Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak teraz wyglądą świat surfbarów? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Jak teraz wyglądą świat surfbarów? (/Temat-Jak-teraz-wyglada-swiat-surfbarow-23839)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- mko101 - 18-09-2008 15:00

RipPer na twój sposób u mnie też się nie nabiera :-P


- RiPper - 18-09-2008 15:16

JereManU napisał(a):Weźcie pójdźcie do jakiejś realnej pracy to możecie kilkanaście złotych dziennie zarobić, a nie tylko o oszustwach myśleć. :/

normalna praca za parenascie zl dziennie ? :> to o jakiej ty pracy myslisz xD parenascie to sie w max 1h robi Wink

w sumie nie musial bym oszukiwac przy tym bo studiujac informatyke siedze >12h dziennie przy kompie ;] ale ze tak powiem szkoda mi miejsca na pulpicie i odpalam na virtualnym systemie ;] a tam cos sie musi dziac zeby naliczalo


- JereManU - 18-09-2008 15:29

Chciałem napisać kilkadziesiąt, lecz większość tego forum to ludzie niepełnoletni i najwyżej na budowie mogą tyle zarobić. :>