Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] dingobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] dingobux.com (/Temat-PLACI-dingobux-com-24914)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


- Sniechu - 25-12-2008 19:22

Znalazłem na forum pewną notkę, jakoby GoPratt był na wakacjach z rodziną i nie miał internetu, więc wypłaty do Nowego Roku nie będą realizowane. Pewnie dlatego jak już są wypłaty to o niewygodnej dla nas godzinie (3-5 rano), ponieważ inny admin, który opiekuje się earn3 wypłaca właśnie w takich godzinach. I tak najbliższą wypłatę mogę zlecić 29 Grudnia, więc nie zrobi mi to wielkiej różnicy...


- mattys5 - 25-12-2008 19:31

trzeba wyplacic jeszcze chociaz raz :idea:


- mattys5 - 25-12-2008 19:31

trzeba wyplacic jeszcze chociaz raz :idea:


- Sniechu - 25-12-2008 19:48

mattys5, wiem, wiem, Tobie aktualnie najbardziej ze wszystkich poleconych zależy na mojej wypłacie, ponieważ wyklikałeś tam już naprawdę sporo. Mam nadzieję, że GoPratt szybko wróci po Nowym Roku i czas wypłat wróci do normy (około 16-17 naszego czasu), ponieważ o tej porze miałem największą szansę na wypłatę.

W tym okresie coraz więcej adminów wyjeżdża i wypłaty ustają. Wcześniej zdarzyło mi się to w dynamicbux. Admin wyjechał na wakacje do Egiptu i zacznie płacić od 1 stycznia...


- Sniechu - 25-12-2008 19:48

mattys5, wiem, wiem, Tobie aktualnie najbardziej ze wszystkich poleconych zależy na mojej wypłacie, ponieważ wyklikałeś tam już naprawdę sporo. Mam nadzieję, że GoPratt szybko wróci po Nowym Roku i czas wypłat wróci do normy (około 16-17 naszego czasu), ponieważ o tej porze miałem największą szansę na wypłatę.

W tym okresie coraz więcej adminów wyjeżdża i wypłaty ustają. Wcześniej zdarzyło mi się to w dynamicbux. Admin wyjechał na wakacje do Egiptu i zacznie płacić od 1 stycznia...


- mattys5 - 25-12-2008 19:58

klikam sporo bo musze sam zdazyc wyplacic kaske :idea:


- mattys5 - 25-12-2008 19:58

klikam sporo bo musze sam zdazyc wyplacic kaske :idea:


- Sniechu - 28-12-2008 20:18

Według wszelkich znaków na ziemi i niebie powinienem jutro zlecić wypłatę, niestety wypłaty zostaną wznowione po powrocie GoPratta z wakacji, czyli 1 albo 2 stycznia. Ważne jest to, że na forum jeden z modów napisał temat, w którym zawarł informację o czasie wypłat. U nas wypłaty po godzinie 15, zazwyczaj pewnie w okolicach 16... Ważne, że jest to dosyć dobra pora, przynajmniej dla mnie, bo z powodu nieodpowiedniej pory wypłaty można przestać klikać w buxie. Earn3 wypłaca około godziny 3 nad ranem naszego czasu, więc zrezygnowałem tam z klikania. Myślę, że jeszcze jedną, dwie wypłatki z dingo polecą, lada dzień także wypłata z chillbux, które póki co nie ma jeszcze takich limitów i można wypłacać, o której się chce.


- Sniechu - 28-12-2008 20:18

Według wszelkich znaków na ziemi i niebie powinienem jutro zlecić wypłatę, niestety wypłaty zostaną wznowione po powrocie GoPratta z wakacji, czyli 1 albo 2 stycznia. Ważne jest to, że na forum jeden z modów napisał temat, w którym zawarł informację o czasie wypłat. U nas wypłaty po godzinie 15, zazwyczaj pewnie w okolicach 16... Ważne, że jest to dosyć dobra pora, przynajmniej dla mnie, bo z powodu nieodpowiedniej pory wypłaty można przestać klikać w buxie. Earn3 wypłaca około godziny 3 nad ranem naszego czasu, więc zrezygnowałem tam z klikania. Myślę, że jeszcze jedną, dwie wypłatki z dingo polecą, lada dzień także wypłata z chillbux, które póki co nie ma jeszcze takich limitów i można wypłacać, o której się chce.


- Boro! - 28-12-2008 20:54

o 15 to świetnie o tak zazwyczaj na kompie siedzę :-)