Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. (/Temat-Dziennik-kryptowalutowy-doswiadczonego-tradera-152737)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 07-12-2017 22:32

(07-12-2017 11:29)~eL napisał(a):  
(07-12-2017 01:00)Zaradny napisał(a):  Bitfinex ale już z niego uciekam bo coś kręcą.

Gdzie się teraz przerzuciłeś?

(07-12-2017 01:00)Zaradny napisał(a):  Moja uczennica przewaliła na dzwigni cały hajs bo nie posłuchała
Masz jakieś grono ludzi którzy płacą Ci abyś pomagał im w inwestowaniu czy na jakiej zasadzie się to odbywa?

Pyt nr 1.
Jeszcze nigdzie po prostu włożyłem cześć bicków na trezor ale trzymam tam mało środków i analizuje jaka inna giełda będzie odpowiednia.
Pyt nr 2
Dla moich bliskich znajomych prowadzę grupe z typami dostaje też od paru osób hajs za typy . Mam w planach od początku stycznia lub trochę pózniej ruszyć z płatną grupą kryptowalutową i nie tylko kryptowalutową będzie pare niespodzianek biznesowych i trochę typów zagranicznych traderów nie tylko moich.Ale będzie to grupa mała max 30-40 osób bo więcej nie ogarnę.Na początek od połowy grudnia lub później chce zacząć prowadzić darmową grupę próbną dla chętnych bo mam mase zapytań o to.Jeśli ktoś jest potencjalnie zainteresowany próbną grupą to niech mi napiszę na Pw żebym wiedział ilu was jest.

Wykopałem się w 80% z wiadomości. Na resztę odpowiem jutro, jutro też będę robił przymiarki do analizy fundamentalnej bo btc wsystko psuję ale jest duża szansa że bańka na btc niedługo jeb**e.Oby xD


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 08-12-2017 02:10

(06-12-2017 23:23)kniew napisał(a):  masz może jakieś prognozy dla bitcoin cash? trzymać czy się pozbywać?
Poczekaj pare miesięcy wiem że niektórzy wezmą mnie za heretyka ale fundamentalnie bcc może zastąpic btc. Jeśli sie boisz jednak ryzykowac sprzedaj i odkup na odbiciu. 10go grudnia ponoć może byc ciekawie.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 08-12-2017 05:43

(08-12-2017 02:10)Zaradny napisał(a):  
(06-12-2017 23:23)kniew napisał(a):  masz może jakieś prognozy dla bitcoin cash? trzymać czy się pozbywać?
Poczekaj pare miesięcy wiem że niektórzy wezmą mnie za heretyka ale fundamentalnie bcc może zastąpic btc. Jeśli sie boisz jednak ryzykowac sprzedaj i odkup na odbiciu. 10go grudnia ponoć może byc ciekawie.

Już sie bcc odbija, zaradny zawsze na posterunku gdy są pompki xD


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - mgll - 08-12-2017 05:56

Posterunkowy może zaczniesz prowadzić jakąś konfę na telegramie??


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - mahuzz - 08-12-2017 12:09

Cytat:10go grudnia ponoć może byc ciekawie
ciekawe właśnie Big Grin
Zaczynam obserwować, trzeba coś ruszyć Wink


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 08-12-2017 12:45

(08-12-2017 12:09)mahuzz napisał(a):  
Cytat:10go grudnia ponoć może byc ciekawie
ciekawe właśnie Big Grin
Zaczynam obserwować, trzeba coś ruszyć Wink

Już się dzieje. Btc korekci i są przesłanki że przy tak zajebanej sieci to padnie nawet na 5k jeśli nie mniej przy najbardziej pesymistycznej wersji. Zobaczymy czy go kontrakty dobiją xD

Mimo pięknej zieleni jaka bardzo robi się na altcoinach stanowczo odradzam wchodzenie w nie teraz a dlaczego? Dużo wskazuje na to że właśnie mogła pęknąć banka na btc jeśli tak sie stało wartość waszego portfela względem $ bedzie spadać a przesłac teraz btc to problem ze względu na 200k tranzakcji w kolejce które poniekąd przyczyniły się do dumpu.Moja rada stop loss na btc albo ucieczka bch.Możemy leciec bardzo nisko


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Rollem - 08-12-2017 14:32

Imo dłuższe czasy transakcji akurat utrudniają korektę, nie wszyscy zdążą dość szybko przelać coiny na giełdę Wink


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 08-12-2017 17:02

(08-12-2017 14:32)Rollem napisał(a):  Imo dłuższe czasy transakcji akurat utrudniają korektę, nie wszyscy zdążą dość szybko przelać coiny na giełdę Wink

No ciekawe jak wpłynie na kurs to że przelewy beda drogie i mniej płynne. Ostatnio jak była zapchana siec też była korekta.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Zaradny - 09-12-2017 02:15

Sytuacja jest taka. Dalsza korekta btc wisi na włosku może jeszcze znacząco spasć wszystko zależy od prawdopodobnie najbliższych godz ale według mnie i tak padnie cena przed nowym rokiem.Dobry jest za to news dla bcc jedna giełda wprowadza zapowiadane pary bcc/alty. Można rozważyć delikatne typy w altach ale rynek jest teraz dośc mocno niestabilny. Zysk w ilości btc nie gwarantuje zysku w dolcach. Jutro bede miał trochę szczegółów na niedługi okres.


RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera. - Nowky - 09-12-2017 11:23

Z jakiej giełdy korzystasz?