Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS (/Temat-Prospectors-io-gra-przegladarkowa-w-sieci-EOS-163661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Gremquen - 20-08-2019 18:36

chłopaki problem mam.
Chcę założyć konto w grze, zakładam scattera i teraz do weryfikacji muszę wysłać niecałe 0.85EOS do makeaccounts.
Nie miałem żadnych eosów, a więc kupilem sobie 1 eos na coinbase.
Mówie spoko, mam, teraz wyślę do weryfikacji scattera - i dupa - wywala mi komunikat, że minimalna kwota do wysłania to 1EOS.
Co mam teraz zrobić?

Jak wyślę zamiast konkretnej kwoty całego 1 EOSa to weryfikacja też mi przejdzie?

Ewentualnie jakaś inna giełda? żeby sobie przesłać z coinbase na inną 1 EOS i stamtąd zweryfikować scattera?

Kto mi pomoże jako pierwszy i rozwiąże mój problem może dać reflinka a założe konto w grze Wink


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - przesmyk345 - 20-08-2019 19:14

(20-08-2019 18:36)Gremquen napisał(a):  chłopaki problem mam.
Chcę założyć konto w grze, zakładam scattera i teraz do weryfikacji muszę wysłać niecałe 0.85EOS do makeaccounts.
Nie miałem żadnych eosów, a więc kupilem sobie 1 eos na coinbase.
Mówie spoko, mam, teraz wyślę do weryfikacji scattera - i dupa - wywala mi komunikat, że minimalna kwota do wysłania to 1EOS.
Co mam teraz zrobić?

Jak wyślę zamiast konkretnej kwoty całego 1 EOSa to weryfikacja też mi przejdzie?

Ewentualnie jakaś inna giełda? żeby sobie przesłać z coinbase na inną 1 EOS i stamtąd zweryfikować scattera?

Kto mi pomoże jako pierwszy i rozwiąże mój problem może dać reflinka a założe konto w grze Wink

Ogólnie minimum na Coinbase to właśnie 1 EOS - z tego co pamiętam, nie wysyłałem bodajże okrągłej kwoty, tylko było ponad 1 EOS i przeszło wszystko dobrze Smile Chyba też Coinbase życzy sobie jakieś fee za transfer, więc i tak potrzeba zawsze ciut więcej niż okrągłe jeden Smile


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Sokół89 - 21-08-2019 06:42

Ja weryfikowalem przez Binance, w sumie wysłałem nie caly 1EOS, prowizja od wyslania tam to 0.1EOS


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - bepol - 21-08-2019 10:59

Tak, wystarczy mieć Balance większy niż ten 1 EOS, nie musi to być kwota transakcji.


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - hyenax - 21-08-2019 19:47

Da radę tutaj osiągnąc jakies zyski chodzimi o wyplatyy Smile mnije wiecej jakis srodkow mozna spodziewac sie tygodniowo/miesięcznie


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Drum43 - 22-08-2019 10:29

(21-08-2019 19:47)hyenax napisał(a):  Da radę tutaj osiągnąc jakies zyski chodzimi o wyplatyy Smile mnije wiecej jakis srodkow mozna spodziewac sie tygodniowo/miesięcznie

Z certyfikatem jak dasz radę 4x 300 min/dzień załapać się do pracy to nawet do 40$/mc idzię wyciągnąć na czysto.


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Theheero - 22-08-2019 17:43

Tak sobie teraz patrzę to ten certyfikacik wychodzi ponad 1EOS, czyli jednak na początek by coś z tego wyciągnąć to trzeba coś włożyć, kupiliście w ogóle ten dokument? Ja się właśnie zastanawiam czy to zrobić Tongue


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - xdax1 - 22-08-2019 17:54

Ja właśnie go kupiłem z zebranego golda. Wszystko zależy od Twojej aktywności. Jeśli jesteś często i możesz za każdym razem wysyłać robotnika kiedy skończy czyli najlepiej co 60 min na tym samym polu to go nie potrzebujesz.
Mi się przyda, bo puszcze go na parę godzin i dopiero wrócę czy na noc i git.


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - prymul1 - 22-08-2019 18:29

(22-08-2019 17:43)Theheero napisał(a):  Tak sobie teraz patrzę to ten certyfikacik wychodzi ponad 1EOS, czyli jednak na początek by coś z tego wyciągnąć to trzeba coś włożyć, kupiliście w ogóle ten dokument? Ja się właśnie zastanawiam czy to zrobić Tongue

1 EOS = 3,7$
1 PGL= 0,26$-0,36$
1 PGL = 1 000 golda
certyfikat = 55 000 golda = 55 PGL

55x0,26$ = 14,3$
14,3$/3,7$=3,86 EOS => 1 certyfikat to około 4 EOS

Z czego dzienny volumen to ok 40$, więc cena PGL wzrośnie podczas zakupu.

Wydaje mi się, że wykonałeś błędne obliczenia Smile


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Theheero - 22-08-2019 19:48

(22-08-2019 18:29)prymul1 napisał(a):  
(22-08-2019 17:43)Theheero napisał(a):  Tak sobie teraz patrzę to ten certyfikacik wychodzi ponad 1EOS, czyli jednak na początek by coś z tego wyciągnąć to trzeba coś włożyć, kupiliście w ogóle ten dokument? Ja się właśnie zastanawiam czy to zrobić Tongue

1 EOS = 3,7$
1 PGL= 0,26$-0,36$
1 PGL = 1 000 golda
certyfikat = 55 000 golda = 55 PGL

55x0,26$ = 14,3$
14,3$/3,7$=3,86 EOS => 1 certyfikat to około 4 EOS

Z czego dzienny volumen to ok 40$, więc cena PGL wzrośnie podczas zakupu.

Wydaje mi się, że wykonałeś błędne obliczenia Smile

Co do ceny to dalej jest ponad 1EOS Jerk2

Ale fakt, policzyłem pod siebie, mi brakuje 44k złota. Choć tu: https://eosdaq.com/exchange/PGL_EOS
pokazuje mi, że nawet te 44PGL kosztują 1,05EOS, albo po prostu nie umiem czytać z tej strony dx