Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
OGAds z wujem flownem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: OGAds z wujem flownem (/Temat-OGAds-z-wujem-flownem-154388)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - bimber14 - 15-02-2018 19:16

I jak znalazłeś jakiegoś pewnego dostawcę wyświetleń??


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - przeCinek19 - 15-02-2018 19:22

A mi często wyświetlenia z smsstore znikają. Koleś szybko dodaje wyświetlenia tak jak zapewnia ale na drugi dzień ich nie ma


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 15-02-2018 19:28

(15-02-2018 19:16)bimber14 napisał(a):  I jak znalazłeś jakiegoś pewnego dostawcę wyświetleń??
Póki co nie, nadal szukam.

(15-02-2018 19:22)przeCinek19 napisał(a):  A mi często wyświetlenia z smsstore znikają. Koleś szybko dodaje wyświetlenia tak jak zapewnia ale na drugi dzień ich nie ma
Mi też znikają, ale głównym problemem jest to, że ten wietnamiec na pare tys. wyświetleń karze mi czekać pare dni, a tak być nie może. Miesiąc temu było jeszcze znośnie, a teraz to padaka.


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - paweuq - 15-02-2018 20:25

(15-02-2018 19:28)flown napisał(a):  
(15-02-2018 19:16)bimber14 napisał(a):  I jak znalazłeś jakiegoś pewnego dostawcę wyświetleń??
Póki co nie, nadal szukam.

(15-02-2018 19:22)przeCinek19 napisał(a):  A mi często wyświetlenia z smsstore znikają. Koleś szybko dodaje wyświetlenia tak jak zapewnia ale na drugi dzień ich nie ma
Mi też znikają, ale głównym problemem jest to, że ten wietnamiec na pare tys. wyświetleń karze mi czekać pare dni, a tak być nie może. Miesiąc temu było jeszcze znośnie, a teraz to padaka.

Ja już 3 panele sprawdziłem i na kazdym to samo... Undecided Mam nadzieje ze smmstore.pro się poprawi.


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - przeCinek19 - 16-02-2018 10:15

(15-02-2018 19:28)flown napisał(a):  
(15-02-2018 19:16)bimber14 napisał(a):  I jak znalazłeś jakiegoś pewnego dostawcę wyświetleń??
Póki co nie, nadal szukam.

(15-02-2018 19:22)przeCinek19 napisał(a):  A mi często wyświetlenia z smsstore znikają. Koleś szybko dodaje wyświetlenia tak jak zapewnia ale na drugi dzień ich nie ma
Mi też znikają, ale głównym problemem jest to, że ten wietnamiec na pare tys. wyświetleń karze mi czekać pare dni, a tak być nie może. Miesiąc temu było jeszcze znośnie, a teraz to padaka.
A jakie wyświetlenia wybrać z smmstore.pro aby dodawały się jak najszybciej i nie znikały?
Kiedyś z tego co pamiętam było więcej do wyboru.


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 17-02-2018 09:20

Dzień 15 i 16
Wyświetlenia na filmach niepublicznych powoli się dodają chociaż w żółwim tempie Smile Przetestwowałem inny panel z wyświetleniami, ale nie dość, że jest drożej i wybór wyświetlen jest mniejszy to jeszcze wyświetlenia przychodzą wolniej. Póki co zostane u wietnamca mając nadzieje, że to przejściowy kryzys.
Upubliczniłem też ze 2-3 filmy, które są na całkiem sensownych pozycjach, chociaż jeszcze nie topowych. Wpadają z nich też jakieś pojedyncze leady.
Wczorajszy wynik to w końcu >$50 - miejmy nadzieje, że nie przypadek a zwiastun lepszych zarobków! Wink
A no i wczoraj OGAds wyzerował statystyki na lockerach i teraz nie do sie sprawdzić ile locker zarobił od początku istnienia, a tylko w ciagu ostatnich 3 miesięcy :|
Wydane: ~$15 lekko na wyświetlenia

Zarobione: $39.66 (15. luty) i $52.71 (16. luty)


[Obrazek: 15l.jpg]
[Obrazek: 16l.jpg]






RE: Luty na OGAds z wujem flownem - Bartolini24 - 18-02-2018 10:39

Zaczynam właśnie coś się bawić w ogads więc prześledziłem cały dziennik i przyznam, że bardzo fajnie się czyta Smile Też korzystam z usług smm i nie wiem czy jest jakaś lepsza alternatywa, choć faktycznie jest do denerwujące czasem. Z ciekawości, powiesz ile zwykle przed upublicznieniem nabijasz viewsow, ile łapek?


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 19-02-2018 08:29

Dzień 17 i 18
Dzisiaj jest się czym chwalić w dzienniku. W końcu widać po zarobkach jakiś progres Wink Miejmy nadzieje, że troche sie to utrzyma.
W sobotę zrobiłem lp i filmik pod nową nisze. Aktualnie mam 4 nisze na niepublicznym, które czekają na wyświetlenia.
Co do pozycji mojej jedynej niszy, którą linkuję to waha się w okolicach 40-50 pozycji na głównym keywordzie - czas sie do niej w końcu przyłożyć.
W najbliższym czasie chciałbym obniżyć bounce rate na LP, bo obecnie wynosi 50-60% - chciałbym zejść do 40% tylko, że nie wiem jak Wink Jeżeli ma ktoś pomysły to zapraszam do komentowania.
Wydane: ~$7.80 na wyświetlenia

Zarobione: $70.97 (17. luty) i $72.77 (18. luty)


[Obrazek: 17l.jpg]
[Obrazek: 18l.jpg]

(18-02-2018 10:39)Bartolini24 napisał(a):  Zaczynam właśnie coś się bawić w ogads więc prześledziłem cały dziennik i przyznam, że bardzo fajnie się czyta Smile Też korzystam z usług smm i nie wiem czy jest jakaś lepsza alternatywa, choć faktycznie jest do denerwujące czasem. Z ciekawości, powiesz ile zwykle przed upublicznieniem nabijasz viewsow, ile łapek?
Wyświetleń przeważnie ok. 5k mi wystarcza, po upublicznieniu ładuję po kilkaset dziennie żeby podbić film a jak osiągnie sensowną pozycje to zostawiam. Ilość łapek generalnie zależy od tego ile przewiduje łapek w dół Wink Chodzi o to, żeby łapki w dół nie były jakoś bardzo widoczne na pasku. Przeważnie dodaje dziennie kilka like na mniejszych niszach i kilkanaście na większych.




Dobry koncert to był. Stałem 10 metrów od sceny Lol Wrzucam, bo wzięło mnie na wspominki



RE: Luty na OGAds z wujem flownem - mackozdr - 19-02-2018 16:24

Moge pomoc z wyswietleniami pw Big Grin


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - przeCinek19 - 19-02-2018 17:11

A korzystałeś z smmkings lub followiz?