Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! (/Temat-Zarabiaj-od-100-PLN-na-inwestowaniu-poswiecajac-tylko-chwile-128503)



RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 15-02-2016 23:41

PW wysłane Wink

Dostaje cały czas od Was poprzez prywatną wiadomość różne zapytania, jeśli macie jakieś wątpliwości, jeśli chodzi o projekt - piszcie śmiało Wink

Postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania, jeśli nie znaleźliście odpowiedzi w pierwszym poście tego tematu.


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - elbowndg - 16-02-2016 12:26

Brałem udział w projekcie takim u nitrama raz, czy gra się wtedy z tą samą osobą?
Przy wpłacie 250e jaki jest średni zysk?


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 16-02-2016 13:12

@[elbowndg] To jest całkiem inny projekt, prowadzony przeze mnie oraz użytkownika @ropsont. Nie znam szczegółów projektu nitrama, ale u nas uczysz się inwestowania w opcje binarne. Ciężko określić jaki może być średni zysk, z pewnością nie będziesz stratny Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - oleks94 - 16-02-2016 14:28

zainteresowany : )


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - mefju140 - 16-02-2016 16:14

Witam serdecznie, od momentu kiedy w TM zaczął się cyrk po głowie chodzą mi opcje binarne ale jestem całkowicie zielony. Mógłbym prosić o jakieś porady?


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - kernst - 16-02-2016 19:45

również jestem zainteresowany Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 17-02-2016 12:32

(16-02-2016 16:14)mefju140 napisał(a):  Witam serdecznie, od momentu kiedy w TM zaczął się cyrk po głowie chodzą mi opcje binarne ale jestem całkowicie zielony. Mógłbym prosić o jakieś porady?

@[mefju140] Ale chcesz wziąć udział w projekcie, czy jak? Wink

PW wysłane do kolejnych zainteresowanych osób.


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - mefju140 - 17-02-2016 15:25

Tak jeśli są jeszcze miejsca Big Grin


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 17-02-2016 16:45

Chwilowo nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o ilość chętnych osób, można cały czas się zgłaszać Wink

PW wysłane


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - lothelaric - 18-02-2016 12:58

Jestem zainteresowany Smile