Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj. Bez Limitów. W sieci. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj. Bez Limitów. W sieci. (/Temat-Zarabiaj-Bez-Limitow-W-sieci-132498)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 23-06-2016 10:57

Dzisiaj miałem kupić 3 duże paczki, niestety wczoraj wpłaciłem we wpłatomacie pieniądze i nadal nie zostały zaksięgowane. Złożyłem już reklamację i czeeekam. Miał ktoś z Was tak ? Ile najdłużej czekaliście na zaksięgowanie pieniędzy przez wpłatomat? Konto w mBanku Smile


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 27-06-2016 19:05

CIERPLIWIE POWOLUTKU DO CELU Smile

[Obrazek: 2a8ls2g.jpg]


RE: Dziennik Pracy RevShare. - ZbysiuK - 27-06-2016 22:09

Troszkę tego nie rozumiem, jesli zainwestuje np. 50$ to za 44 dni będę na plus tylko 5$?
Żeby rzeczywiście coś zarabiać w tym programie to jedynie większa inwestycja, bo z tego co wiem paczki znikają po 44 dniach i trzeba kupić nowe.


RE: Dziennik Pracy RevShare. - tomek019 - 27-06-2016 22:41

(27-06-2016 22:09)ZbysiuK napisał(a):  Troszkę tego nie rozumiem, jesli zainwestuje np. 50$ to za 44 dni będę na plus tylko 5$?
Żeby rzeczywiście coś zarabiać w tym programie to jedynie większa inwestycja, bo z tego co wiem paczki znikają po 44 dniach i trzeba kupić nowe.
W 50% tak Smile
Ale ogolnie wklad + reinwestycja + polecanie i masz po problemie.

tapnięte


RE: Dziennik Pracy RevShare. - kedob - 28-06-2016 11:40

spoko idzie, mam podobną strategie, tylko poleconych na razie całe "0"


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 01-07-2016 21:30

Siemanko siemanko, to znowu ja Wasz ulubiony... Big Grin Dobra teraz na poważnie. W końcu wszystko z bankiem sie wyjaśniło, pieniążki dotarły na konto i można zaczynać zabawę. Miałem zainwestować 800 zł, ale trochę zabalowałem i inwestuję tylko 400. Dobre i to na początek, będę teraz co miesiąc wrzucał wszystko co mogę w ten program na początku, a jak ten już fajnie będzie prosperował to dywersyfikuję pieniądze w kilka innych żeby w razie czego jak jeden padnie mieć też inne. Oczywiście na potwierdzenie skrin i lecę spać, bo jutro rano do pracy, trzeba za coś żyć i kupować paczki, nieprawdaż? Wszystkiego dobrego Wam życzę!

PS. Jeżeli jeszcze nie ma Cię w MXR to koniecznie dołącz: REJESTRACJA

[Obrazek: do2i9s.jpg]


RE: Dziennik Pracy RevShare. - kulasek - 02-07-2016 08:47

Powodzenia życzę i jak najwięcej $$$!


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 04-07-2016 22:29

Kilka dni później sytuacja prezentuje się następująco:

[Obrazek: 2zdywpu.jpg]


Dziennik Pracy RevShare. - tomek019 - 05-07-2016 07:15

Trzymaj tak dalej Wink zapraszam rownież do mojego dziennika Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Dziennik Pracy RevShare. - Kubanoz - 07-07-2016 19:33

Szybki update:

[Obrazek: 21b3zgm.jpg]