Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wylicytuj.to - Program Partnerski ( 55% za lead ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wylicytuj.to - Program Partnerski ( 55% za lead ) (/Temat-Wylicytuj-to-Program-Partnerski-55-za-lead-116627)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Wylicytuj.to - Program partnerski (55% za lead) Błyskawiczne wypłaty - overlord25 - 02-07-2015 16:39

Nazwa strony została skopiowana z innego serwisu?
Z tej strony strony http://www.wylicytujto.pl/o-nas


RE: Wylicytuj.to - Program partnerski (55% za lead) Błyskawiczne wypłaty - Panikaer - 02-07-2015 16:44

I jak wpadają wam leady tutaj ? lepiej niż na trafiszu ? Jeszcze nie promowałem i pytam z ciekawości jak wam idzie Wink


RE: Wylicytuj.to - Program partnerski (55% za lead) Błyskawiczne wypłaty - DeoRIP - 02-07-2015 19:08

Na ten moment mam 9 zł jak wypłacą to dam znać Big Grin I przydało by się wiedzieć z jakiego poleconego ile zarobiliśmy bo mi tego brakuje

Statystyki Wejść Reflinka
Łączna ilość wejść: 178
Unikalna ilość wejść: 1
Liczba poleconych: 5

Z tego mam 9 zł więc nie jest źle


RE: Wylicytuj.to - Program partnerski (55% za lead) Błyskawiczne wypłaty - Kickster - 03-07-2015 16:29

musze przyznac ze rejestracje idą BARDZO słabo, na trafiszu tak 10% wejsc konczylo sie rejestracjami, a tutaj jest serio słabo, nie wiem czy przycinają, czy nie zlicza tak jak powinno, czy serio jest male zainteresowanie, ale gdzieś przyczyna musi leżeć.


RE: Wylicytuj.to - Program partnerski (55% za lead) Błyskawiczne wypłaty - Wylicytuj.to - 03-07-2015 18:16

(03-07-2015 16:29)Kickster napisał(a):  musze przyznac ze rejestracje idą BARDZO słabo, na trafiszu tak 10% wejsc konczylo sie rejestracjami, a tutaj jest serio słabo, nie wiem czy przycinają, czy nie zlicza tak jak powinno, czy serio jest male zainteresowanie, ale gdzieś przyczyna musi leżeć.

Jest to prawdopodobnie kwestia ilości przedmiotów w serwisie, już wkrótce dodamy wiele nowych co wpłynie znacząco na konwersje.


RE: Wylicytuj.to - Program partnerski (55% za lead) Błyskawiczne wypłaty - maniekzsk8 - 06-07-2015 12:54

ktoś otrzymał już wypłatę? jakiś screen?


RE: Wylicytuj.to - Program partnerski (55% za lead) Błyskawiczne wypłaty - Pasza dla konia - 08-07-2015 00:00

unikalna liczba wejść jest chyba popsuta. Ciągle jest 1 wejście Tongue


RE: Wylicytuj.to - Program partnerski (55% za lead) Błyskawiczne wypłaty - Lotheo - 08-07-2015 01:18

U mnie również nie zlicza raczej prawidłowo.

"Jest to prawdopodobnie kwestia ilości przedmiotów w serwisie, już wkrótce dodamy wiele nowych co wpłynie znacząco na konwersje."

Wkrótce tzn. kiedy? za tydzień, miesiąc, rok?


RE: Wylicytuj.to - Program partnerski (55% za lead) Błyskawiczne wypłaty - DeoRIP - 08-07-2015 02:06

U mnie to tak wygląda:
Łączna ilość wejść: 593
Unikalna ilość wejść: 1
Liczba poleconych: 16

Z tego 18,6 zł mi wpadło


RE: Wylicytuj.to - Program partnerski (55% za lead) Błyskawiczne wypłaty - Wylicytuj.to - 10-07-2015 17:29

Od dzisiaj dodawane są nowe aukcje co powinno zdecydowanie podnieść konwersje Smile Zapraszamy do promocji!