Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ (/Temat-Rozwiazane-Najczesciej-zadawane-pytania-o-lockerz-com-czyli-krotki-FAQ-170)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Rambot1c - 24-02-2010 09:10

Jesli bedzie ten sklepik to bedzie super. Ale czy to jest na 100% pewne?
Bo nie ogarniam tych restokow. (moglby mi ktos wytlumaczyc o co w tym chodzi? ;> )


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Cobis - 27-02-2010 23:40

Czy można zmienić dane po rejestracji ?
I kolejne pytanie. Gdzie można sprawdzić datę rejestracji do Lockerz'a?

Z góry dzięki za pomoc


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Kilol - 27-02-2010 23:44

Możesz zmienić dane w prawym, górnym rogu (My Account).
Daty rejestracji nie możesz sprawdzić na Lockerz.com, ale spróbuj znaleźć e-maila z zaproszeniem.
Sprawdź kiedy dostałeś e-maila i odśwież sobie pamięć. Może od razu po dołączeniu do Lockerz zarejestrowałeś
się na forum, lub jakiejś stronie.
Pozdro.


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Troublemaker83 - 28-02-2010 12:47

Datę rejestracji też można sprawdzić, tylko trochę trzeba się naklikać ;D
Klikać w Show More do czasu aż znajdzie sie wiadomość... Welcome to Lockerz!


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Killian - 01-03-2010 19:02

Co ile zmieniają się gry na PC na inne do zamówienia ?? z góry thx za odp. Smile


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Tech - 03-03-2010 16:23

Gry jak i inne nagrody zmieniają się podczas restocków. Jednak najpopularniejsze zazwyczaj przechodzą z miesiąca na miesiąc, tylko niektóre się zmieniają.


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Andaramuxo - 10-03-2010 14:06

Czy status Z-lister kasuje się po roku jak PTZ bo coś o tym ostatnio pisali? Jak tak, to zniknie od razu czy najstarsze e-maile będą pokolei wygasać?


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Kilol - 10-03-2010 23:48

Wszystko kasuje ci się po roku od zarejestrowania się na Lockerz.


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - marian_99 - 13-03-2010 00:01

witam serdecznie wszystkich forumowiczów,
mam takie pytanie...
szukałem na forum ale bez skutku...
przykładowa sytuacja:
jeśli zbieram sobie pkt, i po tyg mam ich powiedzmy około 50 (za filmiki i logowania i dailes), i dopiero w tym momecie uzbieram 20 zaproszeń - czy punkty które uzbierałem do tej pory zostaną podwojone? czy dopiero od tego momentu każde kolejne będą podwajane?


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - GetxRight - 13-03-2010 00:02

dopiero od tego momentu.