Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TreePay - scam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: TreePay - scam? (/Temat-TreePay-scam-145954)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: TreePay - scam? - annmedia - 05-04-2017 12:38

Oszuści, którzy wykorzystując naiwność ludzi chcących coś w życiu wygrać (iPhona, doładowanie czy zmienić kolor Facebooka Big Grin) sami poczuli się oszukani?

Ale ironia losu Smile

Zawsze byłem przeciwny tym całym nabijaniem ludzi w butelkę i z niesmakiem do tego podchodziłem, ale dziś po przeczytaniu tego tematu na prawdę się uśmiałem.

Powinni zwrócić pieniądze - ale wyłącznie ludziom za te wysłane SMS-y w tych pseudo konkursach czy ofertach zmiany koloru Facebooka czy odblokowania podglądających, lokalizowania telefonu etc.

Potem się dziwić, że mają Polaków za złodziei czy oszustów..


RE: TreePay - scam? - Damian0820 - 05-04-2017 12:53

Polakow? No tak, bo tylko Polacy zarabiaja w ten sposob, a PPA nie istnieje.

Wysłane z mojego LG-P895 przy użyciu Tapatalka


RE: TreePay - scam? - bodorek - 05-04-2017 13:00

(05-04-2017 12:38)annmedia napisał(a):  Oszuści, którzy wykorzystując naiwność ludzi chcących coś w życiu wygrać (iPhona, doładowanie czy zmienić kolor Facebooka Big Grin) sami poczuli się oszukani?

Ale ironia losu Smile

Zawsze byłem przeciwny tym całym nabijaniem ludzi w butelkę i z niesmakiem do tego podchodziłem, ale dziś po przeczytaniu tego tematu na prawdę się uśmiałem.

Powinni zwrócić pieniądze - ale wyłącznie ludziom za te wysłane SMS-y w tych pseudo konkursach czy ofertach zmiany koloru Facebooka czy odblokowania podglądających, lokalizowania telefonu etc.

Potem się dziwić, że mają Polaków za złodziei czy oszustów..

Zawsze mi się bardzo podobają takie bezsensowne wypowiedzi zupełnie nic nie wprowadzające do tematu. Pieniądze powinny być zwracane ludziom, którzy ulegli słowu "darmowe" na przykład. A co do konkursów iPhone i różnych innych, to różne konkursy są organizowane też poza Internetem, nawet oglądając telewizje możesz trafić na jakiś konkurs gdzie są rozdawane pieniądze, a treść smsa pokazuje sie tylko na chwile na dole ekranu. Poza tym w tych konkursach naprawdę ktoś wygrywa te rzeczy. Oczywiście jest to jakaś jedna osoba, ale jednak tą nagrodę dostaje. I tak jak napisał kolega wyżej PPA działa na całym świecie. Więc jeśli nie masz nic inteligentnego do napisania, to po prostu nie pisz.


RE: TreePay - scam? - fakefejk - 05-04-2017 13:21

(05-04-2017 12:25)nicooo napisał(a):  Przy braku możliwości promowania linków,serwis nie jest potrzebny dla użytkowników,o wszysktim informowaliśmy


Na stronie internetowej również? Podejrzewam, że większość Waszych wydawców nie siedzi na forach internetowych.


RE: TreePay - scam? - ScroX - 05-04-2017 14:34

Myślę że zamiast naprawiać dziury w systemie, zamknij cały serwis , bo po tym temacie został właśnie całkowicie spalony - Myślę że tylko niezrównoważony człowiek zacząłby znowu zarabiać u was, skoro nie macie nawet wystarczających zasobów pieniężnych by realizować wypłaty gdy nie otrzymaliście wypłat od operatorów, dodatkowo patrząc jak dobrze działa konkurencja która nie ma z tym żadnych problemów, raczej sami sobie zniszczyliście serwis .Wink


RE: TreePay - scam? - nicooo - 05-04-2017 15:28

(05-04-2017 14:34)ScroX napisał(a):  Myślę że zamiast naprawiać dziury w systemie, zamknij cały serwis , bo po tym temacie został właśnie całkowicie spalony - Myślę że tylko niezrównoważony człowiek zacząłby znowu zarabiać u was, skoro nie macie nawet wystarczających zasobów pieniężnych by realizować wypłaty gdy nie otrzymaliście wypłat od operatorów, dodatkowo patrząc jak dobrze działa konkurencja która nie ma z tym żadnych problemów, raczej sami sobie zniszczyliście serwis .Wink
A ja myśle,że twoja wypowiedź należy do najbardziej idiotycznych w calym temacie Smile Gdzie ktokolwiek z naszego serwisu napisał,że nie mamy wystarczających zasobów pieniężnych by realizować wypłaty? w tym momencie dbamy rowniez o swoje zabezpieczenie i wprowadziliśmy jak wiele serwisow forme wyplaty net30 itp,kazdy agregator wyplaca w okolicach 10-20 kazdego miesiaca,ale mysle ze z twoja wiedza nie ma sensu abym ci tłumaczył Smile


RE: TreePay - scam? - surfer0700 - 05-04-2017 15:40

Jednak Majka miała rację co do zamknięcia tematu, można się nie lubić, ale takie puste słowa niepotwierdzone żadnymi argumentami serio mijają się z celem. Jeżeli coś się ruszy odpowiednie tematy zostaną otwarte, jeżeli nie to zawsze można pisać w koszu. Smile

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


RE: TreePay - scam? - Majka - 14-04-2017 13:26

A więc tak to wygląda Tongue

Cytat: [ADMIN] Nikodem 14/04, 13:25:44 Dzisiaj otrzymalismy pismo,ze srodki zostane wstrzymane na okres pół roku do czasu wyjasnienia wszystkich spraw z operatorami zadna z wyplat nie bedzie zrealizowana!



RE: TreePay - scam? - Arrko - 14-04-2017 13:28

chyba jakiś żart Tongue
miałby być od 15 do 20 kwietnia, jeśli nie to zaczynamy działać Wink


TreePay - scam? - mahuzz - 14-04-2017 13:33

Wszystkich którzy maja coś do wypłaty i nie chcą tego zostawić, zapraszam do kontaktu na GG: 6292763


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk