Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcje binarne - początek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Opcje binarne - początek (/Temat-Opcje-binarne-poczatek-114682)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 23-06-2015 18:16

Cześć,

dzisiejszy dzień przyniósł sporą stratę, dziś już nie gram bo nie ma to sensu. Waluty zachowały się nie po mojej myśli i wynik sam mówi za siebie poniżej:
[Obrazek: IGjzCQY.jpg]

Te dwie wygrane były nie ze strategii, a z tzw. dołkach jeżeli tak mogę powiedzieć, cena drastycznie spadła na dół więc poczekałem aż się trochę ustabilizuje i poszło na CALL.

Jutro gram w miarę ostrożniej i mam nadzieję że będzie lepiej.

Stan konta demo: 158 zł


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 24-06-2015 17:24

Witam

Od dwóch dni na minusie, nie wiem co się dzieje... postanowiłem zmienić lekko strategię i grać na interwale M5 i wchodzić w opcję na 15-20 minut. Pierwsze zagranie dzięki tej strategii weszło jak trzeba.

Potrenuję i zacznę od jutra na bieżąco wszystko wstawiać, trochę się zraziłem do tej strategii ale nie ma co się poddawać. Lecimy dalej.


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 25-06-2015 09:38

Witam

Wczorajszy dzień był totalną porażką, nie ze względu na strategię, ale na waluty które wczoraj zachowywały się dość dziwnie. Zajrzałem jeszcze raz do strategii RSI Premium w pdf i wtedy uświadomiłem sobie, że odbiegam z lekka od strategii.

Postanowiłem bardzo sztywno trzymać się pewnych reguł. Gram teraz na interwale M5 z otwarciem pozycji na 5 minut, oraz na 15-20 minut, w zależności jak RSI z CCI będzie się formować.

Dzisiaj jestem zadowolony z wyniku, wszystko zgodnie z moimi przemyśleniami:

Interwał M5 opcje grane na 10-15 minut
[Obrazek: aQX4ItS.jpg]

A tutaj przykładowy screen z MT4 na walucie AUD/JPY z ostatniej gry, zaznaczone pionową czerwoną linią kiedy otworzyłem pozycje:
[Obrazek: KPRZqJQ.jpg]

Tutaj już gra na opcji wygaśnięcia 5 minut
[Obrazek: VwoGTdT.jpg]

Stan konta demo: 171 zł
Zagrane opcje: 4
Wygrane: 4

Zysk: 68,7 zł


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 26-06-2015 12:19

Miałem dziś nie grać, ale znalazłem kilka ciekawych wejść. Niestety niezbyt ciekawie się to zakończyło, niemniej jednak jestem na lekki plus.

[Obrazek: nm10ktB.jpg]

Stan konta demo: 181,89 zł
Zagrane opcje: 5
Wygrane: 3
Przegrane: 2

Zysk: 10,89 zł

Zapraszam również do śledzenia poczynań w moim arkuszu, gdzie zapisuje podstawowe statystyki z gry:
https://goo.gl/NYSkQN

Proszę napisać, czy się wyświetla wszystko.


RE: Opcje binarne - początek - MaLiN - 26-06-2015 12:26

Tak wszystko działa Wink

Odpuszczaj sobie lepiej piątki na inwestycje, bo raczej za często w te dni nie będziesz raczej inwestował, bo więcej nerwów stracisz, choć zdarzają się wyjątki, jak pewnie widziałeś u sbgorki Wink


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 26-06-2015 13:44

@[MLN] Tak wiem, już nie będę grać w piątek, ale kusi czasem zagrać.

Mam do ciebie pytanie: da się na którejś platformie kopiować sygnały? Czytałem twój dziennik i kopiowałeś sygnały od innych graczy


RE: Opcje binarne - początek - MaLiN - 26-06-2015 14:10

Obecnie nie znam gdzie można kopiować ruchy, ale rozglądam się za tym.


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 30-06-2015 17:21

Witam

Z rana koło godziny 8 przystąpiłem do analizy wykresów i tak przez dobrą godzinę, żadnych sensownych wejść nie było w tych godzinach więc sobie odpuściłem. Z godzinę temu znowu przystąpiłem do analizy, ceny walut skakały w górę i w dół jak szalone. Postanowiłem spróbować zarobić na spadku ceny - czyli cena poszła gwałtownie w dół i czekałem aż natrafi na opór, wtedy stawiałem. Czasem jest to mylne ponieważ jak zauważyłem cena danej pary walut niby napotyka opór ale z powrotem znowu leci w dół, dlatego warto poczekać i się upewnić czy aby na pewno pójdzie cena w górę. Możecie zobaczyć na wykresie kiedy postawiłem, była to godzina ok. 16 na platformie, ogólnie niedługo będę testować taką własną strategię, w sumie nie wiem czy to można nazwać strategią granie na sucho bez żadnych wskaźników, tylko posługując się wykresem z platformy.
[Obrazek: kFhAgrF.jpg]

Trochę to nie wyszło ale ważne że nie jestem aż tak bardzo na minus

[Obrazek: woiiB0S.jpg]

Stan konta demo: 176,19 zł
Zagrane opcje: 2
Wygrane: 1
Przegrane: 1
Strata: -5,70 zł


RE: Opcje binarne - początek - Critical - 10-07-2015 10:54

Witam.

Opcje binarne niestety muszę odłożyć na później z tego względu że muszę dość szybko uzbierać na nowego laptopa potrzebnego do pracy gdyż ten już niedomaga. A opcjom trzeba poświęcić nieco więcej czasu i bym ze wszystkim się nie wyrobił. Ale wrócę od Sierpnia, ewentualnie września.

Pozdrawiam


RE: Opcje binarne - początek - Polak123 - 12-08-2015 12:58

Wróciłeś już do opcji czy jeszcze nie? Big Grin