Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek (/Temat-Dziennik-pracy-SUBY-SMS-Sznurek-111427)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - prololex - 06-04-2015 03:40

(05-04-2015 22:01)Mauorycy napisał(a):  
(05-04-2015 20:52)prololex napisał(a):  
(05-04-2015 19:43)Mauorycy napisał(a):  Planowanie postów na FP, zmniejsza Twoje zarobki o jakieś ~20%, bo mniej więcej taki odsetek zasięgu tracisz, planując post Smile

Trudno siedzieć cały dzień przed komputerem nie prawdasz? Big Grin

Zamiast siedzieć cały dzień, można rzucić okiem na statystyki danego FP i dodać posty wtedy, kiedy jest największy zasięgBig Grin

Można, ale niektórzy dodają więcej niż 1-2 posty dziennie, a poza tym w praktyce dodawanie z planowaniem lub bez nie powoduje widocznych różnic w zasięgu.


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - prololex - 06-04-2015 10:24

Widzę, że na razie dużo lepiej Ci idzie niż Twojemu koledze z 2 dziennika Smile

Co do mailingu ryzyk fizyk, twój wybór. Na pewno da się to robić legalnie, tylko w ograniczonej ilości.


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Sebqu - 06-04-2015 10:42

Da ale z kupionych maili, ktore wyrazily zgodze na takie reklamy, wiec ryzyko jest


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Ragnar - 06-04-2015 11:39

Jeżeli znajdzie się jakiś upierdliwiec to może dopytywać się "skąd masz mojego emaila, przecież nigdzie sie nie rejestrowałem itd"
Wtedy albo udawadniasz skąd masz i że zaakceptował regulamin o dostarczanych emailach, albo mówisz jakie masz źródło.
Ale to musi wpłynąć więcej niż 1 wniosek Wink Zazwyczaj z teori, wiem, że takich osób musi być grstka. MInimum z 50


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Sznurek11 - 06-04-2015 12:37

(06-04-2015 11:39)Ragnar napisał(a):  Jeżeli znajdzie się jakiś upierdliwiec to może dopytywać się "skąd masz mojego emaila, przecież nigdzie sie nie rejestrowałem itd"
Wtedy albo udawadniasz skąd masz i że zaakceptował regulamin o dostarczanych emailach, albo mówisz jakie masz źródło.
Ale to musi wpłynąć więcej niż 1 wniosek Wink Zazwyczaj z teori, wiem, że takich osób musi być grstka. MInimum z 50
Hmm... to troszkę dupa, bo ja zamierzałem wykradać te maile z grup na fb. Na stronie bym zbyt długo zbierał taką bazę :/


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Onyke - 06-04-2015 12:51

Też mam kilkanaście tysięcy emailów pod jedną konkretną niszę, więc wydaje mi się, że jakbym przyspamował to hajs byłby niezły. Problem tylko w tym, że te emaile są nie do końca moje i trochę YOLO puścić taki spam. Nawet nie wiem co mogę z taką bazą emaili zrobić :/
Informuj w temacie czy będziesz spamował czy jednak nie Lol


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Sznurek11 - 06-04-2015 14:15

(06-04-2015 12:51)Onyke napisał(a):  Też mam kilkanaście tysięcy emailów pod jedną konkretną niszę, więc wydaje mi się, że jakbym przyspamował to hajs byłby niezły. Problem tylko w tym, że te emaile są nie do końca moje i trochę YOLO puścić taki spam. Nawet nie wiem co mogę z taką bazą emaili zrobić :/
Informuj w temacie czy będziesz spamował czy jednak nie Lol
Dobra, będę was informować Wink


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - steel123 - 06-04-2015 14:38

Maile z grup za pomocą FbLeadChefa? z koncówką @facebook.com ? bo normalnych to tam nie wyciąga. Mniejsza o to.
Jeśli ktoś nie wyraził zgody na przesyłanie im wiadomości email z promocjami/ofertami to taki mailing jest nielegalny ale jak uważasz Smile

Nie patrz tutaj na skalę że musi ileś wniosków wpłynać, jeden wyśle 10k maili i będzie cisza inny 2000 i zgłosi bo kilka osób bo będzie ich drażnić że ktoś na nich zarabia a jednocześnie na innych, taka teoria.


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Sznurek11 - 06-04-2015 17:11

(06-04-2015 14:38)steel123 napisał(a):  Maile z grup za pomocą FbLeadChefa? z koncówką @facebook.com ? bo normalnych to tam nie wyciąga. Mniejsza o to.
Jeśli ktoś nie wyraził zgody na przesyłanie im wiadomości email z promocjami/ofertami to taki mailing jest nielegalny ale jak uważasz Smile

Nie patrz tutaj na skalę że musi ileś wniosków wpłynać, jeden wyśle 10k maili i będzie cisza inny 2000 i zgłosi bo kilka osób bo będzie ich drażnić że ktoś na nich zarabia a jednocześnie na innych, taka teoria.
Dzięki za odpowiedź, w takim razie to lipton :/


RE: Dziennik pracy SUBY SMS - Sznurek - Sznurek11 - 06-04-2015 20:17

Ale dziś zrąbałem Sad Facebook poblokował mi domeny Sad Ale lipa... ktoś może polecić jakiś skracacz?