Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy idealisty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy idealisty (/Temat-Dziennik-pracy-idealisty-112343)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik pracy idealisty - thomasward - 14-12-2015 21:17

W ten weekend (konkretniej piąteczek, świetny termin) mam urodziny, więc mimo pewnych leków mocno obciążających wątrobę sporo picia i spotkań (w sumie to jednak nie narzekam), pt-sbt-ndz praktycznie całe zajęte, pon. w sumie też.

jeżeli chcesz zrobić mi mił prezent urodzinowy lub po prostu zarobić tutaj znajdziecie listę najlepszych kraników Bitcoin -> http://www.polskibitcoin.pl/strony-rozdajace-darmowe-bitcoiny/

Co do spraw finansowych - aktualne zarobki:

stan na Xapo: 0.06030497 BTC co po obecnym kursie daje 26.46 USD
Firesub - 106,50 PLN

Nie ma tragedii, powolutku do celu. Big Grin


CEL: 100 000 PLN
TERMIN: 18.12.2016


W ramach ciekawostki fotka z pewnego faucetu z maksymalną wygraną:

[Obrazek: eSfjwiE.png]


RE: Dziennik pracy idealisty - thomasward - 01-01-2016 20:57

Nowy rok, super, hooray! Cieszę się jak cholera, ale z drugiej strony smucę. Coraz bliżej bowiem do pełnoletności oraz dorosłości, a minie wtedy najlepszy czas w życiu. Sylwester spędzony po mickiewiczowskiemu, w towarzystwie Pana Tadeusza oraz Soplicy. Wink

Plany na nowy rok? Podjąć wiele ważnych decyzji. Wybrać wreszcie filozofię życiową, nad którą aktualnie się waham i spędzam nad tym godziny rozmyślań. Wybrać potencjalne kierunki studiów, ogarnąć maturę, dużo czytać, szczególnie wysokowartościowej literatury pięknej. Trochę pisać, chociaż to niemożliwe bez erudycji z zakresu literatury. Popracować nad moją sytuacją społeczną i pozycją w piramidzie społecznej, nad której roztrząsaniem również sporo się zastanawiam. Znaleźć kilku nowych znajomych, ale niewielu, by mieć wystarczająco czasu. Popracować nieco nad ciałem - w wakacje operacja przegrody nosowej, dokończenie kuracji izotretynoiną, zwiększenie mojego wysiłku fizycznego. Dosyć ambitnie, ale plany są luźne, a przez to wykonalne.

Jeżeli ktoś to czyta to może jakiś noworoczny odbiór i życzenia powodzenia w realizacji dosyć ambitnych planów? Zrobi mi się cieplej na serduchu! Wink

W kwestii zarobków zdradzę na razie moje pieniądze na Xapo, czyli 0.07179039 BTC, warte na dziś dzień 31 USD. Co do reszty dokładniejsze wyniki dam kiedy indziej. Wink Tak czy siak dzięki za czytanie moich wypocin.


RE: Dziennik pracy idealisty - Czaq - 01-01-2016 22:56

Idealisto! Smile
Fajnie się czyta dziennik. Tym bardziej, że też mam tak jak i Ty
Cytat:[...] Wybrać wreszcie filozofię życiową, nad którą aktualnie się waham i spędzam nad tym godziny rozmyślań.
Plany mądre ale moim zdaniem mało ambitne! Nie obrałeś sobie żadnego dokładnego celu a większość planów to rozmyślenia i rzeczy które przyjdą same Smile
Co do PLANU z 1 postu to idzie Ci to po woli ale do celu! Skup sie na nim bo gdybyś to osiągnął to by było już COŚ.
Będę zaglądał!