Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwszy Tysiąc - Krok drugi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Pierwszy Tysiąc - Krok drugi (/Temat-Pierwszy-Tysiac-Krok-drugi-153599)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Pierwszy Tysiąc - Krok drugi - Czaq - 23-07-2019 09:19

Obserwuje i mogę powiedzieć, że jesteś naprawdę mocno uparty i zawzięcie dążysz do celu. To jest naprawdę godne pochwały. Od siebie dodam jedynie wzmiankę, że fajnie by było gdybyś nieco dokładniej opisywał projekty nad którymi pracujesz Wink


RE: Pierwszy Tysiąc - Krok drugi - plrafcik - 23-07-2019 11:07

(23-07-2019 09:19)Czaq napisał(a):  Obserwuje i mogę powiedzieć, że jesteś naprawdę mocno uparty i zawzięcie dążysz do celu. To jest naprawdę godne pochwały. Od siebie dodam jedynie wzmiankę, że fajnie by było gdybyś nieco dokładniej opisywał projekty nad którymi pracujesz Wink

Dzięki za miłe słowa. Postaram się zawierać więcej konkretnych informacji o tym czego dotyczy strona, co aktualnie robię itp.
Pozdrawiam!


RE: Pierwszy Tysiąc - Krok drugi - plrafcik - 24-07-2019 11:42

Cześć, czołem!

Ruszyłem z wpisami na stronce Matce. Dodałem wczoraj 4 wpisy, każdy z odnośnikiem do oferty( bo tego tematu tyczy się moja strona), dzisiaj dodałem już 2 wpisy z tym ,że jeden zaplanowałem dodać o 15. Kolejny wpis zaplanowałem na jutro, gdyż nie będzie mnie przy kompie. Widoczność w google powoli zaczyna wpadać, pojawiło się na tą chwilę 4 wpisy.
Użyłem serwisów do pingowania, aby sztucznie rozruszać trochę indeksację wpisów i podstron. Jeszcze dzisiaj zacznę liknowanie do zewnętrznych serwisów, korzystając z poradnika dostępnego na tym forum.
Na dniach dodam drugą stronę o nieco odmiennej tematyce, tylko na razie mam wątpliwości, czy podołam, bo mam mętlik w głowie i prawie nie wiem jak się za to zabrać. Druga strona dotyczyć będzie spraw związanych z zielarstwem( tak zielarstwem 2). Wybrałem ten temat, ponieważ wiem, że ludziom brakuje stron z tego zakresu, a mianowicie stworzyłem ankietę i wszyscy byli pozytywnie nastawieni na mój pomysł.

Tematem przewodnim strony matki są okazje dostępne dla każdego, ale skupione w jednym miejscu. Na chwilę obecną głównym celem jest wbicie 3/4 słów kluczy do TOP 50. FB aktualnie bez zmian, nie wiem jak zsynchronizować posty dodawane na strone z tymi na FB, bo wtyczka SEO by Yoast coś mi nie działa poprawnie.

Do następnego !