Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nba - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nba (/Temat-Nba-112024)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Nba - zajazdowicz - 14-06-2015 10:05

Bardzo dziękuję za "miłe" słowa pod moim adresem które dostałem po tym meczu Smile Nie zawsze jest 1 maja.. a najlepsze w tym jest to że jak Typy "wchodzą" to ani dziękuje ani pocałuj Mnie w tyłek. Więc myśle że to odpowiednia pora by podziękować i skończyć już z prowadzeniem swojego tematu z typami i nie robić tu za frajera który dniami i nocami analizuje, oglada mecze, stara się podawać jak najlepsze typy i nic z tego nie ma oprócz wiadra pomyj jak typ nie wejdzie jak w tym przypadku.

POMYŚLNOŚCI



RE: Nba - Mag!c - 14-06-2015 10:58

Ja tam nic do Ciebie nie mam. Korzystam z Twoich typów i mam świadomość, że nie zawsze typy wchodzą. Nie ma co się przejmować ludźmi którzy tego nie rozumieją Smile


RE: Nba - yolo89 - 14-06-2015 10:59

tacy są ludzie , nie udawaj ze o tym nie wiedziałeś niektorzy przegrywaja i lubią zwalać na innych swoje porażki a to oni sami postawili zakład i mogą mieć pretensje tylko do siebie , mam nadzieje że jednak nie skończysz podawać tu swoich typòw.


RE: Nba - zajazdowicz - 14-06-2015 11:38

@up NIE BĘDĘ JUŻ PODAWAŁ TUTAJ SWOICH TYPÓW, i to moja ostateczna decyzja. Pozdrawiam.


RE: Nba - adios123 - 14-06-2015 13:51

No szkoda. Ciekawy temat prowadziles.


RE: Nba - Melex - 14-06-2015 13:57

Wszystko pod publikeSmile


RE: Nba - zajazdowicz - 14-06-2015 14:07

(14-06-2015 13:57)Melex napisał(a):  Wszystko pod publikeSmile

i dla braw Idea


RE: Nba - Domel32 - 14-06-2015 14:10

@zajazdowicz 1, 2, 3 FOCH Lol, a tak poważnie, też obstawiłem ten typ, co podałeś, ale żalu do Ciebie nie mam.
Każdy jest dorosły i na tyle świadomy, że wie z czym wiąże się bukmacherka. Czasami się wygrywa a czasami przegrywa... Olej hejty Smile


RE: Nba - zajazdowicz - 14-06-2015 14:16

@up Nie róbmy komedii albo jakies spektakularnego wydarzenia.. napisałem publicznie w wątku żeby nie było spamu o typy na skrzynke odbiorczą czy jeszcze jakieś będą, temat zostanie zamknięty/usunięty i tyle.


Nba - Coristo - 14-06-2015 15:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.