Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podejmij wyzwanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Podejmij wyzwanie (/Temat-Podejmij-wyzwanie-20466)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


- tomciozet - 20-12-2007 17:53

Nie jest ważne, czy 100, czy nie 100. Może być nawet 100.000.
Liczy się tylko uczciwość i zdrowa rywalizacja, a nie insynuacje!


- Pawel1178 - 20-12-2007 17:59

To ja gram uczciwie co nie wierzysz ?


- tomciozet - 20-12-2007 18:04

Pawel1178 napisał(a):To ja gram uczciwie co nie wierzysz ?
Zaznacz mi fragment, w którym napisałem, że którykolwiek z was oszukuje!! :evil:


- Pawel1178 - 20-12-2007 18:08

moze nie napisałes ale tak to zabrzmiało


- tomciozet - 20-12-2007 18:14

Liczy się tylko uczciwość i zdrowa rywalizacja, a nie insynuacje!
To zasady gry, a nie insynuacja w Twoim / waszym kierunku.


- Maciekorzysz - 20-12-2007 18:21

Ja mysle ze pawel, sobie robi z nas jaja ;]
Po jego wczesniejszj wypowiedzi typu: "jak to zrobisz?" zrozumialem ze zrobilbym to samo jak chcialbym oszukiwac ;] (mysli ze jestesmy idiotami)
Inteligencja robi swoje ;D


- tomciozet - 20-12-2007 18:24

Ja myślę, że nikt nie oszukuje. Chyba, że spowolnienie nazwiemy oszustwem lub cwaniactwem. :-P Szkoda tylko, że trzeba uciekać się do takich metod. Ale nagroda aktualna. :-D


- Maciekorzysz - 20-12-2007 18:26

ja powiem tak:
Czego Polak nie zrobi dla Hajsu?Sad
i to jeszcze w swieta nie umiecie zachowac zdrowej rywalizacji, za przeproszeniem pieprząc o kilku tysięcznych wynikach Tongue


- nikosis - 20-12-2007 18:29

Ja myślałem że to będzie fajna zabawa, ze zdrową rywalizacją. Rzeczywiście sporo się naklikałem, nawet chcąc rywalizować z innymi. Oczywiście, cały czas pamiętałem o kasie, jednak to nie o to tutaj głównie chodzi (miałem taką nadzieję...)

Maciekorzysz napisał(a):ja powiem tak:
Czego Polak nie zrobi dla Hajsu?Sad
i to jeszcze w swieta nie umiecie zachowac zdrowej rywalizacji, za przeproszeniem pierdoląc o kilku tysięcznych wynikach Tongue

Nic dodać, nic ująć. Undecided


- tomciozet - 20-12-2007 18:35

nikosis napisał(a):Ja myślałem że to będzie fajna zabawa, ze zdrową rywalizacją. Rzeczywiście sporo się naklikałem, nawet chcąc rywalizować z innymi. Oczywiście, cały czas pamiętałem o kasie, jednak to nie o to tutaj głównie chodzi (miałem taką nadzieję...)
Nikosis, gdyby nie było spowalniaczy, to nie byłoby problemu. A teraz ja, jako organizator, mam trudny orzech do zgryzienia, bo nie wiem, komu przyznać nagrodę. Bardzo się ucieszyłem, gdy mój konkurs się wam spodobał. Teraz już nie wiem, co o tym myśleć. :cry: Nagroda, tak, jak obiecałem zostanie "komuś" przekazana.