Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell (/Temat-WYKONAM-Kompletny-sklep-do-zarobku-CupSell-141804)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - rozekrr - 11-01-2017 20:51

@[nitram] z każdym umawiam się na określony termin, z Tobą było tak samo, wtorek-środa, więc nie rozumiem intencji tego postu...

Właśnie skończyłem wielogodzinną pracę nad Twoimi sklepami i przesyłam PW, trochę cierpliwości dzień się nie skończył Smile


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - nitram - 11-01-2017 22:59

Intencja była taka żeby się przypomnieć i kulturalnie zaznaczyć zasugerować że najpierw powinno się dokończyć jedno a dopiero później brać się za następne. Wiem że masz sporo pracy (pewnie więcej niż przypuszczałeś), ale i hajs się zgadza więc nie ma się o co spinać, bierz miej pracy to się będziesz wyrabiać w czasie i się nie będziesz przemęczać Big Grin
Tym bardziej że sklepy miałeś już dla mnie gotowe wystarczyło napisać, że poszła wiadomość na pw i po temacie :")

Biorę się za sprawdzanie, resztę załatwimy na pw

P.S. Nie umawialiśmy się na środę Smile


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - rozekrr - 11-01-2017 23:15

@[nitram], ależ ja się wyrabiam ze wszystkim, o czym świadczą opinie że nawet przed czasem Smile
Umawialiśmy się, posprawdzaj wiadomości, pisałem też wczoraj nawet czy tam w poniedziałek.

Dobra, nie ma co tutaj dywersować, pisz już na PW Wink


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - Matixio - 13-01-2017 10:52

Zakupiłem usługe i serdecznie polecam. Wszystko wykonane na czas grafiki bardzo fajne wykonanie ich estetyczne Smile Smile Tematyki sklepów są bardzo ciekawe myślę że nie pozostało mi nic innego tylko zacząć promować i jeszcze raz bardzo podziękować dla autora tematu Smile Polecam każdemu Smile


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - drynd3k - 13-01-2017 17:04

Ja również jestem zadowolony ze sklepów, rozekrr wywiązał się z pracy i terminu za co dziękuję.
Nie nastawiajcie sie na latwą kase bez pracy, trza dymac i promować zeby cos zarobic Tongue
Jak ktoś ma już wyniki możecie dla motywacji wrzucić Smile


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - Miedziany - 13-01-2017 17:20

Także polecam, wszystko na czas, kontakt praktycznie zawsze jak napisałem to od razu miałem odpowiedź, grafiki i reszta wszystko fajnie zrobione, dzisiaj przygotuję małe zaplecze i jutro zaczynam promować od rana. Jak koszty szybko się zwrócą to już mam plan na kilka innych sklepów Big Grin POLECAM!


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - artu75 - 16-01-2017 13:03

Dokonałem zakupu oferty 2. Sklepy otrzymałem w ustalonym terminie. Jestem bardzo zadowolony z końcowego wykonania. Bardzo dobry kontakt. Także polecam.


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - ToxicIce - 16-01-2017 15:31

Wczoraj odebrałem drugi sklep. Wszystko zgodnie z terminem. Tematyka niszowa i ciekawa. Widać, że rozekrr zna się na rzeczy. Dziś zaczynam SEO pod jego skrzydłami. Jestem bardzo zadowolony z transakcji. Polecam. :]


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - djtasior - 17-01-2017 13:04

skoro sklepu nie pokażesz, mógłbyś pokazać jakieś swoje prace graficzne?


RE: [WYKONAM] Kompletny sklep do zarobku CupSell - rozekrr - 17-01-2017 14:58

Odpowiedź masz na PW, tam gdzie też pisałeś Smile