Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zweryfikowane konta Facebook ● Grupy, Znajomi ● NAJTANIEJ ❤❤❤ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zweryfikowane konta Facebook ● Grupy, Znajomi ● NAJTANIEJ ❤❤❤ (/Temat-Zweryfikowane-konta-Facebook-%E2%97%8F-Grupy-Znajomi-%E2%97%8F-NAJTANIEJ-%E2%9D%A4%E2%9D%A4%E2%9D%A4-123474)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Gotowe, zweryfikowane konta Facebook ● Znajomi Grupy ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - kusas - 19-11-2015 19:48

kolejne zamówienie i kolejny pozytyw


RE: Gotowe, zweryfikowane konta Facebook ● Znajomi Grupy ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - shadow1926 - 20-11-2015 01:08

Witam. Potrzebuje 3 kont na facebooku ze znajomymi i czynnymi profilami. Chodzi mi o to aby na profilu cos sie dzialo. Prosze o kontakt nigdy tutaj nic nie kupowalem, dziekuje i pozdrawiam


RE: Gotowe, zweryfikowane konta Facebook ● Znajomi Grupy ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - dzejkobs - 20-11-2015 08:10

@[Keyy_MM] obiecał konta do wczoraj.. Ani się nie odezwał ani kont nie dostałem Wink
Czekam cierpliwie na jakiś znak życia Smile


RE: Gotowe, zweryfikowane konta Facebook ● Znajomi Grupy ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - Keyy_MM - 20-11-2015 09:27

(20-11-2015 08:10)dzejkobs napisał(a):  @[Keyy_MM] obiecał konta do wczoraj.. Ani się nie odezwał ani kont nie dostałem Wink
Czekam cierpliwie na jakiś znak życia Smile

Nie wchodziłem na GG, przepraszam Wink Odpisałem już na GG. Konta które Pan "zarezerwował" (nie były one zapłacone) są obecnie niedostępne (ze znajomymi). Jeśli zdecyduje się Pan na zakup innego typu kont to zapraszam na GG lub PW Wink

I żeby nie było nieścisłości to ten Pan nie robił wpłaty za konta więc nie oszukałem tutaj nikogo Wink Nie oczekiwałem wpłaty ponieważ nie byłem pewien czy będę miał dostępne konta ze znajomymi, wszystkie inne typy kont są realizowane na czas! Wink

Zapraszam do zakupów! Huh


RE: Gotowe, zweryfikowane konta Facebook ● Znajomi Grupy ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - dzejkobs - 20-11-2015 09:36

(20-11-2015 09:27)Keyy_MM napisał(a):  
(20-11-2015 08:10)dzejkobs napisał(a):  @[Keyy_MM] obiecał konta do wczoraj.. Ani się nie odezwał ani kont nie dostałem Wink
Czekam cierpliwie na jakiś znak życia Smile

Nie wchodziłem na GG, przepraszam Wink Odpisałem już na GG. Konta które Pan "zarezerwował" (nie były one zapłacone) są obecnie niedostępne (ze znajomymi). Jeśli zdecyduje się Pan na zakup innego typu kont to zapraszam na GG lub PW Wink

I żeby nie było nieścisłości to ten Pan nie robił wpłaty za konta więc nie oszukałem tutaj nikogo Wink Nie oczekiwałem wpłaty ponieważ nie byłem pewien czy będę miał dostępne konta ze znajomymi, wszystkie inne typy kont są realizowane na czas! Wink

Zapraszam do zakupów! Huh

To prawda Wink Nie zrobiłem przedpłaty za konta Wink Jedynie słownie się umówiliśmy że w czwartek dostanę 10 kont i wtedy zapłacę Wink
Key po prostu zapomniał mnie poinformować że takich kont nie ma..
Trochę szkoda bo gdybym dostał takie info zamówił bym gdzieś indziej konta, jednakże użytkownik jest ok. Wszystko na GG wyjaśnił, przeprosił i zaproponował inny rodzaj kont Wink


RE: Gotowe, zweryfikowane konta Facebook ● Znajomi Grupy ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - kariolmax - 20-11-2015 21:34

Super szybko, bezpiecznie i na temat! Polecam!


RE: Gotowe, zweryfikowane konta Facebook ● Znajomi Grupy ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - piotrekprorok - 21-11-2015 13:31

Polecam. Szybki kontakt, konta dobre.


RE: Gotowe, zweryfikowane konta Facebook ● Znajomi Grupy ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - kariolmax - 22-11-2015 12:21

Kolejne konta zrealizowane błyskawicznie! Polecam!


RE: Keyy's STORE ● Gotowe, zweryfikowane Konta FB ● Grupy ● NOWA OFERTA ◕‿◕ - Keyy_MM - 22-11-2015 21:10

Za 2 dni będzie przeprowadzone odnowienie, obniżka cen oraz dodanie nowych usług. Jeśli ktoś ma jakieś propozycje jaki nowy rodzaj kont by się przydał to zapraszam na PW Big Grin


RE: Gotowe, zweryfikowane Konta FB ● Grupy Znajomi ● NAJTANIEJ ◕‿◕ - rekki - 22-11-2015 23:12

Ogólnie na 5 zamówionych kont, otrzymałem z 10 sztuk, ale tylko 2 były takie, jak chciałem. Mimo wszystko otrzymałem zwrot całej wpłaconej kwoty, więc można powiedzieć, że otrzymałem 2 konta za darmo, więc polecam.
Co prawda trwało to dosyć długo, a ostatnie konto otrzymałem zablokowane, ale wszystko do dogadania Wink