Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać na kryptowalutach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Jak zarabiać na kryptowalutach (/Temat-Jak-zarabiac-na-kryptowalutach-145319)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - JuniorPZ - 06-04-2017 06:28

Można się pobawić na poloniex Big Grin ostatnio w miesiąc z 4$ zrobiłem 25$ Rolleyes


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - BTC-analityk - 15-04-2017 06:12

to co czytam bawi mnie do lez Smile nie da sie na tym zarobic nie da sie wstrzelic w zysk ( tylko takie slowa tutaj padaja) . Dziwne to jak to jest ze stale zarabiam na 3 monetach od 2014 rok ? nie mowiac o innych obranych na szybko . Jak to jest panowie ze przez 3 lata kupuje i sprzedaje te swoje 3 owieczki i zarobki mam sporo (chcesz wiedziec jakie monety a prosze - Vertcoin , Nautiluscoin , givecoin(obecnie 2give) . ktos tam pisal ze mozna latwo stracic - mozna ale i mozna latwo zyskac . czy zysk z 100 zl na pare tysiecy to maly zysk ? nie wydaje mi sie wrecz to kolosalny wynik a takich w swoim swiecie krypto mialem wiele . Kubagrzybowski ty znow piszesz o swojej fantazji gieldowej a jak widze twojego screena z gieldy to widze gdzie sie obracasz zadnego pojecia o kryptoswiecie nie masz . Zarobek w innych monetach chcecie a prosze bardzo kolejne monety na ktorych zarabialem zarabiam i bede zarabiac bo tak mi sie podoba inwestwoac w nie a nie sluchac waszych lamentow - to jest krypto swiat tutaj ze 100 zl mozna zrobic do 100tys i to naprawde legalnie - na slabym trexie mamy dostep do 3 monet zwiazanych z dystrybucja marihuany ( tacy kryptomaniacy tutaj sa ze nie musze chyba pisac nazw tych 3 monet Smile - mamy tutaj przeciez pana ktory wydobywa bitcoiny od 2010 roku hahah - chlopcze bajeczki to zostaw w swojej glowie ( bo od 2010 roku to dzis jestes milionerem lepiej miliarderem gdzie btc kosztowal centa w tamych czasach - upadek Goxa ale wynalazles nowosc ze btc spadl hhaha PlaczeBig Grin a jak mial nie upasc ? jezeli w tamtych czasach gox to byla jedna z niewielu gield- doczytaj kolego wiecej inforamcji nim zaczniesz pisac bajki na kiju o twoim wydobywaniu btc w 2010 rok ) wrocmy do monet o marihuanie - jak je znajdziecie zobaczycie jakie maja fajne skoki od paru lat Wink no bo dla mnie kupno monety po 20-30 satoshi a sprzedanie po 300 satoshi to fajny zarobek Wink bo to cale 1000-1300% zarobku Smile ale co ja moge wiedziec przeciez jestem w kryptoswiecie jakies 4 lata ;p


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - kubagrzybowski - 15-04-2017 14:26

@BTC-analityk zastanów się co ty piszesz wogóle, po pierwsze giełda nie była i nie jest moim głównym źródłem dochodu a jedynie od czasu do czasu wrzucam tam to co mi się uzbiera na CB minimalnie pomnażam i na główny portfel a gdybyś przeczytał wiedziałbyś po co wrzucałem. Wiesz co to za giełda?

to że ktoś wydobywa od 2010 roku nic nie znaczy bo to co z nimi robi to jego sprawa a może jest tym milionerem przy zyskach 1000% to tylko ci gratulować


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - KitekW - 15-04-2017 15:09

(15-04-2017 06:12)BTC-analityk napisał(a):  to co czytam bawi mnie do lez Smile nie da sie na tym zarobic nie da sie wstrzelic w zysk ( tylko takie slowa tutaj padaja) . Dziwne to jak to jest ze stale zarabiam na 3 monetach od 2014 rok ? nie mowiac o innych obranych na szybko . Jak to jest panowie ze przez 3 lata kupuje i sprzedaje te swoje 3 owieczki i zarobki mam sporo (chcesz wiedziec jakie monety a prosze - Vertcoin , Nautiluscoin , givecoin(obecnie 2give) . ktos tam pisal ze mozna latwo stracic - mozna ale i mozna latwo zyskac . czy zysk z 100 zl na pare tysiecy to maly zysk ? nie wydaje mi sie wrecz to kolosalny wynik a takich w swoim swiecie krypto mialem wiele . Kubagrzybowski ty znow piszesz o swojej fantazji gieldowej a jak widze twojego screena z gieldy to widze gdzie sie obracasz zadnego pojecia o kryptoswiecie nie masz . Zarobek w innych monetach chcecie a prosze bardzo kolejne monety na ktorych zarabialem zarabiam i bede zarabiac bo tak mi sie podoba inwestwoac w nie a nie sluchac waszych lamentow - to jest krypto swiat tutaj ze 100 zl mozna zrobic do 100tys i to naprawde legalnie - na slabym trexie mamy dostep do 3 monet zwiazanych z dystrybucja marihuany ( tacy kryptomaniacy tutaj sa ze nie musze chyba pisac nazw tych 3 monet Smile - mamy tutaj przeciez pana ktory wydobywa bitcoiny od 2010 roku hahah - chlopcze bajeczki to zostaw w swojej glowie ( bo od 2010 roku to dzis jestes milionerem lepiej miliarderem gdzie btc kosztowal centa w tamych czasach - upadek Goxa ale wynalazles nowosc ze btc spadl hhaha PlaczeBig Grin a jak mial nie upasc ? jezeli w tamtych czasach gox to byla jedna z niewielu gield- doczytaj kolego wiecej inforamcji nim zaczniesz pisac bajki na kiju o twoim wydobywaniu btc w 2010 rok ) wrocmy do monet o marihuanie - jak je znajdziecie zobaczycie jakie maja fajne skoki od paru lat Wink no bo dla mnie kupno monety po 20-30 satoshi a sprzedanie po 300 satoshi to fajny zarobek Wink bo to cale 1000-1300% zarobku Smile ale co ja moge wiedziec przeciez jestem w kryptoswiecie jakies 4 lata ;p

Jeśli chodzi o monety mówisz o PotCoin i HempCoin(THC) ?


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - BTC-analityk - 15-04-2017 17:09

celnie Huh + cannabiscoin


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - KitekW - 16-04-2017 12:45

(15-04-2017 17:09)BTC-analityk napisał(a):  celnie Huh + cannabiscoin

PotCoin widzę na poloniex Smile

A resztę zdradzisz gdzie znaleźć ?


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - BTC-analityk - 17-04-2017 14:56

bittrex.com


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - thedrago15 - 17-04-2017 19:05

(17-04-2017 14:56)BTC-analityk napisał(a):  bittrex.com
Korzystasz ?
są jakieś weryfikacje tożsamości typu zdj dowodu,prawo jazdy?


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - BTC-analityk - 18-04-2017 16:41

(17-04-2017 19:05)thedrago15 napisał(a):  
(17-04-2017 14:56)BTC-analityk napisał(a):  bittrex.com
Korzystasz ?
są jakieś weryfikacje tożsamości typu zdj dowodu,prawo jazdy?

korzystam kiedy mysle nad monetami ktorych nie ma na wiekszych gieldach ... weryfikacje z tego co pamietam cos trzeba bylo werfyikowc jesli chcialem wyplacac ponad 1 btc na dzien


RE: Jak zarabiać na kryptowalutach - H_Brunner - 21-04-2017 07:54

Mam takie techniczne pytanie. Masz do tego jakieś przygotowanie? Jakieś kursy, szkolenia, kierunkowe wykształcenie etc.? Czy po prostu zdrowy rozsądek i jedziemy?