Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem (/Temat-Dziennik-Pracy-maly-pieniadz-malym-kosztem-125613)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - Bazor - 19-11-2016 23:19

Zapomniałem dodać, że chodziło mi o facebookowe fake konta Tongue


RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - fixx123 - 20-11-2016 00:33

  1. Wstęp
    Dzisiejszy dzień uważam za udany ,ładna sumka wpadła (około 9 dyszek) małym nakładem pracy.
    Nie ma co się tu rozpisywać bo już 00;26 ,więc podsumowanie poniżej Big Grin

    Exclamation Coś od siebie Exclamation

    Wczoraj zachlałem pałę trochę więc się zarabiać nie chciało ale gdy po godzince ( z hakiem) zarabiania zobaczyłem ,że mam do zaliczenia 30zł to zmotywowałem się Huh

    Pozdrawiam wszystkich i niech pieniądz będzie z wami! Cool

Dzienniczek
Doliczam: Doliczam 126,54 (zarobek z czwartku ale tu się opierdzielałem trochę i z soboty około 90zl)
Cel na ten miesiąc: 469,75zl/550zl
Zarobek ogółem: 1205,78zl

Odnośnie Twojego pytania bazor..
(19-11-2016 23:19)Bazor napisał(a):  Zapomniałem dodać, że chodziło mi o facebookowe fake konta Tongue

Dokładnie nie wiem ale jak w trybie incognito to nie zapisuje ciasteczek czyli facebook nie otrzymuje danych od Ciebie (też zmieniaj ip po każdym logowaniu na inne konto) ale powinno działać. Przez fona z mobilnym netem też spoko nie powinni banować jak na kilka kont się zalogujesz (ale też usuwaj ciasteczka z przeglądarki z fona).
Mi bynajmniej nie banowali jak zmieniałem ip i usuwałem ciastka ,myślę że pomogłem ale niech się ktoś kto zna wypowie Big Grin


RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - Bazor - 20-11-2016 18:21

Dzięki za info, chyba na telefonie musze zainstalować chrome bo włączając incognito na operze zapisuję ciasteczka niestety, chyba że jest w opcjach wylaczenia tej mozliwosci. Powodzenia Smile


RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - fixx123 - 21-11-2016 08:18

  1. Wstęp
    Moja najładniejsza dnióweczka Big Grin Ale za to dziś nie miałem jak zarabiać i tylko teraz coś tam poklikam.. ehh.

    Exclamation Coś od siebie Exclamation

    Wtorek ,środa ,czwartek próbne matury więc trzymajcie za mnie kciuki. Coś czuję ,że nie będzie czasu na zarabianie :/

    Pozdrawiam wszystkich i niech pieniądz będzie z wami! Cool

Dzienniczek
Doliczam: Doliczam 135,2 (zarobek z jednego dnia niedziela)
Cel na ten miesiąc: 604,95zl/550zl
Zarobek ogółem: 1340,98zl



RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - 1nw35t0r - 23-11-2016 01:45

Fajny i wesoły dziennik. Życzę dalszych sukcesów i powodzenia na maturach.


RE: Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - fixx123 - 26-11-2016 19:50

  1. Wstęp
    To nie tak ,że po osiągnięciu celu się zdemotywowałem! :/
    Po prostu pierw trochę odpocząłem od zarabiania (trzeba było poświęcić trochę czasu dziewczynie ,znajomym) no i trochę jestem zły na siebie bo trochę przespałem dobry moment na zarabiaczach bo było duuuuuużo akcji za dobre pieniądze i z dobrymi limitami (no swoje zarobiłem ale dało się więcej) i właśnie przez maturę co prawda próbną ale potraktowałem ją jako normalną odpuściłem sobie.. ehh..

    Exclamation Coś od siebie Exclamation

    Matura ogólnie porażka.. Polski ujdzie (noga z polaka ale jakoś dałem sobie radę myślę..). Teraz czas na matmę.. gdy usiadłem w domu na spokojnie to sobie pomyślałem ,że jestem pierdzielonym debilem ,że nie zrobiłem żadnego otwartego zadania (brawo ja..) wyszło 53% obecności na matmie (ogólnie lubię matmę i bardzo łatwo ją przyswajam i nigdy nie miałem z nią problemów) aaa i wpiszcie sobie na necie zadanie "Gdy anka miałą tyle samo lat co danka to anka była 3 razy starsza" ogarniecie sobie te posrane zadanie z którym nawet niektórzy nauczyciele sobie nie mogli dać rady beka. No i teraz wisienka na torcie angielski Huh no myślę ,że rozpierdzieliłem go ile weszło Big Grin najlepiej się czuję właśnie w angielskim (myślę czy by nie przepisać się na rozszerzenie z angola Rolleyes )
    Aaa no i myślałem też na inna formą zarobku (mniej czasochłonną) ale chyba nic nie wymyślę bo pakować hajs w revshare? tak to sie nazywa? chodzi mi w strony typu trafficmonson.. to po moim obliczeniu zysk z tego.. nikły serio.. chyba ,że ja coś źle liczę. Myślałem nad subsms ale to trzeba by było stworzyć sobie zaplecze (zajmie trochę czasu a potrzebny też pieniądz i ciężko będzie mi połączyć szkołę ,zarabiacze no i budowanie zaplecza..).
    Nie mam jakoś pomysłu na siebie.. ehh Undecided jakoś się sam zdołowałem smutny

    Aaa no i moja polóweczka dostanie na święta nowe klocki z tarczami hamulcowymi (jędza jedna sobie akurat teraz musiała zarzyczyć..)

    Pozdrawiam wszystkich i niech pieniądz będzie z wami! Cool

Dzienniczek
Doliczam: Doliczam 127,76 (zarobek z 4 dni :/ )
Cel na ten miesiąc: 732,71zl/550zl
Zarobek ogółem: 1468,74zl



Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - Vasaki - 17-02-2018 08:04

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Dziennik Pracy mały pieniądz małym kosztem - Vasaki - 25-02-2018 10:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.