Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzymy historie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Tworzymy historie (/Temat-Tworzymy-historie-230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Tworzymy historie - jacekchr4 - 06-12-2009 11:23

Kiedy wracałem z kosmosu moim zajebistym ścigaczem, zobaczyłem coś strasznego...


RE: Tworzymy historie - Marello - 06-12-2009 11:24

Kiedy wracałem z kosmosu moim zajebistym ścigaczem, zobaczyłem coś strasznego, to był samolot który miał...


RE: Tworzymy historie - jacekchr4 - 06-12-2009 11:26

Kiedy wracałem z kosmosu moim zajebistym ścigaczem, zobaczyłem coś strasznego, to był samolot który miał same fajne nagie klientki, przypomniało...


RE: Tworzymy historie - Kilol - 06-12-2009 11:35

Kiedy wracałem z kosmosu moim zajebistym ścigaczem, zobaczyłem coś strasznego, to był samolot który miał same fajne nagie klientki, przypomniało to pewien burdel, który był...


RE: Tworzymy historie - Alcor - 06-12-2009 11:49

Kiedy wracałem z kosmosu moim zajebistym ścigaczem, zobaczyłem coś strasznego, to był samolot który miał same fajne nagie klientki, przypomniało to pewien burdel, który był obok mojego starego domu...


RE: Tworzymy historie - Admin - 06-12-2009 12:06

kilol znow ma braki Tongue ja już się nie bawie bo historyjki z gore skazane są na burdele i dziwiki Tongue: s

wczesniej niestety też to tak działało http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=77


RE: Tworzymy historie - Kilol - 06-12-2009 12:19

Przynajmniej jest śmiesznie.Tongue


RE: Tworzymy historie - Marello - 06-12-2009 14:46

Kiedy wracałem z kosmosu moim zajebistym ścigaczem, zobaczyłem coś strasznego, to był samolot który miał same fajne nagie klientki, przypomniało to pewien burdel, który był obok mojego starego domu, potem zamienili to w...


RE: Tworzymy historie - Alcor - 06-12-2009 15:35

Kiedy wracałem z kosmosu moim zajebistym ścigaczem, zobaczyłem coś strasznego, to był samolot który miał same fajne nagie klientki, przypomniało to pewien burdel, który był obok mojego starego domu, potem zamienili to w mechaniczne oko które zaczeło jeść...


RE: Tworzymy historie - Joker - 06-12-2009 16:05

Kiedy wracałem z kosmosu moim zajebistym ścigaczem, zobaczyłem coś strasznego, to był samolot który miał same fajne nagie klientki, przypomniało to pewien burdel, który był obok mojego starego domu, potem zamienili to w mechaniczne oko które zaczeło jeść ludzi, postanowiłem, że...