Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bankrollmob kasa na skrill - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Bankrollmob kasa na skrill (/Temat-Bankrollmob-kasa-na-skrill-174955)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Bankrollmob kasa na skrill - ggusiaja - 09-03-2024 09:53

(09-03-2024 07:12)tomex111 napisał(a):  ggusiaja to gratulacje za pierwszą wypłatę z bankrollmob . Widzę na stronie , że też dziś wygrałaś 25 $ za włamanie się do sejfu... także chyba nie długo szykuje Ci się kolejna wypłata Smile Podwójne gratulacje. Widzę też , że miałaś dwie nagrody z kalendarza jednego dnia to sporo szczęścia na raz , także potrójne gratulacje Smile A jak wyszło w końcu z tą recenzją co miałaś napisać na truspilot i miałaś problemy , żeby ją zamieścić... Udało się w końcu i dopisali Ci 500 mobpoints na bankrollmob? bo nie widzę dalej na truspilot Twojej recenzji...

Dziękuję bardzo za gratulacjeSmile Tak to był zdecydowanie mój szczęśliwy dzień w Bankrollmob, zupełnie się tego nie spodziewałam. W Trustpilot udało się opublikować recenzje, pomoc techniczna podpowiedziała mi, że muszę w filtrach zaznaczyć wszystkie języki i wtedy opinia jest widoczna. Oczywiście otrzymałam za to wynagrodzenie z BankrollSmile

A jeszcze miłym zaskoczeniem było to, że Skrill przesłał mi pieniądze na konto bankowe tego samego dnia, gdzie zazwyczaj trwa to przynajmniej dobęSmile Jak widać wczorajszy dzień to pasmo szczęściaWink


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 10-03-2024 08:14

co do skrill to teraz szybko płacą na konto bankowe , chyba , że ktoś trafi na wekend wtedy musi poczekać do poniedziałku rano , a tak to w pare h maks, a i co ważne to wypłaty ze skrill na konto bankowe są teraz za darmo bo kiedyś pobierali chyba 20 zł czy nawet więcej


RE: Bankrollmob kasa na skrill - Efekt_Motyla1 - 19-03-2024 09:45

(10-03-2024 08:14)tomex111 napisał(a):  co do skrill to teraz szybko płacą na konto bankowe , chyba , że ktoś trafi na wekend wtedy musi poczekać do poniedziałku rano , a tak to w pare h maks, a i co ważne to wypłaty ze skrill na konto bankowe są teraz za darmo bo kiedyś pobierali chyba 20 zł czy nawet więcej
A co powiesz o tym dule-vu?

Wielki pan z Chorwacji, do wszystkich a w szczególności do Polaków sra się że spamują, a sam pod każdym wpisem innych użytkowników musi dać odpowiedź, 20k postów ma z czego 75% to jakieś bezsensowne krótkie odpowiedzi albo przytyki.

Wysłane z mojego CPH1941 przy użyciu Tapatalka


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 22-03-2024 07:34

Ten dule-vu to się nim nie przejmujcie i normalnie na forum piszcie co chcecie tam . On tam robi tak w każdym wątku bo kłóci się z tym Rumunem Calicul i admin zrobił im tak , że nie mogą pisać jeden po drugim bo się wyzywali itd i dlatego ten Chorwat w każdym wątku pisze po kimś , żeby zablokować możliwość pisania tamtemu.


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 02-04-2024 08:19

Zleciłem kolejną wypłatę 100 usd parę dni temu jak dojdzie dam znać i wstawię screena. Pewnie w piątek rano wypłacą jak zwykle.


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 04-04-2024 08:51

Przed chwilą dostałem kolejną wypłatę na skrill 100 $ . Szybko czekałem równo tydzień i o dziwo dziś w czwartek wypłacili bo zazwyczaj wypłaty są w piątki.


[Obrazek: Bankrollmob-12.png]


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - 17-05-2024 08:53

Mam juz na kolejna wyplate 50 $ , a dokladnie 8000 mob points ,ale bede zbieral do 100 $ i wtedy zlece . Wstawie screena jak dozbieram i kasa dojdzie . A u was jak tam wyplacal ktos od nich ?


RE: Bankrollmob kasa na skrill - ggusiaja - 19-05-2024 16:44

(17-05-2024 08:53)tomex111 napisał(a):  Mam juz na kolejna wyplate 50 $ , a dokladnie 8000 mob points ,ale bede zbieral do 100 $ i wtedy zlece . Wstawie screena jak dozbieram i kasa dojdzie . A u was jak tam wyplacal ktos od nich ?

U mnie jeszcze trochę i druga wypłata wpadnie. Teraz mam 4610 pkt. więc może jeszcze w maju uda się zlecić wypłatę albo na początku czerwca.


RE: Bankrollmob kasa na skrill - tomex111 - Wczoraj 13:15

zlecilem jednak 50 usd w poniedzialek jak dojdzie dam znac . Moze w piatek rano wyplaca jak zwykle ...


RE: Bankrollmob kasa na skrill - fusek - Wczoraj 21:21

jesteście rodziną? oboje reklamujecie stronę, w której chyba jako jedyni zarabiacie Big Grin