Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord (/Temat-Zarabiam-do-500zl-miesiecznie-w-100-PASYWNIE-Przeczytaj-poradnik-i-pobij-moj-rekord-114744)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Re: - rachman - 27-05-2015 18:04

Wiele osób nie mających za bardzo pojęcia się rzuciło na ten sposób, już kilka stron rozwalonych trafiłem facepalm

WAŻNE: podany kod iframki nie ma na stronie sejfika znacznika zamykającego więc ludzie myślcie i domykajcie ten znacznik to połowa problemów Wam zniknie. To podstawa podstaw...

Dla totalnie zielonych instrukcja - po znaczniku skopiowanym ze strony sejfika:

Cytat:<iframe ... >

dodać:

Cytat:</iframe>

Niby bez tego gdzieniegdzie działa ale niektóre surfy wywalają bez tego.


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - MrocznyKILL - 27-05-2015 18:10

(27-05-2015 18:04)rachman napisał(a):  Wiele osób nie mających za bardzo pojęcia się rzuciło na ten sposób, już kilka stron rozwalonych trafiłem facepalm

WAŻNE: podany kod iframki nie ma na stronie sejfika znacznika zamykającego więc ludzie myślcie i domykajcie ten znacznik to połowa problemów Wam zniknie. To podstawa podstaw...

Dla totalnie zielonych instrukcja - po znaczniku skopiowanym ze strony sejfika:

Cytat:<iframe ... >

dodać:

Cytat:</iframe>

Niby bez tego gdzieniegdzie działa ale niektóre surfy wywalają bez tego.

Podejrzewam że to taki mały test na inteligencje promujących zaprojektowany przez admina Ideabeka


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - Pasza dla konia - 27-05-2015 18:17

Na 1500 wejść z Polski zaliczyło tylko 540 . Coś tu się ewidentnie spier**** Jerk2


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - smoku1996 - 27-05-2015 18:23

Ja mam tak samo chyba szkoda zachodu z tym Sad


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - prelude - 27-05-2015 19:03

jak ucina 2/3 ruchu....to faktycznie..ADMIN ZNALAZŁ ROZWIĄZANIEBig Grin


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - zekh - 27-05-2015 19:14

Z tego co kojarzę z moich statystyk z PTP sejfika, to spora część ruchu z polskich stron jest zliczana jako ruch zagraniczny. Pamiętam, że z polskiej strony na której miałam swój link jako PTC zaliczało mi może 3-4 polskie wejścia na kilkaset, które się dziennie pojawiały.
Dodatkowo, mieszkam pod Warszawą, mam polski net i często programy mi krzyczą, że moje IP jest spoza granic Polski.


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - rachman - 27-05-2015 19:30

Cytat:Podejrzewam że to taki mały test na inteligencje promujących zaprojektowany przez admina Ideabeka
Totalnie oblany Wink W surfiach popatrzyłem chwilkę to widziałem już kilkanaście obciętych stron, łatwo się domyśleć dlaczego, zresztą na kilka wlazłem i sprawdziłem... facepalm

Cytat:Coś tu się ewidentnie spier**** 1
Tak. Ilość zainteresowanych Tongue Kiedyś zliczało pięknie na tysiąc wejść prawie 2000 zaliczone (przy podwójnym zliczaniu) a teraz na tysiąc wejść przy podwójnym zliczaniu ok. 200-300 Angry Musieli jakoś obcinkę zrobić jak wspominałem by wystarczyło dla każdego po trochu...


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - prelude - 27-05-2015 19:36

to nie jest zadna obcinka by wystarczyło dla każdego TYLKO ZWYKŁE OSZUSTWO Smile chyba że zobaczę w regulaminie jasne zasady obcinaniaSmile


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - Pasza dla konia - 27-05-2015 19:39

1500 wejść z Polski nie licząc 500 wejść z innych krajów i dostałem zaledwie 600 zaliczonych wejść ...


RE: Zarabiam do 500zł miesięcznie w 100% PASYWNIE! Przeczytaj poradnik i pobij mój rekord - rachman - 27-05-2015 19:52

No niestety Panowie. Im większe zainteresowania to już na początku mówiłem będzie coraz gorzej. Gdyby się wszyscy rzucili jakby już było wszystko sprawdzone, ustalone itd to można by się rzucać a tak to usłyszycie pewnie: testy testy wszystko dopiero się klaruje i tyle... Za szybko MrocznyKILL wyjawił sposób Wink Oczywistą sprawą jest że mają ograniczoną ilość do wyświetlenia, im więcej osób tym muszą jakoś rozdzielić miedzy coraz większą ilość chętnych, wybierają więc ruch i nie zdziwił bym się że zostanie finalnie tylko ruch naturalny przy tak wielkim zainteresowaniu... Przecież znajdzie się asior który znajdzie sposób by rzucić dziennie 20 milionów wejść i co? W jeden dzień pulę zgarnie, reszta obliże się smakiem i do pierwszego czekanie? Ech szkoda że to nie jest niewyczerpalne źródełko no ale komu by się opłacało płacić za śmieciowy ruch w ilościach hurtowych... Już miałem pomysła jak walić milion wejść dziennie ale teraz skoro i tak nie zlicza to bez sensu, szkoda inwestować. Żałuję że od razu tego nie włączyłem bym wycyckał ruch w kilka dni Wink albo by mi założyli blokadę Big Grin