Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mega Szał! Aplikacje Za Darmo! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Mega Szał! Aplikacje Za Darmo! (/Temat-Mega-Szal-Aplikacje-Za-Darmo-132761)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Mega Szał! Aplikacje Za Darmo! - ClassAxion - 22-06-2016 16:58

(22-06-2016 16:27)aero2 napisał(a):  @[Alerin]
To dajesz aplikacje Facebook za darmo czy "może kiedyś" zrobisz konkurs?Xpokerface
Zastanów się co oferujesz, czy tylko tak piszesz, aby zdobyć więcej klientów?
[Obrazek: coskreci.jpg]
Przecież chodzi o zwrócenie uwagi na swój temat (podbijanie). Najlepiej aby był 'monopol' czyli wszyscy sprzedawcy prócz niego mieli 2x takie ceny jak on.


RE: Mega Szał! Aplikacje Za Darmo! - Alerin - 22-06-2016 17:03

(22-06-2016 16:58)ClassAxion napisał(a):  
(22-06-2016 16:27)aero2 napisał(a):  @[Alerin]
To dajesz aplikacje Facebook za darmo czy "może kiedyś" zrobisz konkurs?Xpokerface
Zastanów się co oferujesz, czy tylko tak piszesz, aby zdobyć więcej klientów?
[Obrazek: coskreci.jpg]
Przecież chodzi o zwrócenie uwagi na swój temat (podbijanie). Najlepiej aby był 'monopol' czyli wszyscy sprzedawcy prócz niego mieli 2x takie ceny jak on.

Przecież nie dam 20 osobą aplikacji za darmo Smile
Napisałem czy by ktoś chciał aplikację, nie napisałem że pierwsza osoba co napisze do mnie ją dostanie. Komuś z osób co wyżej w temacie napisało dam aplikacje. Ale nie wiem jeszcze komu. Smile a ktoś kto piszę daj mi aplikację i cześć to pozdrawiam Smile


---------------
Edit, mam jeszcze kilka starych aplikacji z stażem kilka tygodni. Z chęcią się ich pozbędę za 50 Smile Kto pierwszy ten lepszy Smile


Mega Szał! Aplikacje Za Darmo! - yazir - 23-07-2016 08:57

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.