Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
azontoo - Droga do 2 Pensji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: azontoo - Droga do 2 Pensji (/Temat-azontoo-Droga-do-2-Pensji-155241)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - Czaq - 27-04-2018 15:24

(27-04-2018 10:05)azontoo napisał(a):  Dziękuje wszystkim za komentarze, za te przychylne i za te krytyczne. Suby SMS to był temat od którego zaczynałem, jak parę osób słusznie zauważyło jest u schyłku... Osobiście widzę potencjał w reklamie, a nie w darmowych metodach promocji - skalowanie.

Tak, tak.... nie chce mi się robić, a chce zarobić... facepalm
Pracuje na codzień, w weekendy studia i rozkręcam swój projekt. Robię swoje i tyle... A Ci którzy mają SMS MO, MT wiedzą jaki jest spadek obrotów... Każdy ma swoje zdanie na ten temat.

Do zobaczenia... Jerk2

Pierwsze wyniki.....
[Obrazek: asd.png]


PS. Koledzy - Zluzujcie z afiliacja kont bankowych i wciskaniem tego na każdym kroku... Nie szukam "WSPÓŁPRACY" Sex
Niekoniecznie spadki w MT są Smile Ładnie sieci zastąpiły MT playa pod MO i wypada nieźle Smile
Aczkolwiek jeśli wypada pierwszy lead na PPA to również gratuluje Smile


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 04-05-2018 20:02

@Bazor @Misiał - Dzięki beka

Czaqu - być może jest tak jak piszesz, ale aktualnie już jestem poza lokalnym "rynkiem".

Ogólnie praca, a przed i po rozkręcanie internetów.

Kontynuacja Huh
[Obrazek: Juz.png]


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 09-03-2019 12:11

CZĘŚĆ 2Jerk

Cześć!
Odzywam się po rocznej przerwie, która spowodowana była różnymi problemami. Dla mnie rozpoczyna się część 2. Część 1 - uznałem za porażkę.Sad Nie pogodziłem rożnych obowiązków oraz chciałem kupić gotowe nisze, szybko zacząć monetyzować... Nie tędy droga.
Sporo się działo, sporo się zmieniło. Obecnie: Studia 3 rok. Stypendium jest Wink Praca zmieniona na lepszą. Wiedza SEO poszerzona i jestem również w trakcie kursu growth hacking with digital marketing na udemy.

Temat płatnego ruchu odpuściłem. Sporo trzeba wpakować kasy, żeby się uczyć. Gdy kasy brak - koniec ruchu. W związku z tym zdobywałem i zdobywam wiedzę z SEO.


Obecnie plan jest taki:
Cel - na początek 100zł dniówki.
Monetyzacja przez OgAds + w późniejszym etapie adsense authority site, lub ecommerce.

Widzę, że wiedza zdobyta w pierwszej części dziennika teraz procentuje ale dalej muszę się uczyć i czytać i najważniejsze działać. Dopiero teraz sobie uświadomiłem też, że to ja muszę wybrać niszę, to ja muszę być kreatywny. Ostatnio usłyszałem ciekawe zdanie: Wygrywają Ci, którzy stawiają na siebie. Tego się trzymam. I do 30ki zostać wolnym finansowo. Jeszcze kilka dobrych lat Cool

Na te moment odświeżyłem wiedzę. Przygotowałem plan działania krok po kroku.
Czekam na rejestracje na OgAds i rozpoczynam szukanie niszy.Idea

I do zobaczenia z niektórymi z Was na zlocie Smile


CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Lol )


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - EfectiveWork - 09-03-2019 13:29

Cel, który sobie postawiłeś jest dość ciężki ale realny. Powiedz mi czy startujesz z projektami od zera czy masz już coś nad czym pracujesz ? W co dokładnie będziesz uderzał, hacki ? Czy inny segment kategorii ? Smile


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 09-03-2019 13:52

(09-03-2019 13:29)EfectiveWork napisał(a):  Cel, który sobie postawiłeś jest dość ciężki ale realny. Powiedz mi czy startujesz z projektami od zera czy masz już coś nad czym pracujesz ? W co dokładnie będziesz uderzał, hacki ? Czy inny segment kategorii ? Smile

Jeżeli mówimy o kwotach itd. to nie sądzę, żeby był to ciężki cel. W horyzoncie czasowym ok. 2 letnim, bo tyle czasu sobie daje na dojście do sensownych zarobków. Widać taką tendencje u różnych osób z forum, że w pierwszym okresie kasa jest malutka lub jej brak. Ale zaczyna to powoli rosnąć Smile I odczuwam teraz satysfakcje z pracy nad tymi tematami.

Docelowe inny segment. Obecnie buduje sobie środowisko pod Mobile CPI i szukam niszy pod strony - początkowe etapy.


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 11-03-2019 23:41

Ostatnie kilka dni to walka Lol o założenie konta na OgAds. Ostatecznie założone.
W międzyczasie przyswoiłem wiedzę z kursu dot. KEYWORDSów, researchu. Przygotowałem sobie zaplecze - listę usług, serwisów potrzebnych do działania. Opracowałem sposób na skalowanie "metody", przeczytanie kilku dzienników, wnioski. Obecnie jestem lekko chory + L4 więc jest czas na przyciśnięcie tematu OgAds.

Teraz czas na działanie!

Źródła będą 2 - > OgAds - Mobile CPI

1. SEO
a) Pomysł na 1 niszę jest
b) Znaleźć niszę
2. "Metoda"
a) Znaleźć niszę
b) Znaleźć niszę

Do zrobienia:
o Znaleźć nisze do SEO + do metody
o Przygotować i odpalić metodę
o Dobrać keywordsy

Obecny etap nazwałļym koncepcyjny. Później będzie działanie - zakup hostingu, sprawdzenie i zakup domen z wysokim DA, postawienie WP, instalacja wtyczek, konfiguracja, pierwsze teksty...

Jedyne czego obawiam się, to źle dobranej niszy. Ale z 2 strony.... lepiej zacząć działać i uczyć się SEO itd. a nisze będę tak czy inaczej kolejne tworzył. Ważne, żeby się nie zablkować na tym etapi impreza



CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0zł
- Systematycznie relacjonować postęp
- Być kreatywnym - wnieść coś do społeczności

[/quote]


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - sprzetok - 12-03-2019 17:56

Dobrze ze sie zapowiada jak cos mozna" polaczyc" sily Wink


RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 14-03-2019 08:32

(13-03-2019 22:25)grzecho123 napisał(a):  Powodzenia Big Grin

Dzięki! Smile

12.03 - Zrobiony research KEYWORDA, plan konkretny dla metody. Kupiłem hosting.
13.03 - Dzień przeleciał mi przez palce. Nic praktycznie nie ruszone. Sad
Jestem zły na siebie, że przez cały dzień nie zrobiłem nic produktywnego.

Zgodnie z poradnikiem robiłem research keywordów, analize konkurencji, profile linków... prawie 8h mi to zajęło. Mam nadzieję, że jak się z tym bliżej zapoznam to szybciej będę działał Wink @mahuzz @Lanserek @xanter98 - ile zajmuje wam research do SEO? Robicie STEP-BY-STEP ?


1. SEO
a) Pomysł na 1 niszę jest - KW zrobione.
b) Znaleźć niszę
2. "Metoda"
a) Znaleźć niszę
b) Znaleźć niszę

Do zrobienia:
o Znaleźć nisze do SEO + do metody ( 1 - nisza opracowana)
o Przygotować i odpalić metodę ( W trakcie szukania niszy)
o Dobrać keywordsy DONE


Plan jest taki aby odpalić metodę do końca tygodnia i mieć postawioną stronę z wtyczkami itd. Metoda pozwoli na generowanie cenciaków Wink. A SEO na "pasywny" Lol zysk. W weekend jadę do Wawy ale postaram się i tam coś wieczorem popracować.


CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0zł
- Systematycznie relacjonować postęp
- Być kreatywnym - wnieść coś do społeczności



RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 18-03-2019 21:09

Wyjazd do W-wy zaliczam do udanych. Jerk BTW. Postanowiłem, że nie będę pisał dziennika codziennie, raczej kilka razy w tygodniu. W weekend mój komputer zaniemógł przy metodzie i musiałem zakupić nowy. Do metody dalej szukam niszy, tutaj też dużo się dzieję, sprawdzam kilka tematów, no i ciągle o coś dopytuje, doczytuje. Niestety zajmuje to sporo czasu - myślałem, że szybciej będzie mi to szło. A w weekend przy zmianie kompa niestety straciłem masę czasu, na zakup i konfiguracje. Ale nie poddaje się.

Dodatkowo jestem na keto od tygodnia, póki co jest dobrze Huh a czekam na ten KICK IdeaCool


Video na poniedziałek Wink Swoją drogą polecam kanał tego gościa




1. SEO
a) PROJEKT N - KW zrobione, domeny są mocne, ale strony słabe. Strona postawiona. Teraz wtyczki + onsite seo.
b) Znaleźć niszę
2. METODA
a) Znaleźć niszę
b) Znaleźć niszę

Do zrobienia:
o PRIORYTETEM jest znalezienie niszy do metody i odpalenie.



CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0zł
- Systematycznie relacjonować postęp
- Być kreatywnym - wnieść coś do społeczności



RE: azontoo - Droga do 2 Pensji - azontoo - 21-03-2019 18:37

Dziś krótki wpis:

Obecnie trwa instalacja wtyczek i początek onsite SEO na 3 stronach. Najważniejsze, że odczuwam przyjemość z tego co robię. Ale muszę popracować nad optymalizacją efektywnością pracy.

1. SEO
a) PROJEKT N - KW zrobione, domeny są mocne, ale strony słabe. Strona postawiona. Teraz wtyczki + onsite seo.
b) PROJEKT O - Jest nisza, mała, malutka, ale będę się uczył optymalizacji strony i linkowania. (NIE ZAWSZE MAŁA NISZA, ZNACZY 0 ZYSKU Wink)
c) PROJEKT M - Tutaj postawiłem na stronę multiniszową Jerk wiadomo jaka tematyka
2. METODA
a) Znaleźć niszę - Przeorane kilka nisz, narzędzia już przygotowane, kilka akcji odpalonych - efektLol widoczny poniżej
[Obrazek: pierwsze-klki.png]


[Obrazek: bl.png]


b) Znaleźć niszę - szukam


Do zrobienia:
o PRIORYTETEM jest znalezienie niszy do metody i odpalenie.

CEL:
- Dniówka 0/100zł (Lecz naprawdę apetyt mam na 300 dziennie Wink )
- Rekord dnia 0zł