaż spróbować ^^


RE: Regulamin marcowego restock'u! - kucharz - 16-03-2010 21:00

kristopheR ale co my możemy zrobić nic. Założe się, że jeśli stany wygrają to restock będzie p normalnych cenach


RE: Regulamin marcowego restock'u! - KristopheR - 16-03-2010 21:02

Kucharz Smile
No oczywiście, że jeśliby USA wygrało to ceny po normalnych. Chociaż nie jestem pewien :]
Nie rozumiem taktyki Lockerz, co oni przez ten czyn (podnoszenie cen) chcą osiągnąć.
Nie chodzi tu o nagrody, chodzi o coś innego Smile Przyznawać się, który coś zrobił Ameryce? ;>


RE: Regulamin marcowego restock'u! - adik0070 - 16-03-2010 21:03

A ja zacieram ręce na PSP te kiedyś za 200PTZ lub na coś innego ;D Jak na pierwszą nagrode może byc, a tym bardziej że sprzedałem PSP xD

PS. Jak myślicie jaka będzie szansa zgarnięcia PSP tego obecenie za 200PTZ(czyli na restocku 800) ?