Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser (/Temat-Typy-Zakladow-Counter-Strike-Global-Offensive-by-Smoguser-112269)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 26-04-2015 11:49

http://prntscr.com/6ybclc ten 1 mecz jest nieważny , po prostu sie troche pobawiłem i przegrałem z 15 dolców na jakichś plebankach sądząc że wejdzie jakiś underdog , dlatego stawiam na fnatic tyle żeby odkuć sobie te 15 dolców no i prawie nic ponad to , TSM ma jedną mape , grają BO5 , po wygraniu fnaticu pierwszej mapy to już nie bedzie 60-40 dla TSM a raczej 40-60 , wierze że fnatic wygra pierwszą mape która napewno przyniesie im zwyciestwo bo w wygraną 3 map pod rząd nie jestem zbyt skłonny uwierzyć ... GO FNATIC ... ja Polecam rzucić medium na nich , to jest moja technika którą czesto stosuje przy meczach średniego ryzyka ... Stawić tyle by sie odkuć tylko z meczy poprzednich Smile


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - BuLa1100 - 26-04-2015 12:21

CS jest tak nieprzewidywalny ze masakra Smile Ale zycze powodzenia dalej Smile


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - thomasward - 26-04-2015 12:23

I tak mniej nieprzewidywalny od Doty 2. Smile


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - BuLa1100 - 26-04-2015 12:41

porównianie trafne no ale z coz z tego Big Grin


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Flejva - 26-04-2015 20:18

Czekam na analizy jutrzejszych meczy , dobrze ze wierzyłem w TSM bo Ez.


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - tollusiek - 26-04-2015 21:34

I TSM ugrało. A szkoda bo takie fajne skiny straciłem Sad Było się w to nie bawić, ale człowiek i tak do tego wraca po jakimś czasie znowu Smile

//

Ziomek wyżej, a jakby Fnatic wygrało, to już byś taki cwaniak że ez to nie był Smile


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Flejva - 26-04-2015 22:26

TSM było bardzo dobrze przygotowane na ten turniej , i pokonało juz Fnatic na poczatku turnieju , + mieli przewage jednej mapy , nie wiem jaki byl sens stawiac na Fnatic Wink


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - tollusiek - 27-04-2015 12:38

Taki sam sens jak i stawianie na TSM. Nie ma pewniaków, wszystko miało prawo wejść Smile Ale po meczu to już każdy mądrzejszy, było minęło Smile


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 27-04-2015 13:09

No niestety , kolejną rzeczą co zrobiłem którą robie gdy jestem zdesperowany to kładzenie tyle hajsu na kolejny mecz żeby sobie tylko odbić kwote z wcześniejszych przegranych , postawiłem na bluejays - nigdy wiecej takich rzeczy , do teraz wypada mi g**no z nogawek ... + weszło Tempo Gaming także wróciłem do swojej kwoty 60 dolarów , dzisiaj dam analizke i zrobie ją zaraz , postaram sie powiedzieć które mecze ominąć bo widze dużo ryzykownych , wybaczcie że mnie nie było ale aktualnie jestem w trakcie podróży do dziewczyny , mam kawał drogi a nie wszedzie jest internet

Unleashed vs Menace // (BO3) // Low na UNL
2 niezbyt znane składy , Menace - ogłosiłem ich najgorszym kryciem mida na inferno jakie widziałem , Unleashed to team który zniszczył Reason... czyżby ? Reason to jakaś nowa ekipa od niedawna i gra w niej kolejna zbieranina szczurów ... hmm ... to jest typowy mecz w którym trzeba liczyć na troche szczescia i obstawiać tego kto ma low procenty , przy takiej rozbieżności 37-63 gdy mecz jest strasznym 50-50 można sie pokusić nawet na medium beta choć do takich zawsze preferuje low lub postawić tyle żeby nie było smutno tego stracić Wink

GPlay vs Tricked // (BO1) // Low na Tricked
Tricked czyli stare dobre Volgare reprezentuje dalej dobry poziom gry , istnieje spora szansa na pokonanie GPLay a już napewno w BO1 , zgodziłbym sie na takie procenty tylko w grze BO3 ale BO1 ? Przy takich procentach to istny bet dnia , szkoda na nich nie postawić . Oczywiście mecz jest bardzo wysokiego ryzyka ale 5 - 7 % ekwipunku jak najbardziej polecam postawic .

Na'Vi vs Penta // (BO2) // SKIP Low na Penta
BO2 czyli mecz z podpórką , BO2 to są mecze dla underdogów ! , jeśli przegrają pierwszą mape zawsze jest szansa na powrót skinów i nie stracenie niczego , w takich meczach nie ma sensu lecieć HIGH ani Medium na Na'vi tym bardziej że ostatnio jak analizowałem ten mecz preferowałem Medium na Pente iiii co sie wtedy stało ? Penta wygrała pierwszą mape niestety Na'vi sie odratowało od przegranej , tym razem proponuje sie Low właśnie na Pente .. a może warto sie w ogóle powstrzymać od takich procentów ?

Ue vs FM // (BO3 )
United estonia , bardzo dobry skład niegdyś a jak wygląd teraz ? Nie mam zielonego pojecia , widze nowego zawodnika , w 2014 roku na przestrzeni maj - październik byli silnym składem który stawiał straszny opór takiemu składowi jak DAT ( worldedit , flamie ) - zawodnicy grający teraz w znanych zespołach - Flipid3 , Nip . Dlatego myśle że tutaj mozna zaryzykować nie co bardziej - Medium na nich , wybrali jednego nowego rostera , myśle że uczyli sie na błedach i mogą wyciągnąć FM ...

RB vs GPlay // (BO1) szkoda czasu na ten mecz , Gplay lajtowo sobie z nim poradzi ale nie warto nawet stawiąc...

Moje http://prntscr.com/6yqiwm


RE: Typy Zakładów Counter Strike:Global Offensive by Smoguser - Smoguser - 27-04-2015 15:37

Wdarły nam sie 2 meczyki na przypał Jerk2

Gamers2 vs encore // (BO3) // przeczytaj niżej
Ciezki mecz do obstawiania , dopiero wszedł wiec procenty beda sie drastycznie zmieniać , ten mecz to wg mnie 55-45 , niewielka przewaga Gamersów , encore ostatnio pokazało klase pokonując Flipside w BO3 , także w tym meczu wszystko sie może zdarzyć , 55-45 jak wspomniałem wcześniej , dlatego zastosujcie technike ( ~10% ) jeśli bedzie 65-35 no to low na encore , jeśli 45 G vs 55 encore no to low na gamers , ciezko przewidziec ten wynik naprawde bedzie to ciezki mecz , w innym wypadku skip .

Property vs Penta // (BO3) // High penta
Nie bede tu sie rozpisywać - silna w formie niemiecka formacja kontra średnia szwedzka formacja który ma spadek formy , high penta

Reszta meczyków nie co później...