Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) (/Temat-LoveBTC-Aplikacja-Android-FAUCET-163884)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - patryk6176 - 25-10-2020 11:25

Nie no ja rozumiem że to nie przez to że trafiłem 7 hehe, ale na obecną chwilę nie mam możliwości zarabiania Big Grin


LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - grzego44 - 25-10-2020 12:02

A co z poprzednią aplikacją na której trochę miałem uzbierane?

Wysłane z mojego Nokia 4.2 przy użyciu Tapatalka


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - mcraft - 25-10-2020 13:37

(25-10-2020 11:25)patryk6176 napisał(a):  Nie no ja rozumiem że to nie przez to że trafiłem 7 hehe, ale na obecną chwilę nie mam możliwości zarabiania Big Grin

Aktualizacja z poprawką jest już wdrażana.

(25-10-2020 12:02)grzego44 napisał(a):  A co z poprzednią aplikacją na której trochę miałem uzbierane?

Wysłane z mojego Nokia 4.2 przy użyciu Tapatalka

Poprzednia apka kożystała z bazy danych, która została wycofana prawie rok temu, przebudowa byłaby bardziej czasochłonna i skomplikowana niż stworzenie nowej, dlatego też jest nowa.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - prymul1 - 26-10-2020 11:13

Jak dla mnie aplikacja wygląda słabo wizualnie i nie zachęca do użytkowania. Natomiast jeżeli chodzi o funkcje to licznik działa, da się kręcić, reklama ładuje się bez problemu, punkty nalicza. Jednak mam kilka uwag:

- kolor mało czytelny, czcionka również (jak na poniższym zdjęciu)
- zakładka "tasks" bardzo słabo czytelna ze względu na kolor czcionki
- stan konta powinien wyświetlać się w osobnej linijce jako "Account balance"
- brak możliwości zmiany adresu email
- brak opcji włączenia/ wyłączenia powiadomień o kolejnym spinie
- po co aplikacji dostęp do lokalizacji?
- brak legendy (ile punktów za jaki numer)

Chwilę potestuje i jak będę jeszcze miał uwagi to dam znać. Jednak popracuj nad estetyką aplikacji, bo to pierwsze co spotyka użytkownik. Może szybko zniechęcić Smile
[Obrazek: 2YEgiIX.png]


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - sircreed - 26-10-2020 20:52

zainstalowane zobaczymy co i jak


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - mcraft - 26-10-2020 22:16

(26-10-2020 11:13)prymul1 napisał(a):  (...)

- kolor mało czytelny, czcionka również (jak na poniższym zdjęciu)
- zakładka "tasks" bardzo słabo czytelna ze względu na kolor czcionki
- stan konta powinien wyświetlać się w osobnej linijce jako "Account balance"
- brak możliwości zmiany adresu email
- brak opcji włączenia/ wyłączenia powiadomień o kolejnym spinie
- po co aplikacji dostęp do lokalizacji?
- brak legendy (ile punktów za jaki numer)

(...)

Dzięki wielkie za twoje uwagi właśnie na takie czekam i od razu zabieram się do odpowiedzi...

- kolor mało czytelny, czcionka również (jak na poniższym zdjęciu)
Co do wyglądu to był robiony na szybko, bardziej skupiłem się na funkcjach, żeby wszystko było jak trzeba, przyjdzie czas i na oprawę.

- zakładka "tasks" bardzo słabo czytelna ze względu na kolor czcionki
To też kwestia zmiany kilku ustawień, na tę chwilę ważne czy wszystko będzie działało, czy nie.
Skoro już o tym mowa czy ktoś robił już jakieś zadania albo quizy ? Czy punkty są dodawane do salda ? (Chodzi o saldo punktów w "Tasks", nie saldo w apce).
Dla przypomnienia dodam, że pod listą jest odnośnik do strony z poprawnymi odpowiedziami do Quizów, mogą się przydać, a na pewno skrócą czas trwania quizu.

- stan konta powinien wyświetlać się w osobnej linijce jako "Account balance"
Stan konta jest w trzech miejscach i nie sposób moim zdaniem go pominąć, możesz sprecyzować, co masz na myśli, bo chyba nie do końca rozumiem?

- brak możliwości zmiany adresu email
Takiej opcji nie będzie, przynajmniej nie przewiduje takiej możliwości na tę chwilę. Konkretniej takie rozwiązanie jest niezbędne do prawidłowego, planowanego rozwoju apki, ale za wiele na tę chwilę nie będę zdradzał.
W Panelu natomiast bez wątpienia pojawi się możliwość zmiany niektórych danych.

- brak opcji włączenia/ wyłączenia powiadomień o kolejnym spinie
Cierpliwości, tak jak pisałem najpierw podstawy i ich prawidłowe działanie. Za jakiś czas będzie możliwość włączenia tej opcji, jak i różnych innych.

- po co aplikacji dostęp do lokalizacji?
Jedna z sieci reklamowych wymaga tej opcji, pomimo że wyłączyłem geolokalizacje, nadal wymagają zezwolenia. Temu też poświęcę czas, ale jeszcze nie teraz.

- brak legendy (ile punktów za jaki numer)
Konkretnie określić można tylko wygraną przypisaną do liczby "7", gdzie wygrana to 500 coinów, w przypadku pozostałych liczb wygrana jest losowa w zakresie od 50 do 300 coinów.
Tak jak mówisz, jeszcze w apce tego nie ma, tak samo, jak innych ważnych dla użytkownika informacji.

Co do wyglądu, jeżeli u kogoś wyświetla się nieprawidłowo jakiś element, cokolwiek, to będę mega wdzięczny za wysłanie screena, na którym widać co jest nie tak. Aktualnie mam, tylko 4 urządzenia, na których testuje apkę i nie wszystko wychwycę sam.
Z góry wielkie dzięki za pomoc.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - vky - 27-10-2020 00:53

u mnie apka nie dziala. odpalam ikone i odrazu gasnie


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - mcraft - 27-10-2020 07:40

(27-10-2020 00:53)vky napisał(a):  u mnie apka nie dziala. odpalam ikone i odrazu gasnie

Możesz podać więcej szczegółów? Na jakim urządzeniu tak się dzieje, wersja androida?


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - vky - 27-10-2020 16:00

huawei p 10 plus

android 9


instaluje sie normalnie apka..

przy odpaleniu na pol sekundy cos sie włącza z napisem na gorze LoveBTC i odrazu wyłącza.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - prymul1 - 27-10-2020 16:09

1. Nad napisem "2097 :3MCoins" dodałbym napis "Account balance:"
2. Ramka przycina napis "Spoin your lucky". Sugeruję powiększyć ramkę.

Telefon: HUAWEI Mate 10 lite

[Obrazek: tvTK57A.jpg]