Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs Stonogi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Konkurs Stonogi (/Temat-Konkurs-Stonogi-127129)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Konkurs Stonogi - twardy - 18-01-2016 17:30

Czytalem na kwejku, ze osoby ktore przeklinaja sa bardziej szczerze i przede wszystkim godne zaufania Big Grin


RE: Konkurs Stonogi - ksipa - 18-01-2016 20:30

kwejk to bardzo wiarygodne źródło Big Grin


RE: Konkurs Stonogi - Radzimił - 18-01-2016 21:02

Hej wszystkim Wink Pomyślałem, że napisze coś od siebie.. Wcześniej był inny motyw - Gazeta Stonoga i Alkohole Stonoga. Wszedłem w to, zawsze stałem za Zbyszkiem, rozmawialiśmy na czatach, przez telefon, pokazywał nam wyciągi z banków..

Od początku obiecywał, że jak interes nie wypali to odda nam pieniądze za udziały, jest wiele osób którzy wpłacili paredziesiąt tysi.. masakra

Do końca nie chce mi się wierzyć co dzieje się teraz.. wypiął się, sprzedał swoje udziały firmie która ma ponad 700 tyś długu i jej właścicielem jest 24 latek.. jakaś "kancelaria" i powiedział że on już nie jest stroną w sprawie i że mamy się o zwrot pytać tego gościa.. Nigdy na nikim się tak nie zawiodłem

Także jakby profil powrócił i robił takie konkursy.. bardzo odradzam. :/


RE: Konkurs Stonogi - domin_dz - 18-01-2016 23:06

[Obrazek: hYjsco9.jpg]

Dobrze mu tak. To za to:

[Obrazek: 4cD389z.png]

PS. To nie ja. Screeny ze strony "Stonoga cała prawda".


RE: Konkurs Stonogi - Prosiaczeq - 19-01-2016 15:33

---


Konkurs Stonogi - damianus627 - 19-01-2016 15:37

Prosiaczeq nie wiem czy wiesz ale ten post znajduje się na fejkowym profilu Stonogi.