Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki (/Temat-Dziennik-telemarketera-wyzwolenie-z-lancuchow-sluchawki-117698)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Zawadson - 23-07-2015 13:04

Taki to se pożyje! 2


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Nexudus - 23-07-2015 14:33

I porucha! Jerk2


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - totamta1 - 23-07-2015 15:15

Jestem kobietą...zatem spraw "sercowych" nie skomentuję.

Co do zarobków - gratuluję odwagi i pomysłu na zarabianie.
Faktycznie, idzie Ci świetnie, do tego cele odpowiednio wyznaczone i plan.

Fajny, lekki i inny dziennik.


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - xllukaszlx - 23-07-2015 16:40

Świetny dziennik! Mam nadzieję, że go szybko nie porzucisz. Wszystkiego dobrego! Big Grin


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 23-07-2015 19:06

49 wykonanych telefonów
21 odebranych
4 zamówień z późniejszą płatnością 299, 299, 399, 199
1 kurierem na jutro 299
0 weszło z wczoraj


Mimo, że tylko jedno na jutro, to jestem dumny z tego wyniku. Zbliżała się godzina 14, a ja nie wykonałem jeszcze żadnego telefonu i wybitnie mi się nie chciało, udało się to w sumie tylko dlatego, że nie chciałem tłumaczyć się tutaj z tego, dlaczego dwa dni z rzędu nie ruszyłem dupy haha.

Aha, odkąd prowadzę dziennik nie wypłynął ani jeden przelew bezpośrednio od klienta i właśnie dlatego nie lubię wysyłać mailowo, niektórzy klienci zalegają mi już 3 miesiące z płatnością >.>

----------------------------------------------------
Randka o 19 okazała się klapą.

To dość skomplikowana sytuacja, otóż poznałem jednego dnia kilka dziewczyn z zaadoptujfaceta, dodałem je na fejsie (żeby sprawdzić czy nie są grube) i okazało się, że dwie z nich były przyjaciółkami. Jedna była mega atrakcyjna do tego fajna i w moim klimacie, a druga gruba i łatwa (nawet nie musiałem się specjalnie wysilać żeby ją podpuścić do wysłania mi nagich fotek; dla jaj xD). No ale nic, podziękowałem grubej i umawiam się z tą bardziej w moim typie, niestety wyjechała na wakacje na 2 tygodnie, wróciła dopiero w ten wtorek, a ja z kolei we wtorek byłem umówiony już z inną.

Zgadałem się z nią na dziś, ale ona mega nalegała żeby iść z tą grubą we trójkę na piwo, bo to jej przyjaciółka. Oczywiście obiecała, że później się jej pozbędzie, no to mówię ok. Umówiliśmy się na 19, poszedłem na przystanek i widzę grubą, a tej mojej nie ma. No nic pogadałem chwilę, ona próbuje się dodzwonić do niej i 0 odzewu. Zadzwoniła do koleżanki, która mogła coś wiedzieć i okazało się, że są we dwie na drugim końcu miasta i że nie przyjedzie... stwierdziłem że pierdolę i wracam do domu, przeprosiłem grubą za to, że musiała być tego częścią i w drodze powrotnej skoczyłem jeszcze do sklepu po winko na wieczór.

No to plan B, zaprosiłem dredziarę o 22 na kolację ze śniadaniem i zgodziła się. W sumie straciłem może z 5 minut na czekanie tam, 5 minut na dojście do domu i 5 minut na zakupy, żal mi tylko tej grubej, bo ona jechała ponad godzinę tramwajem żeby tam być na tą 19 xD


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - zjadamkredki - 23-07-2015 19:09

[Obrazek: tumblr_lyiwhrG0gV1rot3bzo1_500.jpg]


Big Grin


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - LordBeaK - 23-07-2015 19:19

A moge zapytac w jakiej firmie pracujesz?


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 23-07-2015 19:34

(23-07-2015 19:19)LordBeaK napisał(a):  A moge zapytac w jakiej firmie pracujesz?

Prowadzę własną firmę, agencja reklamowa, głównie sprzedaję wizytówki internetowe, takie jak pf.pl tylko że na własny portal.

Parę osób pytało mnie w wiadomościach czy to trudne. Szkoliłem ze sprzedaży tego i mogę powiedzieć, że każdy może się tego nauczyć, a to jakie będziesz miał efekty zależy tylko i wyłącznie od twojej pracy włożonej w to i twoich przekonań.


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Nexudus - 23-07-2015 20:48

Nisze zjebales(?) Jerk2


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Pink134lol - 23-07-2015 22:42

@[Darqus] Chcesz napisać, że masz takie duże zamówienia na same wizytówki? Oczywiście jestem świadom, że nikt nie będzie zamawiać jednej wizytówki Jerk2 ale myślałem, że to jakiś bardziej wymyślny produkt.