Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) (/Temat-Jak-skonfigurowac-tajemnicza-malpke-Greasemonkey-2411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Kilol - 09-03-2010 15:45

To chciałem napisać. Sry za wprowadzenie w błąd.


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - nastaver - 09-03-2010 15:52

@freeman11
zrobiłem tak jak napisałeś i odświeżyłem, ale nadal nic się nie wypełnia Sad
Może coś z tym symulatorem nie tak??


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Kilol - 09-03-2010 15:59

Z symulatorem jest wszystko w porządku jeśli innym osobom wypełnia. Pewnie coś źle skonfigurowałeś.


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - nastaver - 09-03-2010 16:26

1.Ściągnąłem Greasemonkey ze strony mozilli (zainstalowalem i zresetowalem przeglądarkę)
2.Pobrałem skrypt z http://z1.przeklej.pl/przs4262/7d1697ba000811a24b881399/redeem_www.przeklej.pl.rar?przid=80c2366844
3.Wypakowałem powyższy skrypt, edytowalem plik redeem.quick.user.js za pomocą notatnika, uzupełniłem dane i zapisałem.
4.Uruchomiłem plik za pomocą firefoxa. Zainstalował się (dla pewności zresetowałem Firefoxa).
5.Wszedłem na stronę http://lockerz-poland.eu/symulator/# Następnie PPM na ikonkę małpki>zarządzaj skryptami>Dodaj (dodałem stronę i zatwierdziłem 'ok'
6. Odświeżam i nie działa, także nie wiem co jest grane...


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - pespe - 09-03-2010 16:34

nastaver dzisiaj zrobie poradnik wieczorem z filmem i bedzie wszystko jasne Smile powoli bede tlumaczyl na filmie


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Plomien - 09-03-2010 17:57

(08-03-2010 21:27)xPietrek napisał(a):  Jak macie wpisany adres do tego pliku (redeem_quick.user.js) w pasku adresu, to zaznaczcie go i Enter. Powinno wyskoczyć okienko i tam więcej info o tym i Install.
U mnie to zadziałało.
nom też tak zrobiłem Big Grin i wsio działa elegancko Big Grin


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - nastaver - 09-03-2010 18:55

Ok, u mnie też już działa. Zrobiłem wszystko od nowa i jest dobrze. Dzięki chłopaki za wskazówki Smile


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - pespe - 09-03-2010 22:13

EMAIL OD LOCKERZ
Hey Michał,

Thanks for writing. Greasmonkey is allowed.

Best wishes,


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - lukasz1214 - 10-03-2010 10:56

dowolny jest pespe ??


RE: Jak skonfigurować tajemniczą małpkę.. (Greasemonkey) - Admin - 10-03-2010 11:14

według maila pespe, tak jest dozwolony