Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kryptowaluty | Sposób Na Milion W 2018 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kryptowaluty | Sposób Na Milion W 2018 (/Temat-Kryptowaluty-Sposob-Na-Milion-W-2018-153430)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Kryptowaluty | Sposób Na Milion W 2018 - KussKuss - 17-01-2018 12:11

Witam wczoraj do 23:15 wszystkie kryptowaluty ostro spadały w dol nastepnie o 23:30 wszystkie szly pionowo w gore... powie mi ktos czym to bylo spowodowane.


RE: Kryptowaluty | Sposób Na Milion W 2018 - mattxx - 17-01-2018 12:25

(17-01-2018 12:11)KussKuss napisał(a):  Witam wczoraj do 23:15 wszystkie kryptowaluty ostro spadały w dol nastepnie o 23:30 wszystkie szly pionowo w gore... powie mi ktos czym to bylo spowodowane.

Jak spadały to oznacza, że sprzedawali, a jak rosły, że kupowali Big Grin

Tak serio to ludzie myśleli, że to koniec spadków i zaczęli kupować. Wykres nigdy nie idzie pionowo w dół. Lepsze to niż kupowanie na górce.


RE: Kryptowaluty | Sposób Na Milion W 2018 - Adrian_krypto - 18-01-2018 01:37

Trochę zielono się zrobiło ale z zakupami proponuję jeszcze się wstrzymać.

Swoją drogą to ciekawe ile dzienników typu "ŁATWE zarabianie na kryptowalutach" zakończy swój żywot Wink


RE: Kryptowaluty | Sposób Na Milion W 2018 - Xanter98 - 18-01-2018 01:49

Czemu radzisz sie wstrzymac? Myslisz, ze spadnie ponownie?


RE: Kryptowaluty | Sposób Na Milion W 2018 - Adrian_krypto - 18-01-2018 01:57

@[Xanter98]
Myślę, że cena może jeszcze raz sięgnąć wsparcia przy 9600$ i wtedy się okaże w którą stronę pójdzie: albo odbije albo do 8000$.

(17-01-2018 02:04)Adrian_krypto napisał(a):  BTC
[Obrazek: 00fBrtY.png]



RE: Kryptowaluty | Sposób Na Milion W 2018 - Adrian_krypto - 28-01-2018 10:38

Zrobiłem sobie dwu-tygodniowy urlop od giełdy ale już od poniedziałku wracamy z codziennymi typami Smile

Z poprzednich typów tylko LMC sprzedałem na małej stracie przy ok 1500 sat.
LUN cały czas trzymam i dzisiaj jest już na małym plusie - 30 styczna jest ważne wydarzenie więc te zakładane 15-20% powinien zrobić.

Jeśli chodzi o long term wszedłem ze sporym kapitałem w LTC.

ICO
Tak jak wspominałem zainwestowałem w nowy projekt w fazie przedsprzedaży. Niestety analizowanie i przebicie się przez dziesiątki scamów zajęło mi trochę czasu ale myślę, że podjąłem dobrą decyzję Smile

[Obrazek: Tradove-Banner.jpg]

TraDove jest to platforma B2B, która będzie wykorzystywać blockchain do handlu międzynarodowego. Mocny zespół osób pracujących nad ICO i firma działająca od 2010r o wartości 52mln $.

CENA W PRZEDSPRZEDAŻY DO 31 STYCZNIA: 0.12$
CENA ICO 1-14 LUTY: 0.16$

Minimalne zamówienie to 240$ lub 2000 tokenów. Płatność: ETH, BTC i fiat.

REFLINK:
https://bbcoin.tradove.com/?i=T73HNSDN
Czysty:
https://bbcoin.tradove.com

------------------------------------------

Zapraszam również do śledzenia mojej listy ICO gdzie ZA DARMO można odebrać tokeny:
http://freetokenlist.com


RE: Kryptowaluty | Sposób Na Milion W 2018 - Adrian_krypto - 30-01-2018 01:51

Tak wcześniej wspomniałem dobrym sposobem jest zbieranie darmowych tokenów. Na http://freetokenlist.com zebrałem kilka projektów, które moim zdaniem mają realną szansę aby się wybić.

Aktualny stan:
Action Coin (ACTN) - 174000
[Obrazek: 5dqiAbA.png]

Sphere (SAT) - 2800
[Obrazek: EXBz0ms.png]

POW LITE - 1 mln
[Obrazek: uxkj7nL.png]

Wszystkie tokeny zdobyte z poleconych w 100% za darmo, bez inwestycji. Polecam.


RE: Kryptowaluty | Sposób Na Milion W 2018 - Adrian_krypto - 12-03-2018 23:47

ICO Tradove o którym wspominałem zebrało 52 mln $. Niedługo mają być ogłoszone giełdy na których BBCoin będzie dostępny. Dystrybucja tokenów około 20 marca.

Nowe projekty ICO wciąż przeglądam i na pewno podzielę się jeśli w coś zainwestuję.

Aktualny stan moich darmowych tokenów:
Action coin - 300k
Sphere - 5,6k
POW - 2mln

Jeśli są chętni opiszę w dzienniku jak szybko i skutecznie zbierać tokeny za poleconych przy minimalnym nakładzie pracy.

Tymczasowo odpuściłem codzienny trading na rzecz inwestycji długoterminowych. Po za tym ruszam ze stacjonarnym biznesem co pochłania mi sporo czasu.
W tym miesiącu ZNACZĄCO powiększyłem swój portfel (long) LTC, IOTA i ETH.


RE: Kryptowaluty | Sposób Na Milion W 2018 - Ratchet - 13-03-2018 12:03

Nie boisz się teraz wchodzić długoterminowo w krypto? Widać, że cała branża jest na granicy regulacji prawnych, po których może być nieciekawie. O ile samej idei kryptowalut nie da się już zniszczyć, bo tą zawsze podtrzyma "szara strefa" i kraje "drugiego i trzeciego świata" takie jak np. Wenezuela, czy Białoruś, to w "głównym nurcie", czyli w USA i UE, może paść ban w każdej chwili, po którym krypto stracą ponad 90% swojej wartości.
(12-03-2018 23:47)Adrian_krypto napisał(a):  Jeśli są chętni opiszę w dzienniku jak szybko i skutecznie zbierać tokeny za poleconych przy minimalnym nakładzie pracy.
Pisz.


RE: Kryptowaluty | Sposób Na Milion W 2018 - Adrian_krypto - 14-03-2018 00:59

@[Ratchet]
Regulacje są nieuniknione i jest to niezaprzeczalny fakt - jednak moim zdaniem skończy się na ograniczeniu anonimowości i opodatkowaniu. dobrym przykładem jest korea, teraz zabierają się za zalegalizowanie i uregulowanie ICO.

cała ta bańka na krypto bardzo przypomina hype jaki był na dotcomy w 2000r. i podobnie jak wtedy z całego szamba gównianych coinów zostaną perełki na których będzie można bardzo dużo zarobić.