Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do milionera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Od zera do milionera (/Temat-Od-zera-do-milionera-126061)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Od zera do milionera - Mr.Max - 27-05-2016 22:46

Bardzo fajny motywacyjny dziennik. Na pewno będę śledził.


RE: Od zera do milionera - Arkam - 28-05-2016 19:07


Cele do końca roku 2016

1. Wypuścić na rynek dwie nowe gry na urządzenia mobilne.
2. Osiągnąć przychody z wyżej wymienionych na łącznym poziomie 3000zł dziennie.
3. Pojechać na pierwsze od wielu lat wakacje [niezapomniane] ;>

To takie 3 małe cele, które są realne, jednak wymagają sporej ilości pracy, mam nadzieje, że uda mi się je zrealizować. Chyba przyjmę sobie taki styl pisania postów, że w każdym będę dopisywał kilka spostrzeżeń, które mogą się Wam przydać w przyszłości, a może spotkały Was podobne sytuacje. Nie ufajcie osobom, którym zlecacie jakiekolwiek prace, graficy często robią świetne prace samemu, a często Ci sami graficy którzy zrobili już kilka świetnych projektów wrzucają Wam gówno z neta jako ich praca... spotkałem się z czymś takim już kilkakrotnie. Lepiej też zawsze mieć przygotowany jeden lub dwa awaryjne plany jeżeli chodzi o projekty przynajmniej gier, często się zdarza tak, że ktoś nie wykona swojej pracy, lub ją spierdoli i to Wy musicie na szybko ogarniać coś co będzie spełniało odpowiednie wymagania. Chcecie żebym np. co tydzień zrobił taki mały opis rzeczy które udało mi się zrealizować lub nie? wiecie, taka rozprawka na temat tygodnia, sprawozdanie hehe.

//Dzięki wszystkim za pozytywne opinie, postaram się teraz prowadzić ten dziennik regularnie. Mam tez nadzieje, że uda mi się odnieść sukces tak żeby może zmotywować niektórych z Was do ciężkiej pracy, bo podobno się opłaca Smile


RE: Od zera do milionera - ZexKox - 28-05-2016 19:47

Ciekawy dziennik można powiedzieć, że działa bardzo motywująco. Przydałoby się również czasem trochę screenów lub zdjęć jakiś dodać. Mimo to życzę ci powodzenia w dążeniu do twojego celu. Smile


RE: Od zera do milionera - Arkam - 28-05-2016 19:57

Gdyby kogoś interesowało obecne stanowisko pracy (na początku czerwca przenosiny do innego miasta).
[Obrazek: T3joTd9.jpg]


RE: Od zera do milionera - TMH - 28-05-2016 22:44

(28-05-2016 19:07)Arkam napisał(a):  Chcecie żebym np. co tydzień zrobił taki mały opis rzeczy które udało mi się zrealizować lub nie? wiecie, taka rozprawka na temat tygodnia, sprawozdanie hehe.
Pewnie. Ciekawe są nie tylko sukcesy Twoje, ale np. jakieś nieudane prace albo coś szlak trafił bo nie dopilnowałeś/ bóg tak chciał Big Grin Ogólnie to piekło przez które trzeba przejść o którym wspominałeś.
I ewentualnie Twoje pomysły jak sobie z tym radzić Big Grin

Ale i tak uważam, że mega dziennik i zaglądam codziennie czy coś wrzuciłeś Lol


RE: Od zera do milionera - radioid - 28-05-2016 23:03

(28-05-2016 19:57)Arkam napisał(a):  Gdyby kogoś interesowało obecne stanowisko pracy (na początku czerwca przenosiny do innego miasta).
[Obrazek: T3joTd9.jpg]

Pozdrawiam kolegę po fachu, android deva. Jedziesz CPI czy może jakieś adsy?


RE: Od zera do milionera - Stonish - 29-05-2016 06:28

Jestem w szoku. Będzie już pół roku jak rozmyślam nad własnym biznesem, nie mam jeszcze nawet dobrego pomysłu, ale przeczytanie Twojego tematu tylko jeszcze bardziej mnie przekonało, że to jest właśnie to co powinienem robić. Będę tu często zaglądał i sam się muszę wziąć ostro do roboty. Samo sie nie zrobi.


RE: Od zera do milionera - Arkam - 29-05-2016 06:47

Po tym co piszecie powinienem chyba trochę bardziej wspomnieć o efektach ubocznych mojej pracy. Nie będę tutaj uogólniał bo nie mam pojęcia czy tylko ja tak mam, czy inne osoby też to spotyka, ale jeżeli ktoś się decyduje na taki wymiar pracy to powinien sobie zdawać sprawę z możliwych konsekwencji. Prócz tego, że w ciągu ostatnich 3 lat poprawił się mój status materialny to zdarzyło się kilka mniej fajnych rzeczy. Miałem trochę konfliktów rodzinnych, których nie chcę wyciągać na forum publiczne, jednak tylko Was przestrzegę, żebyście nie oferowali się zbyt często sami z pomocą ludziom, którzy mimo że są bliscy nie są tego warci Smile. Co do efektów ubocznych tej pracy to mogę zaliczyć m.in coś w rodzaju poczucia wypalenia, czasem dochodzą mnie takie stany, że przez 2-3 godziny jestem niezdatny do czegokolwiek, ciężko to wyjaśnić ale to takie poczucie bezcelowości i beznadziei, teoretycznie jest ok. bo mam kogoś na kim mi bardzo zależy, mam pieniądze i pracę, ale ten stan jest ponad to i jedynie myśl o osobie na której mi zależy jakoś mnie z tego wyciąga, tak że dalej zabieram się za to co powinienem, bo uświadamiam sobie, że warto, a obecny stan rzeczy tj. praca po tyle godzin dziennie to tylko stan przejściowy, że za kilka lat będę mógł odpocząć.

Co do samego rynku gier, nie jest łatwy i niesie ze sobą spore ryzyko, mógłbym go porównać do forexa, zaznaczając, że odpowiednimi technikami można kontrolować lub przewidywać efekty. W bliskim czasie skończone zostaną prace nad nową stroną mojej nowej firmy, więc pewnie wrzucę tutaj link, bo ze stronki będziecie mogli się lepiej dowiedzieć jak to wygląda. Jest kilka rzeczy o których chciałbym napisać, ale jeszcze nie mogę z kilku powodów, które pewnie wyjaśnię jak już będę mógł o nich mówić. Tak na koniec posta powiem Wam jeszcze raz, że warto się starać, pieniądze można wyciągnąć z prawie wszystkiego, kwestia podejścia, systematyczności i zdobywanej z czasem wiedzy oraz doświadczenia.


RE: Od zera do milionera - nothingtol - 29-05-2016 10:23

A jak to u ciebie wyglądało w życiu prywatnym jeśli mogę spytać? Tzn przez cały ten czas byłeś skupiony tylko i wyłącznie na pracy i osiągnięciu zysku czy miewałeś też dni czy godziny w ciągu dnia, kiedy po prostu spędzałeś czas obijając się, robiąc coś przyjemnego?


RE: Od zera do milionera - Deoes - 29-05-2016 10:39

Warto jednak sypiać jednak te parę godzin więcej - będziesz bardziej wydajny Wink