Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] (/Temat-Dziennik-pracy-Marusi-Od-zera-do-wlasnych-czterech-kolek-HotCash-113122)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 03-05-2015 00:39

(03-05-2015 00:24)Giorgios napisał(a):  Jak coś wal na priv może ogarnę Ci ładnego Lupo z Rajchu Jerk2 sam handluje troszke tym towarem Smile

Widziałam w Twoim dzienniku! Smile. Śledź mój, trzymaj kciuki za osiągnięcie celu i kto wie, może akurat! Smile

Dzień 5 podsumowanie:


[Obrazek: zarobek5.jpg]
1 lead - 3.50zł

Dzisiaj praktycznie cały dzień byłam poza domem, więc nie miałam możliwości żeby popracować Sad. A te 500UU to tak naprawdę dwa wklejone linki na FB, więc jakoś tak samo wyszło, bo nisza baaaaardzo słaba i aż sama jestem w szoku, że ktoś wysłał smsa! Smile. Mogłam dać stawkę 7zł... Big Grin.



RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Eliteman - 03-05-2015 11:22

Jeżeli z 2 linków wyciągasz 500 UV to nisza jest genialna!

Tylko wykonanie może kiepskie Jerk

Powodzenia w dążeniu do celu! Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - RemoverPL - 03-05-2015 12:28

Polecam zmienić stawkę na 10 zł Wink Jaki program promujesz?


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - MD96 - 03-05-2015 13:48

Dziwne że przy 500UU tylko jeden lead. Popracuj nad wiarygodnością, bo nisza jest chyba w porządku.
Powodzenia! impreza


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 04-05-2015 15:05

(03-05-2015 11:22)Eliteman napisał(a):  Jeżeli z 2 linków wyciągasz 500 UV to nisza jest genialna!

Tylko wykonanie może kiepskie Jerk

Powodzenia w dążeniu do celu! Smile
(03-05-2015 12:28)RemoverPL napisał(a):  Polecam zmienić stawkę na 10 zł Wink Jaki program promujesz?
(03-05-2015 13:48)MD96 napisał(a):  Dziwne że przy 500UU tylko jeden lead. Popracuj nad wiarygodnością, bo nisza jest chyba w porządku.
Powodzenia! impreza

Heh, naprawdę nisza jest słaba, bo jest to standardowy program, po prostu wiedziałam, gdzie to promować, bo myślę jak inne babki! Big Grin. Jeszcze próbuję z niej coś wydusić Smile.

Jak na razie powoli tracę motywację, mija już chyba tydzień, a ja dopiero zarobiłam 2 leady...


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 05-05-2015 14:36

Dzień 6


Wczoraj próbowałam cały dzień nisz erotycznych na FB i wyniki zerowe Sad

[Obrazek: zarobek6.jpg]

Dzień 7


Dziś wróciłam do spamu standardowymi programami, na razie 1 lead i raczej tak dzień zakończę...

[Obrazek: zarobek7.jpg]

Zaczyna mnie to dołować, dziś zajęłam się niszą długotrwałą, wyniki poznam pewnie za jakieś 1000 fanów i jak z tego nic nie wejdzie, to się chyba załamię Sad.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - lukaswu - 05-05-2015 14:53

spróbuj leadmore


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 06-05-2015 12:36

(05-05-2015 14:53)lukaswu napisał(a):  spróbuj leadmore

Właśnie spróbowałam, to samo... 0 leadów Sad.


Właśnie mija tydzień, na ten czas zarobiłam 17zł, motywacja bardzo spadła, brakuje mi już pomysłów, co bym nie zrobiła i tak wyniki są mizerne, próbowałam hotcash, leadmore, serwis dla mnie nie ma znaczenia, osiągnięcia takie same. Postanowiłam, że jak do niedzieli sytuacja się nie poprawi, niestety rezygnuję, ponieważ za dużo czasu na to codziennie poświęcam, a zarobków nie ma...

[Obrazek: zarobek_8.jpg]
331UU i 1 lead



RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Giorgios - 06-05-2015 12:48

Nie ma co się poddawać ! Suby są troszkę już wypalone wiele osób wie, że to spam.. spróbuj z jakimś programem partnerskim Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - gix2evr - 06-05-2015 12:55

Dasz radę wierzę w Ciebie !