Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Łapiemy idiotów (sub sms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Łapiemy idiotów (sub sms) (/Temat-Lapiemy-idiotow-sub-sms-139559)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - prololex - 23-10-2016 08:41

(23-10-2016 08:33)Sjshsjjsj napisał(a):  Ja nie rozumiem w czym macie problem. Jeśli będę używał zwrotów "darmowe" to moja sprawa. Ja w najgorszym wypadku odpowiem za to. Jedyny minus , że wyłączają programy. Reszta to nie wasza sprawa. I nie widzę zupełnie problemu. Jak czytam ten żal dipy to po prostu mi słabo. Ciekawe misiaczki czy wy wszyscy promujecie zgodnie z prawem.

- wyłączanie programów, ograniczenia związane z promowaniem przez serwis, ograniczenia narzucone przez operatorów, spadek konwersji i tak dalej...
Nie nie szukam na siłę osób które oszukują, a jeśli ktoś naprawdę nie potrafi tak przedstawić oferty żeby obejść się bez użycia słowa darmowe to niech da sobie spokój z zarabianiem, bo tylko nagrabi sobie problemów.


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - mikiniki - 23-10-2016 08:46

Dla mnie też temat do kosza. Kto zarabia " uczciwie " na subach, niech przestanie się oszukiwać Tongue


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - trajbson - 23-10-2016 09:33

Wedlug mnie subow tak czy siak nikt nie promuje uczciwie.Co z tego ze nie uzyjecie slowa za darmo darmowe itp. Tak czy siak wedlug mnie nie da sie tego promowac uczciwie bo na dobraa sprawe kto jest swiadmowy w 100% ze bedziego to kosztowac ok. 60zl miesiecznie.Juz widze jak ktos chce sobie sprawdzic swoje iq za taka kase.Co z tego ze dostanie wynik? I tak obstawiam ze chyba nikt nie jest do konca swiadomy kosztow dlatego tak czy inaczej suby zawsze beda nie do konca uczciwe, oczywiscie to tylko moje zdanie mozecie sie z nim nie zgodzic.


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - prololex - 23-10-2016 10:56

(23-10-2016 08:46)mikiniki napisał(a):  Dla mnie też temat do kosza. Kto zarabia " uczciwie " na subach, niech przestanie się oszukiwać Tongue

Na pobieraniu daje od siebie własnoręcznie napisany poradnik. Da się nie oszukiwać Smile Oczywiście średnio mi się to opłaca. Duża strata czasu na napisanie, postawienie strony, promocję, a zysk niewielki.

P,S Nikt tu nie pisze, o tym, że suby nie oszukują ludzi, czytajcie temat, a potem się wypowiadajcie. Tu chodzi o to jak niektórzy promują oferty. Przez kilku nieudaczników cierpi reszta użytkowników jak na lm.


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - Mauorycy - 23-10-2016 13:05

A Wy dalej wierzycie, że lm "wyłącza" swoje programy bo kilka osób promuje oferty używając słów "darmowe, za darmo" itp. Smile


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - Białas - 23-10-2016 13:52

(23-10-2016 08:33)Sjshsjjsj napisał(a):  Ja nie rozumiem w czym macie problem. Jeśli będę używał zwrotów "darmowe" to moja sprawa. Ja w najgorszym wypadku odpowiem za to. Jedyny minus , że wyłączają programy. Reszta to nie wasza sprawa. I nie widzę zupełnie problemu. Jak czytam ten żal dipy to po prostu mi słabo. Ciekawe misiaczki czy wy wszyscy promujecie zgodnie z prawem.

Panowie, złapałem jednego! Jerk2


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - selfie - 23-10-2016 14:06

Ogólnie temat według mnie bezsensu, bo założę się że w najbliższym czasie ten temat tak samo jak poprzedni zamieni się w kopalnie "śmiesznych, głupich" nisz, a nie takich które rzeczywiście łamią regulamin. Jeśli złapaliście takiego gagatka, to dlaczego od razu nie wyślecie info do serwisu w którym to promuje tylko tutaj? Żeby atencja się zgadzała? Wizerunku subów i tak nie da się naprawić, prędzej już udałoby się to w przypadku premium sms.

Btw. Pisanie, że przez takich ludzi LM wyłącza programy jest co najmniej śmieszne. Gdyby tak było HC, FS, EF. Musiałyby już dawno wyłączyć wszystkie swoje LP.


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - mahuzz - 23-10-2016 14:36

@[selfie]
I tym zdaniem powinniśmy zamknąć temat.

@[Coristo] @[Klin] zróbcie coś z tym, proszę beka


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - borahopie - 24-10-2016 13:25

Niektórzy Ludzie To Skur...


RE: Łapiemy idiotów (sub sms) - grzesiu.biegaj - 24-10-2016 13:35

@borahopie
Odnosisz się do sposobu zarabiania czy do sytuacji, która tu się rozgrywa?